Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ži 1 | Bo 2 | Ni 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalenice | 172 | 16,97 | ST | - | 35 | ||
2. | Žernovice A | 151 | 17,11 | PT | - | 37 | ||
3. | Přechovice | 116 | 17,89 | ST | - | 20 | ||
4. | Bezdědovice | 99 | 17,83 | ST | - | 21 | ||
5. | Dolany | 98 | 17,90 | PT | - | 20 | ||
6. | Drachkov | 93 | 17,18 | ST | - | 32 | ||
7. | Nišovice | 92 | 17,34 | ST | - | 10 | ||
8. | Šipoun | 91 | 17,51 | PT | - | 9 | ||
-. | Zahorčice | 91 | 17,57 | ST | - | 13 | ||
10. | Doubravice u Volyně | 90 | 17,91 | ST | - | 17 | ||
11. | Výškovice | 62 | 18,18 | PT | - | 7 | ||
12. | Benešova Hora | 55 | 18,92 | PT | - | 6 | ||
13. | Horosedly | 49 | 19,31 | PT | - | 12 | ||
14. | Dražejov | 47 | 19,46 | ST | - | 11 | ||
15. | Únětice 1911 | 35 | 16,64 | PJ | - | - | - | 0 |
16. | Kocelovice | 19 | 19,36 | ST | - | - | 1 | |
17. | Obytce | 10 | 18,00 | KT | - | - | - | 0 |
18. | Bolkov | 8 | 18,24 | PJ | - | - | - | 0 |
19. | Budilov | 7 | 20,56 | PT | - | - | - | 0 |
20. | Srubec | 6 | 19,55 | CB | - | - | - | 0 |
-. | Krč | 6 | 19,59 | PI | - | - | - | 0 |
22. | Onšovice | 4 | 21,02 | PT | - | - | 4 | |
-. | Jáma | 4 | 22,39 | PT | - | - | - | 0 |
-. | Vacov | 4 | 23,26 | PT | - | - | - | 0 |
25. | Novosedly | 3 | 20,27 | ST | - | - | - | 0 |
-. | Nišovice vet. | 3 | 28,10 | ST | - | - | 3 | |
27. | Senetářov | 2 | 20,92 | BK | - | - | - | 0 |
-. | Budilov A | 2 | 22,12 | PT | - | - | 2 | |
29. | Nové Kestřany | 1 | 21,47 | ST | - | - | - | 0 |
-. | Chobot | 1 | 21,56 | ST | - | - | - | 0 |
-. | Budilov B | 1 | 35,17 | PT | - | - | 1 | |
32. | Bohumilice | 0 | 40,03 | PT | - | - | 0 | |
-. | Chlum | 0 | NP | CK | - | - | - | 0 |
-. | Litochovice | 0 | NP | ST | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ži 1 | Bo 2 | Ni 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žernovice | 92 | 18,17 | PT | - | 18 | ||
2. | Dolany | 72 | 18,00 | PT | - | 8 | ||
3. | Nihošovice | 62 | 18,78 | ST | - | 4 | ||
4. | Vacov | 50 | 19,24 | PT | - | 16 | ||
5. | Výškovice | 43 | 18,76 | PT | - | 12 | ||
6. | Bohumilice | 7 | 23,60 | PT | - | - | 3 | |
7. | Dražejov | 6 | 26,41 | ST | - | - | - | 0 |
8. | Srubec | 4 | 20,07 | CB | - | - | - | 0 |
9. | Horosedly "Horysedské běhny" | 2 | 34,01 | PT | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ži 1 | Bo 2 | Ni 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jáma | 52 | 12,66 | PT | - | - | 10 | |
2. | Žihobce | 46 | 13,39 | KT | - | - | 8 | |
3. | Dřešín B | 36 | 14,60 | ST | - | - | 7 | |
4. | Vacov A | 34 | 14,36 | PT | - | - | 4 | |
5. | Chlum | 21 | 15,34 | CK | - | - | - | 0 |
6. | Dolany | 18 | 14,95 | PT | - | - | 3 | |
-. | Horní Poříčí | 18 | 16,99 | ST | - | - | 5 | |
8. | Dřešín A | 17 | 15,53 | ST | - | - | 0 | |
9. | Vacov B | 16 | 13,85 | PT | - | - | 6 | |
10. | Senetářov B | 7 | 16,29 | BK | - | - | - | 0 |
11. | Benešov nad Černou | 5 | 17,84 | CK | - | - | - | 0 |
-. | Stachy | 5 | 21,62 | PT | - | - | 2 | |
13. | Třísov | 4 | 18,79 | CK | - | - | 1 | |
-. | Sousedovice | 4 | 20,10 | ST | - | - | - | 0 |
15. | Bohumilice | 3 | 21,01 | PT | - | - | - | 0 |
16. | Senetářov A | 1 | 23,96 | BK | - | - | - | 0 |
-. | Benešova Hora | 1 | 24,28 | PT | - | - | - | 0 |
-. | Besednice | 1 | 26,07 | CK | - | - | - | 0 |
-. | Křenovice | 1 | 27,34 | PI | - | - | - | 0 |
-. | Chyšky | 1 | 35,82 | PI | - | - | - | 0 |
-. | Zdíkov | 1 | 41,85 | PT | - | - | - | 0 |
22. | Střelské Hoštice | 0 | 53,58 | ST | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ži 1 | Bo 2 | Ni 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jáma B | 42 | 16,41 | PT | - | - | 7 | |
2. | Třísov | 41 | 16,14 | CK | - | - | 10 | |
3. | Vacov B | 37 | 16,21 | PT | - | - | 5 | |
4. | Sousedovice | 36 | 17,27 | ST | - | - | - | 0 |
5. | Horní Poříčí | 31 | 17,70 | ST | - | - | 8 | |
6. | Žihobce | 27 | 16,97 | KT | - | - | 4 | |
7. | Vacov A | 13 | 23,46 | PT | - | - | 2 | |
8. | Budilov | 12 | 28,17 | PT | - | - | 3 | |
9. | Jáma A | 10 | 20,78 | PT | - | - | 6 | |
10. | Benešova Hora | 9 | 21,16 | PT | - | - | - | 0 |
11. | Svatá Maří | 7 | 23,13 | PT | - | - | - | 0 |
12. | Bohumilice | 6 | 23,28 | PT | - | - | - | 0 |
13. | Žihobce B | 2 | 21,73 | KT | - | - | - | 0 |
14. | Senetářov | 1 | 22,25 | BK | - | - | - | 0 |
-. | Střelské Hoštice | 1 | 22,51 | ST | - | - | - | 0 |
-. | Křenovice | 1 | 24,46 | PI | - | - | - | 0 |
-. | Zdíkov | 1 | 33,81 | PT | - | - | - | 0 |
-. | Sousedovice B | 1 | 74,44 | ST | - | - | - | 0 |
-. | Litochovice | 1 | 83,37 | ST | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ži 1 | Bo 2 | Ni 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žihobce | 10 | 27,89 | KT | - | - | 10 | |
-. | Benešova Hora | 10 | 30,29 | PT | - | - | - | 0 |
3. | Sousedovice | 8 | 35,95 | ST | - | - | - | 0 |
4. | Svatá Maří | 7 | 39,73 | PT | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: