Rezervace na soutěže

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Areál PlazaMuži Nahý Újezdec82017-09-24 23:34:08
2Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Štítary142017-09-24 19:59:20
3Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Štítary92017-09-24 19:55:53
4Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Dolní Bečva322017-09-24 16:59:57
5ChlumčanyŽeny Štěnovický Borek122017-09-24 12:18:02
6Dřevohosticenerozlišeno Císařov352017-09-24 11:18:36
7Radotice, hřištěPS-12Kojatice62017-09-24 11:09:22
8Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Prostřední Bečva312017-09-24 09:32:03
9Staňkov, fotbalové hřištěStarší žáci Petrovice22017-09-23 21:51:55
10Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velká Lhota292017-09-23 18:04:48
11Police - zámecký areálnerozlišeno Krahulov252017-09-23 16:32:02
12Police - zámecký areálnerozlišeno Nevcehle172017-09-23 15:02:58
13Dřevohosticenerozlišeno Sobíšky332017-09-23 12:59:34
14Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Sobíšky282017-09-23 12:58:06
15ChlumčanyMuži Žebnice432017-09-23 12:23:34
16Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Vlachovice262017-09-23 09:46:51
17Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Štítary32017-09-23 08:45:15
18Olomouc stadion Lokomotiva TFCMuži Klokočí102017-09-23 08:40:23
19SoběsukyŽeny Náměšť na Hané112017-09-23 08:32:12
20Jeseník - fotbalové hřištěMuži Dolní Studénky202017-09-23 00:28:13
21stadion Lokomotiva olomoucŽeny Chválkovice92017-09-22 20:42:22
22stadion Lokomotiva olomoucŽeny Velký Týnec62017-09-22 20:42:01
23Kamenná - koupalištěnerozlišeno Příložany172017-09-22 19:55:42
24Henčlovnerozlišeno Mořice462017-09-22 15:36:13
25TřebeloviceMuži Nevcehle182017-09-22 15:09:45
26Kamenná - koupalištěnerozlišeno Nevcehle162017-09-22 15:04:05
27Sportovní areálnerozlišeno Bělá232017-09-22 14:44:49
28Sportovní areálnerozlišeno Podhradní Lhota112017-09-22 14:41:53
29Sportovní areálnerozlišeno Horný Kelčov212017-09-22 14:41:06
30Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Mladcová252017-09-22 12:57:26
31Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Svésedlice102017-09-22 11:52:05
32Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn72017-09-22 11:49:57
33Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Vidice82017-09-22 10:34:53
34Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Vidice22017-09-22 10:34:31
35Městský stadion Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12017-09-22 07:46:27
36Sportovní areálnerozlišeno Bělá182017-09-22 07:43:15
37Sportovní areálnerozlišeno Bělá152017-09-22 07:43:05
38stadion Lokomotiva olomoucMuži Chválkovice72017-09-21 23:45:36
39Kamenná - koupalištěnerozlišeno Čikov122017-09-21 22:25:35
40Sportovní areálnerozlišeno Vigantice72017-09-21 22:17:59
41Sportovní areálnerozlišeno Rožnov pod Radhoštěm32017-09-21 22:17:34
42Sportovní areálnerozlišeno Leskovec402017-09-21 19:33:07
43KosořicePS-12Příchovice202017-09-21 19:25:50
44KosořiceMuži Příchovice202017-09-21 19:25:38
45Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ342017-09-21 18:36:37
46Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta222017-09-21 18:26:45
47Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta92017-09-21 18:26:04
48Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta32017-09-21 18:25:34
49Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč352017-09-21 18:23:44
50Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč312017-09-21 18:19:42
51Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč252017-09-21 18:18:53
52Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč202017-09-21 18:17:48
53Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ272017-09-21 18:16:31
54Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ212017-09-21 18:15:29
55Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ302017-09-21 18:12:23
56Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady262017-09-21 18:09:33
57Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady162017-09-21 18:08:43
58Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady102017-09-21 18:07:59
59Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Váhovce72017-09-21 18:06:56
60Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jasenice112017-09-21 17:45:18
61Chlum u TřeboněŽeny Suchdol nad Lužnicí92017-09-21 17:40:26
62stadion Lokomotiva olomoucŽeny Olšovec142017-09-21 15:53:58
63Chlum u TřeboněMuži Český Rudolec132017-09-21 13:05:33
64Olomouc - pohár starosky OSHŽeny Dětkovice52017-09-21 11:12:24
65Olomouc - pohár starosky OSHMuži Dětkovice72017-09-21 11:12:12
66Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Břevenec302017-09-21 10:14:52
67Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jaroměřice nad Rokytnou22017-09-21 10:02:58
68Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Horní Benešov102017-09-21 06:42:40
69Police - zámecký areálnerozlišeno Třebelovice362017-09-20 22:03:54
70stadion Lokomotiva olomoucŽeny Droždín132017-09-20 21:54:12
71Henčlovnerozlišeno Dřevohostice452017-09-20 21:37:31
72Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Velký Týnec202017-09-20 18:32:16
73TřebeloviceMuži Ptáčov172017-09-20 17:33:54
74Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Valteřice32017-09-20 15:13:47
75Henčlovnerozlišeno Albrechtičky322017-09-20 14:57:10
76Jeseník - fotbalové hřištěMuži Jamnice182017-09-20 09:59:46
77Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lešná242017-09-20 09:27:59
78Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic102017-09-20 07:11:00
79Sportovní areálnerozlišeno Nový Hrozenkov432017-09-19 23:59:11
80Benešov u SemilŽeny Krásná Ves62017-09-19 21:23:28
81Police - zámecký areálnerozlišeno Český Rudolec342017-09-19 21:22:11
82Police - zámecký areálnerozlišeno Písečné332017-09-19 21:22:04
83Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Rožnov pod Radhoštěm232017-09-19 20:58:55
84Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Janovice92017-09-19 20:56:02
85Jeseník - fotbalové hřištěMuži Janovice162017-09-19 20:55:36
86Henčlovnerozlišeno Trnava432017-09-19 20:37:29
87Sportovní areálnerozlišeno Vidče422017-09-19 20:31:25
88Sportovní areálnerozlišeno Vidče412017-09-19 20:30:42
89Chlum u TřeboněŽeny Cizkrajov82017-09-19 20:21:26
90SoběsukyMuži Jabloňany142017-09-19 19:53:41
91Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice242017-09-19 19:40:04
92Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice192017-09-19 19:39:16
93Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice172017-09-19 19:38:19
94Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany232017-09-19 19:36:01
95Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany182017-09-19 19:35:02
96Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany132017-09-19 19:34:05
97Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany42017-09-19 19:33:06
98Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice62017-09-19 19:26:33
99Benešov u SemilMuži Jílové u Držkova212017-09-19 18:00:06
100Benešov u SemilMuži Zlatá Olešnice202017-09-19 17:55:29
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání