Sponzoři

Děkujeme našim partnerům:


 

 

Mediální partner ligy

 

Šumavská hasičská liga - DUDÁK CUP

Správná rychlost, vhodně zvolený postup, šikovnost, zručnost, fortel – tyto vlastnosti mají společné - Šumavská hasičská liga a Dudák Měšťanský pivovar Strakonice a.s. Právě strakonický pivovar je generálním partnerem největší šumavské soutěže v požárním sportu, které se každý rok aktivně účastní stovky lidí a další tisíce přihlíží.

Pivovarská pouť 2014

Populární strakonická pouť je již za dveřmi. Výstřelem z děla začně pivovarské radování 28. června 2014. Program je vskutku bohatý...Na dvou scénách se předství tradiční kapely, hudebním hostem je známý Xindl X. Na malé scéně před pivovarem vystoupí Malá kapela, odpolednem provází Roman Víšek. Na své si přijdou i milovníci dobré gastronomie. Hostující Burgerfest dopřeje vašim mlsným jazýčkům gastronomický zážitek. Můžete ochutnat pravý americký hamburger a dokonce se zapojit do soutěže v jejich pojídání. Pokud jste si jisti svými svaly, tak vás čeká soutěž držení tupláků. Na Podskalí hraje Nektarka a louka patří naučným hrám a odpočinku. Těšíme se na vás... již brzy!

Ples generálního partnera ligy - pivovaru DUDÁK

Zimní, povánoční období patří plesovým radovánkám. Náš tradiční pivovarský ples se blíží. Letos se vrhneme do taneční vřavy 14. února 2014. Lístky na ples jsou v prodeji přímo v pivovaru. Těšíme se na Vás!

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 4  Stránka: 

0