Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
2 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
3 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
4 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
5 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
6 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
7 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
8 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně - ZRUŠENO!, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
9 01. 06. 2020 2020/06/13 Pozděchov, 45. Ročník O Pohár přátelství VS -
10 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH -
11 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
12 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
13 21. 06. 2020 2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
14 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
15 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
16 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH -
17 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
18 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
19 27. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž - zrušeno!!! TR -
20 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
21 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
22 20. 06. 2020 2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
23 15. 06. 2020 2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu. TA -
24 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
25 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH -
26 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
27 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
28 20. 06. 2020 2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo DO CHNHL
29 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
30 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
31 03. 06. 2020 2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B široké, chlapi 4 čl. 35+ PB -
32 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
33 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
34 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
35 27. 06. 2020 2020/07/11 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
36 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
37 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
38 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
39 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH -
40 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
41 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
42 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
43 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
44 04. 07. 2020 2020/07/18 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku / ??? TC TCL
45 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
46 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
47 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH -
48 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
49 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
50 04. 07. 2020 2020/07/18 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
51 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
52 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
53 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
54 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
55 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
56 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
57 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
58 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
59 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
60 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
61 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
62 01. 07. 2020 2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves BR -
63 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
64 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
65 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
66 01. 07. 2020 2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová VS -
67 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
68 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
69 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
70 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
71 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
72 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
73 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
74 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
75 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
76 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
77 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
78 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
79 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
80 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
81 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
82 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
83 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
84 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce PB -
85 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
86 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
87 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
88 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
89 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
90 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
91 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
92 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
93 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
94 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
95 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
96 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
97 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
98 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
99 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
100 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
101 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
102 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
103 24. 08. 2020 2020/08/28 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
104 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
105 25. 08. 2020 2020/09/04 Škodějov, Škodějov SM FNC
106 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
107 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
108 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
109 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
110 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
111 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
112 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
113 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
114 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
115 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
116 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
117 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
118 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
119 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
120 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
121 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
122 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
123 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
124 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
125 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
126 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
127 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
128 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
129 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
130 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
131 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Pozděchovnerozlišeno Louky302020-06-05 17:03:02
2Pozděchovnerozlišeno Zlín252020-06-05 17:02:13
3Pozděchovnerozlišeno Žeranovice242020-06-05 11:38:10
4Pozděchovnerozlišeno Veselá232020-06-04 21:06:28
5Pozděchovnerozlišeno Ublo222020-06-04 12:52:09
6Mirošovnerozlišeno Ublo122020-06-04 12:51:16
7Pozděchovnerozlišeno Zahnašovice212020-06-04 08:19:40
8Mirošovnerozlišeno Horní Lideč102020-06-04 05:16:08
9Pozděchovnerozlišeno Dub nad Moravou202020-06-03 22:38:23
10Pozděchovnerozlišeno Holešov192020-06-03 21:19:49
11Pozděchovnerozlišeno Leskovec182020-06-03 19:56:50
12Pozděchovnerozlišeno Vrbětice172020-06-03 19:06:34
13Pozděchovnerozlišeno Bystřička162020-06-03 18:44:41
14Pozděchovnerozlišeno Prchalov152020-06-03 17:25:48
15Pozděchovnerozlišeno Prchalov102020-06-03 17:25:40
16Pozděchovnerozlišeno Popov142020-06-03 17:11:04
17Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJnerozlišeno Vranovice12020-06-03 15:27:05
18Pozděchovnerozlišeno Vlachovice132020-06-03 12:51:19
19Pozděchovnerozlišeno Pohořelice82020-06-03 12:50:50
20Pozděchovnerozlišeno Velký Ořechov122020-06-03 10:38:27
21Pozděchovnerozlišeno Valašské Příkazy42020-06-03 09:06:07
22Pozděchovnerozlišeno Bratřejov92020-06-03 09:00:57
23Pozděchovnerozlišeno Bojkovice112020-06-03 08:14:57
24Pozděchovnerozlišeno Hošťálková62020-06-03 08:02:22
25Pozděchovnerozlišeno Ratiboř32020-06-03 06:52:26
26Pozděchovnerozlišeno Kokory72020-06-03 06:47:34
27Pozděchovnerozlišeno Mladcová52020-06-03 06:40:40
28Honezovicenerozlišeno Horní Lukavice172020-06-02 17:51:46
29Pozděchovnerozlišeno Krhová22020-06-01 20:44:45
30Pozděchovnerozlišeno Pozděchov12020-06-01 18:23:27
31Honezovicenerozlišeno Hradec162020-06-01 14:47:11
32DřešínMladší žáci Budilov22020-06-01 13:55:33
33DřešínStarší žáci Budilov22020-06-01 13:55:02
34Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport402020-05-31 18:34:48
35Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport152020-05-31 18:33:37
36Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice42020-05-31 18:19:34
37Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice12020-05-31 18:19:04
38Honezovicenerozlišeno Honezovice142020-05-31 17:58:10
39Honezovicenerozlišeno Všekary112020-05-31 16:55:41
40Honezovicenerozlišeno Sedlčany102020-05-31 14:53:17
41Honezovicenerozlišeno Ves Touškov92020-05-31 13:46:24
42Budečnerozlišeno Nevcehle82020-05-31 10:57:41
43Honezovicenerozlišeno Hradec82020-05-31 10:20:11
44Honezovicenerozlišeno Vranovice22020-05-30 23:33:08
45MoravanyMuži Hrabišín202020-05-30 22:39:54
46Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12020-05-30 22:38:06
47Kostelecnerozlišeno Kostelec12020-05-30 22:37:15
48Štítarynerozlišeno Štítary12020-05-30 22:36:17
49Křenovynerozlišeno Křenovy12020-05-30 22:35:31
50Krchlebynerozlišeno Krchleby12020-05-30 22:34:39
51Všekarynerozlišeno Všekary12020-05-30 22:33:52
52Honezovicenerozlišeno Honezovice12020-05-30 22:32:14
53Honezovicenerozlišeno Krchleby32020-05-30 22:31:16
54Honezovicenerozlišeno Březí72020-05-30 20:38:04
55Honezovicenerozlišeno Újezd122020-05-30 20:18:36
56Honezovicenerozlišeno Štítary62020-05-30 20:06:53
57Honezovicenerozlišeno Bolkov42020-05-30 20:00:45
58Honezovicenerozlišeno Štítary132020-05-30 20:00:26
59Honezovicenerozlišeno Křenovy52020-05-30 20:00:21
60Budečnerozlišeno Dešná182020-05-28 23:09:43
61Budečnerozlišeno Dešná122020-05-28 23:09:26
62Horšovský Týnnerozlišeno Vidice82020-05-27 17:41:15
63Horšovský Týnnerozlišeno Vidice22020-05-27 17:40:39
64Budečnerozlišeno Hornice102020-05-27 17:24:58
65Budečnerozlišeno Litovany212020-05-27 12:49:49
66Budečnerozlišeno Litovany162020-05-27 12:43:07
67Budečnerozlišeno Slavonice92020-05-27 11:37:56
68Budečnerozlišeno Slavonice22020-05-27 11:37:19
69Budečnerozlišeno Budeč12020-05-26 21:53:04
70Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport122020-05-26 17:25:04
71Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport32020-05-26 17:24:22
72Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn62020-05-23 20:03:42
73Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12020-05-23 20:03:17
74Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Tlumačov12020-05-23 14:56:25
75ProvodoviceMuži Dolní Bečva72020-05-23 09:46:00
76ProvodoviceMuži Dolní Bečva32020-05-23 09:45:38
77ŽernovníkMuži Dětkovice52020-05-13 12:18:10
78ProvodoviceMuži Dětkovice112020-05-13 12:14:52
79ProvodoviceMuži Dětkovice22020-05-13 12:14:30
80ProvodoviceMuži Dětkovice62020-05-13 12:13:53
81ProvodoviceMuži Kokory52020-05-12 20:46:39
82Čechy pod Kosířemnerozlišeno Sobíšky202020-04-17 14:25:37
83Vranovicenerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:12
84Jindřichův Hradecnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:00
85Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:23:45
86Staňkov fotbalové hřištěMuži Sobíšky22020-04-17 14:23:20
87Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky92020-04-17 14:22:38
88Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky82020-04-17 14:22:38
89Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
90VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
91VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
92VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
93Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
94Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
95Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
96Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
97Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
98Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
99Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
100LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání