Bookmark and Share

Nový generální partner ligy a další sponzoři

Vydáno dne 13. 04. 2022 (770 x přečteno)

Pro ročník 2022 se stává novým generálním partnerem ligy společnost Pivovary Lobkowicz Group. Dalším partnerem je pak David Kozel - úpravce PS.


Pro ročník 2022 se stává novým generálním partnerem ligy společnost Pivovary Lobkowicz Group, který nabízí jak lize, tak pořadatelům zajímavé podmínky. 

V nejbližší době obdrží pořadatelé soutěží manuál vytvořený speciálně pro pořadatele, kde se dozvědí veškeré potřebné informace především o tom, jaké výhody společnost PLG pořadatelům nabízí a jakým způsobem proběhne jednání mezi pořadatelem a společností PLG. 

Závazky pořadatele vůči generálnímu partneru budou uvedené v pravidlech ŠHL pro ročník 2022. Pravidla budou vydána koncem měsíce dubna 2022.

Jednání s novým generálním partnerem PLG a.s. dále probíhá a důležité a aktuální informace budeme dále zveřejňovat.

 

Dále probíhá jednání s dalším partnerem ligy, jímž se pro rok 2022 stane David Kozel - úprava PS.

Jednání s tímto partnerem se stále vyvíjí. Vůči pořadateli tento partner nepůsobí přímo, a však nese sebou nějaké závazky pro pořadatele, které budou taktéž součástí pravidel, v sekci povinností pořadatele. 

 

Na základě podpory těchto dvou partnerů rada ŠHL rozhodla o odměňování soutěžních društev umístěných na stupních vítězů v kategorii muži a ženy formou finančí podpory, a to na každé soutěži ročníku 2022. Tato finanční částka bude předávána členem rady soutěžním družstvům při vyhlášení vítězů soutěže. Na základě další podory ze strany těchto partnerů by měli pořadatelé být schopni sestavit dostatečně hodnotné ceny pro všechny soutěžní družstva jednotlivých soutěží. I přes to však rada ŠHL apeluje na pořadatele soutěží, aby pracovali na zajištění co největší podpory ze strany dalších drobných sponzorů jednotlivých soutěží.