Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Va
3
Dr
4
Bu
5

6
Be
7
Dr
8
Ho
9
Do
10
Do
11
Do
12
Ži
13
1. Bezdědovice 81 17,21ST-
3
-
13
-
15
-
20
-
17
-
13
-
2. Zahorčice 77 16,60ST---
20
---
17
-
20
-
20
-
3. Přechovice 73 17,97ST-
10
-
11
-
17
-
9
-
11
-
15
-
4. Doubravice u Volyně 69 17,75ST-
11
-
15
---
13
-
13
-
17
-
5. Nišovice 66 17,68ST-
13
-
0
-
20
-
11
-
15
-
7
-
6. Novosedly 47 17,52ST-
15
-
17
---
15
-
0
---
7. Budilov B 34 17,92PT-----
13
-
10
---
11
-
8. Šipoun 30 17,25PT-
20
-
10
---------
9. Litochovice 25 19,78ST-
8
-
8
-----
9
---
10. Dražejov 19 18,93ST-----
11
-
8
-----
11. Žernovice A 17 17,46PT-
17
-----------
12. Hejná 16 20,45KT-
7
-
9
-----
0
-
0
-
13. Svatá Maří 10 19,50PT---------
10
---
-. Výškovice 10 21,21PT-----------
10
-
15. Nové Kestřany 9 18,73ST-
9
-----------
-. Únětice 1911 B 9 22,33PJ-----------
9
-
17. Žihobce 8 24,44KT-----------
8
-
18. Drachkov 7 23,56ST---
7
---------
19. Černětice 6 20,72ST-
6
-----------
20. Dolany 5 20,98PT-
5
---------
0
-
21. Předslavice 4 22,95ST-
4
-----------
22. Horosedly 0 NPPT---
0
---------
-. Vacov 0 NPPT-----------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Va
3
Dr
4
Bu
5

6
Be
7
Dr
8
Ho
9
Do
10
Do
11
Do
12
Ži
13
1. Střelské Hoštice 53 14,10ST
10
-
10
-
6
-
1
-
6
-
10
-
10
2. Dolany 45 15,61PT
8
-
6
-
8
-
8
-
4
-
6
-
5
3. Vacov 44 15,25PT
7
-
8
-
10
-
1
-
7
-
5
-
6
4. Horní Poříčí 35 15,42ST
6
-
4
---
1
-
10
-
7
-
7
5. Budilov 34 15,95PT
5
-
5
-
7
-
1
-
8
-
8
--
6. Žihobce 16 16,23KT
4
-----
4
-----
8
7. Jáma 14 16,53PT--
7
---
7
-----
0
8. Senetářov 10 14,76BK------
10
------
9. Třísov 6 17,94CK
0
-----
6
------
10. Lišov 5 18,17CB------
5
------
-. Strakonice I 5 18,47ST--------
5
----
12. Bohumilice 4 42,78PT----------
4
--
13. Plešovice 3 19,96CK------
3
------
-. Přídolí 3 19,96CK------
3
------
15. Dolní Dvořiště 1 21,49CK------
1
------
-. Dolní Bukovsko 1 25,83CB------
1
------
-. Besednice 1 26,34CK------
1
------
-. Nižná Šuňava 1 26,34PP------
1
------
-. Štěkeň 1 28,18ST------
1
------
-. Drahonice 1 105,85ST------
1
------
21. Čepřovice 0 NPST------
0
------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Va
3
Dr
4
Bu
5

6
Be
7
Dr
8
Ho
9
Do
10
Do
11
Do
12
Ži
13
1. Dřešín A 66 15,12ST
10
-
10
-
10
-
10
-
8
-
8
-
10
2. Dřešín B 51 14,76ST--
8
-
7
-
8
-
10
-
10
-
8
3. Horní Poříčí 32 18,72ST
7
-
7
-----
6
-
7
-
5
4. Vacov A 28 19,27PT
6
-
6
-
6
-
1
---
6
-
3
5. Střelské Hoštice 27 15,62ST
8
-----
6
-
7
---
6
6. Budilov 25 18,36PT
2
-
5
-
8
---
4
-
5
-
1
7. Benešova Hora 20 20,24PT
3
-
4
-
4
-
4
-
5
---
0
8. Žihobce A 16 17,92KT
5
-----
7
---
4
--
-. Vacov B 16 22,29PT
4
-
3
-
5
-
2
-----
2
10. Žihobce  A 7 18,02KT------------
7
11. Jáma 6 20,00PT------
5
-----
1
12. Žihobce B 5 19,23KT------
1
-----
4
13. Přídolí 3 20,71CK------
3
------
14. Plešovice 1 34,39CK------
1
------


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: