Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 06. 07. 2024 2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice OP -
2 01. 07. 2024 2024/07/18 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
3 01. 07. 2024 2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B VS -
4 20. 06. 2024 2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B JE -
5 03. 07. 2024 2024/07/19 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B MB -
6 06. 07. 2024 2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
7 14. 07. 2024 2024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
8 06. 07. 2024 2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
9 13. 07. 2024 2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď DO -
10 08. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL ZLPS
11 14. 07. 2024 2024/07/20 Hustopeče nad Bečvou, 6. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
12 05. 07. 2024 2024/07/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
13 09. 07. 2024 2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč. LI -
14 14. 07. 2024 2024/07/20 Niva, Pohárová soutěž PV VCPV
15 14. 06. 2024 2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
16 07. 07. 2024 2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
17 07. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL JLNS
18 06. 07. 2024 2024/07/19 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka VY -
19 07. 07. 2024 2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
20 07. 07. 2024 2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ OL -
21 07. 07. 2024 2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého DO ZČHL
22 08. 07. 2024 2024/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
23 14. 06. 2024 2024/07/20 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
24 06. 07. 2024 2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky OP -
25 13. 07. 2024 2024/07/26 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
26 13. 07. 2024 2024/07/27 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
27 01. 07. 2024 2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa VS -
28 13. 07. 2024 2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
29 22. 07. 2024 2024/07/26 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
30 24. 06. 2024 2024/07/27 Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka DO CHL
31 21. 07. 2024 2024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
32 13. 07. 2024 2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
33 15. 07. 2024 2024/07/26 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
34 15. 06. 2024 2024/07/26 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) TU -
35 13. 07. 2024 2024/07/26 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, 7. kolo BV BHL
36 14. 07. 2024 2024/07/26 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
37 07. 07. 2024 2024/07/27 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
38 12. 07. 2024 2024/07/25 Krhová, O pohár VS VHL
39 27. 07. 2024 2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž PV VCPV
40 08. 05. 2024 2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce RK -
41 06. 07. 2024 2024/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice O Putovní pohár PT ŠHL
42 01. 07. 2024 2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B OL -
43 13. 07. 2024 2024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
44 14. 07. 2024 2024/07/26 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
45 14. 07. 2024 2024/07/26 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
46 14. 07. 2024 2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
47 15. 07. 2024 2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
48 12. 07. 2024 2024/07/27 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
49 14. 07. 2024 2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
50 15. 07. 2024 2024/07/27 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
51 19. 07. 2024 2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce VS -
52 24. 06. 2024 2024/07/31 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor TU -
53 01. 05. 2024 2024/08/02 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
54 20. 07. 2024 2024/08/03 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
55 27. 07. 2024 2024/08/03 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
56 20. 07. 2024 2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
57 30. 05. 2024 2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce ZN -
58 20. 07. 2024 2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
59 21. 07. 2024 2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce JH PLPU
60 21. 07. 2024 2024/08/02 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
61 15. 07. 2024 2024/08/02 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B OP -
62 10. 07. 2024 2024/08/03 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
63 15. 07. 2024 2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost VS -
64 13. 07. 2024 2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024 PS -
65 20. 07. 2024 2024/08/02 Prušánky, park u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 8. kolo HO BHL
66 21. 07. 2024 2024/08/02 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole ZL JLNS
67 21. 07. 2024 2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
68 28. 07. 2024 2024/08/04 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
69 21. 07. 2024 2024/08/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
70 21. 07. 2024 2024/08/03 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
71 22. 07. 2024 2024/08/03 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
72 21. 07. 2024 2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
73 10. 07. 2024 2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč JH -
74 04. 08. 2024 2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
75 28. 05. 2024 2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
76 26. 07. 2024 2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8 KM -
77 27. 07. 2024 2024/08/10 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
78 27. 07. 2024 2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
79 05. 08. 2024 2024/08/09 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
80 03. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK-SRŠEŇ CUP + 9.kolo BIOMAC HE SU VCOS
81 04. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
82 11. 07. 2024 2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B BR -
83 13. 07. 2024 2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž OL -
84 28. 07. 2024 2024/08/09 Dešná, O pohár starosty JH VCT
85 28. 07. 2024 2024/08/09 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
86 02. 08. 2024 2024/08/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
87 26. 07. 2024 2024/08/09 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B PR -
88 28. 05. 2024 2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
89 27. 07. 2024 2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích KM -
90 28. 07. 2024 2024/08/09 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice ZL JLNS
91 05. 08. 2024 2024/08/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
92 02. 08. 2024 2024/08/10 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
93 04. 08. 2024 2024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
94 28. 07. 2024 2024/08/10 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
95 28. 07. 2024 2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
96 02. 08. 2024 2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
97 03. 08. 2024 2024/08/17 Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí ST ŠHL
98 12. 08. 2024 2024/08/16 Sukorady, Sukoradský pohár MB BP
99 03. 08. 2024 2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
100 03. 08. 2024 2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
101 09. 08. 2024 2024/08/16 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
102 03. 08. 2024 2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
103 05. 08. 2024 2024/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
104 03. 08. 2024 2024/08/16 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
105 04. 08. 2024 2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
106 04. 08. 2024 2024/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
107 18. 06. 2024 2024/08/16 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo) ZN -
108 02. 08. 2024 2024/08/15 Tylovice, O pohár VS VHL
109 04. 08. 2024 2024/08/16 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
110 10. 08. 2024 2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku OL -
111 11. 08. 2024 2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
112 07. 07. 2024 2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024 PJ -
113 04. 08. 2024 2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
114 04. 08. 2024 2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
115 05. 08. 2024 2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
116 11. 08. 2024 2024/08/18 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
117 00. 00. 0000 0000/00/00 Hrubá Vrbka - has. areál, O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
118 05. 08. 2024 2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
119 10. 08. 2024 2024/08/24 Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
120 19. 08. 2024 2024/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
121 09. 08. 2024 2024/08/22 Lešná, O pohár VS VHL
122 10. 08. 2024 2024/08/24 Dolany, O pohár starosty PT ŠHL
123 10. 08. 2024 2024/08/23 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
124 10. 08. 2024 2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
125 10. 08. 2024 2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
126 10. 08. 2024 2024/08/23 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
127 10. 08. 2024 2024/08/23 Dubňany, Sportovní areál u ZŠ, O putovní pohár města Dubňany HO BHL
128 11. 08. 2024 2024/08/23 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
129 16. 08. 2024 2024/08/23 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
130 09. 08. 2024 2024/08/22 Loučka, O pohár VS VHL
131 10. 08. 2024 2024/08/24 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
132 03. 08. 2024 2024/08/23 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže PV -
133 09. 07. 2024 2024/08/22 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany HO -
134 16. 08. 2024 2024/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
135 11. 08. 2024 2024/08/24 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
136 17. 08. 2024 2024/08/31 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
137 17. 08. 2024 2024/08/30 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
138 17. 08. 2024 2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
139 18. 08. 2024 2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
140 24. 08. 2024 2024/08/31 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
141 26. 08. 2024 2024/08/30 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
142 03. 08. 2024 2024/08/25 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
143 17. 08. 2024 2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
144 17. 08. 2024 2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
145 23. 08. 2024 2024/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
146 16. 08. 2024 2024/08/29 Podhradní Lhota, O pohár KM VHL
147 18. 08. 2024 2024/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
148 25. 08. 2024 2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B OL ONL
149 31. 07. 2024 2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice TR -
150 17. 08. 2024 2024/08/30 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
151 17. 08. 2024 2024/08/31 Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
152 18. 08. 2024 2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
153 18. 08. 2024 2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
154 11. 08. 2024 2024/08/26 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
155 25. 08. 2024 2024/09/01 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
156 10. 08. 2024 2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
157 23. 08. 2024 2024/08/31 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
158 18. 08. 2024 2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
159 00. 00. 0000 0000/00/00 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
160 25. 08. 2024 0000/00/00 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů JH -
161 24. 08. 2024 2024/09/07 Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník TC TCL
162 24. 08. 2024 2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
163 02. 09. 2024 2024/09/06 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
164 02. 09. 2024 2024/09/06 Březno, Židněves, Pohár Klenice MB BP
165 24. 08. 2024 2024/09/06 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
166 25. 08. 2024 2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
167 24. 08. 2024 2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
168 24. 08. 2024 2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
169 26. 08. 2024 2024/09/06 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
170 24. 08. 2024 2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
171 04. 07. 2024 2024/09/06 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice BO -
172 24. 08. 2024 2024/09/06 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru PR MPMHJ
173 25. 08. 2024 2024/09/06 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
174 25. 08. 2024 2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
175 24. 08. 2024 2024/09/06 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
176 19. 04. 2024 2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
177 02. 09. 2024 2024/09/06 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
178 24. 08. 2024 2024/09/06 Chvalovice, hasičské hřiště, O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL ZN ZNL
179 01. 09. 2024 2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
180 25. 08. 2024 2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
181 18. 08. 2024 2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
182 26. 08. 2024 2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
183 02. 09. 2024 2024/09/07 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
184 25. 08. 2024 2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
185 09. 09. 2023 2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
186 31. 08. 2024 2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
187 31. 08. 2024 2024/09/14 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna TC TCL
188 09. 09. 2024 2024/09/13 Kosořice, Pohár Doubravka MB BP
189 24. 08. 2024 2024/09/09 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
190 31. 08. 2024 2024/09/13 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
191 31. 08. 2024 2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
192 01. 09. 2024 2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
193 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
194 24. 08. 2024 2024/09/08 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
195 07. 05. 2024 2024/05/07 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
196 15. 08. 2024 2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy JE -
197 01. 09. 2024 2024/09/13 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
198 31. 08. 2024 2024/09/13 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
199 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
200 08. 09. 2024 2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
201 01. 09. 2024 2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
202 01. 09. 2024 2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
203 01. 09. 2024 2024/09/15 Česká Rybná, Pohár UO VCU
204 07. 09. 2024 2024/09/21 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
205 07. 09. 2024 2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
206 16. 09. 2024 2024/09/20 Chotětov, Soptíkův dračí pohár MB BP
207 07. 09. 2024 2024/09/20 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
208 07. 09. 2024 2024/09/21 Žihobce, O pohár starosty KT ŠHL
209 08. 09. 2024 2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
210 16. 09. 2024 2024/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
211 01. 01. 2024 2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
212 15. 09. 2024 2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
213 08. 09. 2024 2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
214 08. 09. 2024 2024/09/20 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
215 08. 09. 2024 2024/09/20 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
216 16. 09. 2024 2024/09/20 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
217 12. 09. 2024 2024/09/19 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO SM -
218 14. 09. 2024 2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
219 15. 09. 2024 2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
220 19. 09. 2024 2024/09/26 Víchová nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 7.KOLO SM -
221 07. 10. 2024 2024/11/15 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024 MB BP
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Velká Lhotanerozlišeno Perná262024-07-15 10:59:20
2Hustopeče nad BečvouŽeny Bernartice nad Odrou152024-07-15 10:54:55
3hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Petřvaldík242024-07-15 10:52:06
4Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Zátor172024-07-15 10:47:57
5Hustopeče nad BečvouDorostenci Staměřice22024-07-15 10:47:51
6Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Zátor132024-07-15 10:47:27
7Fotbalové hřiště Krchlebynerozlišeno Kostelec22024-07-15 10:44:44
8Rychlov u SkályMuži Hoštice82024-07-15 10:41:41
9Krhovánerozlišeno Kujavy162024-07-15 10:36:33
10NivaŽeny Andělská Hora72024-07-15 10:28:05
11NivaMuži Janovice122024-07-15 10:27:56
12Velká Lhotanerozlišeno Dolní Bečva252024-07-15 10:25:01
13Vidče,hřišté TJ Saharanerozlišeno Dolní Bečva272024-07-15 10:23:49
14Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Dešná232024-07-15 09:57:57
15PaměticeŽeny Senetářov372024-07-15 09:48:26
16Velká Lhotanerozlišeno Vysoká232024-07-15 09:38:15
17Únětice ŽLUNAPARKnerozlišeno Všekary322024-07-15 09:37:42
18ŠumvaldMuži Brníčko182024-07-15 09:28:14
19PaměticeŽeny Kotvrdovice382024-07-15 09:24:34
20Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Široká Niva162024-07-15 09:22:45
21Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Široká Niva122024-07-15 09:22:24
22Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Široká Niva82024-07-15 09:21:58
23PaměticeŽeny Senetářov242024-07-15 09:21:18
24Vracov - fotb. hřištěMuži Vřesovice162024-07-15 08:54:46
25Hrotovice, U dolního rybníkanerozlišeno Litohoř82024-07-15 08:51:22
26Drnovicenerozlišeno Kněžpole122024-07-15 08:45:59
27Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Suchá Rudná102024-07-15 08:45:44
28Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Litohoř222024-07-15 08:45:38
29Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Suchá Rudná72024-07-15 08:44:51
30Halže, fotbalové hřištěDospělíStaré Sedliště32024-07-15 08:43:02
31Halže, fotbalové hřištěDospělíStaré Sedliště72024-07-15 08:42:26
32Halže, fotbalové hřištěMladí hasičiStaré Sedliště62024-07-15 08:41:31
33Halže, fotbalové hřištěMladí hasičiStaré Sedliště42024-07-15 08:40:40
34Vidče,hřišté TJ Saharanerozlišeno Milotice nad Bečvou262024-07-15 08:37:45
35ŠumvaldMuži Nová Dědina312024-07-15 08:25:21
36Cvičiště Kojatínnerozlišeno Mihoukovice102024-07-15 08:09:36
37Habrovany,hasičský areál u ČOVnerozlišeno Topolany332024-07-15 08:00:39
38Únětice ŽLUNAPARKnerozlišeno Újezd312024-07-15 07:34:25
39ŠumvaldŽeny Velký Týnec172024-07-15 07:26:34
40Kamenice nad LipouMuži Dešná142024-07-15 07:25:42
41ŠumvaldMuži Náměšť na Hané302024-07-15 07:24:07
42Vracov - fotb. hřištěMuži Hrubá Vrbka142024-07-15 07:18:24
43Kamenice nad LipouMuži Libkova Voda132024-07-15 07:08:24
44Únětice ŽLUNAPARKnerozlišeno Chrašťany302024-07-15 07:02:39
45Drnovicenerozlišeno Rudimov262024-07-15 06:52:27
46Drnovicenerozlišeno Vrbka292024-07-15 06:36:49
47Drnovicenerozlišeno Vrbka152024-07-15 06:35:11
48RoštěníMuži Vrbka162024-07-15 06:32:13
49RoštěníMuži Vrbka92024-07-15 06:30:32
50Vracov - fotb. hřištěMuži Ratíškovice132024-07-15 06:06:04
51Vracov - fotb. hřištěŽeny Ratíškovice52024-07-15 06:03:19
52Vracov - fotb. hřištěSmíšený dorostRatíškovice92024-07-15 06:02:56
53Svésedlicenerozlišeno Kokory242024-07-15 02:44:42
54KněžpoleŽeny Vlachovice92024-07-15 00:19:07
55NivaŽeny Bousín52024-07-14 23:35:45
56Rychlov u SkályMuži Velká (Hranice III)22024-07-14 23:27:56
57ŠumvaldMuži Hlubočky292024-07-14 23:15:38
58Slavonicenerozlišeno Dolní Žďár292024-07-14 23:08:21
59Slavonicenerozlišeno Dolní Žďár262024-07-14 23:07:37
60Slavonicenerozlišeno Dolní Žďár232024-07-14 23:05:27
61Drnovicenerozlišeno Rudimov422024-07-14 23:04:32
62Drnovicenerozlišeno Rudimov432024-07-14 23:02:45
63hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Kobeřice262024-07-14 22:48:16
64RoštěníŽeny Bernartice nad Odrou112024-07-14 22:41:28
65Hustopeče nad BečvouŽeny Loučka142024-07-14 22:34:15
66Únětice ŽLUNAPARKnerozlišeno Čelákovy292024-07-14 22:28:39
67Halže, fotbalové hřištěDospělíČelákovy52024-07-14 22:26:59
68Kamenice nad LipouŽeny Nová Včelnice12024-07-14 22:12:49
69RoštěníMuži Mladcová32024-07-14 22:11:09
70Drnovicenerozlišeno Všemina332024-07-14 22:01:24
71Fotbalové hřiště Krchlebynerozlišeno Oplot92024-07-14 21:58:06
72RoštěníŽeny Plumlov102024-07-14 21:48:36
73Slavonicenerozlišeno Strachoňovice222024-07-14 21:42:42
74RoštěníMuži Olšovec212024-07-14 21:40:59
75RoštěníMuži Bělotín202024-07-14 21:40:54
76Nevšovánerozlišeno Bílovice462024-07-14 21:40:28
77Drnovicenerozlišeno Vizovice272024-07-14 21:38:34
78Drnovicenerozlišeno Všemina402024-07-14 21:37:08
79RoštěníMuži Kostelany192024-07-14 21:36:58
80Drnovicenerozlišeno Nevšová172024-07-14 21:36:53
81PoděvousyMuži Chlum182024-07-14 21:34:28
82Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice212024-07-14 21:32:29
83NeuměřMuži Chlum202024-07-14 21:32:23
84VíceměřiceŽeny Víceměřice32024-07-14 21:21:30
85RoštěníMuži >35 let Morkovice52024-07-14 21:18:24
86RoštěníŽeny Morkovice92024-07-14 21:18:03
87RoštěníMuži >35 let Louky42024-07-14 21:14:20
88NivaŽeny Náměšť na Hané32024-07-14 21:13:14
89RoštěníMuži Mysločovice82024-07-14 21:13:02
90NivaŽeny Náměšť na Hané112024-07-14 21:12:23
91RobčiceMuži Stýskaly162024-07-14 21:10:47
92RoštěníŽeny Zdounky72024-07-14 21:10:23
93BukováMuži Stýskaly142024-07-14 21:10:02
94RoštěníMuži Zdounky182024-07-14 21:09:51
95hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Pustkovec192024-07-14 21:06:47
96Krhovánerozlišeno Vidče152024-07-14 21:03:45
97Hustopeče nad BečvouMuži Olšovec92024-07-14 21:01:26
98NivaŽeny Dub nad Moravou102024-07-14 21:00:40
99Slavonicenerozlišeno Chlum u Třeboně212024-07-14 20:58:54
100Slavonicenerozlišeno Chlum u Třeboně202024-07-14 20:53:06
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání