Soutěže hasičské ligy 2017

Rok:


Dřešín

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 10. 06. 2017 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 05. 2017 19:00
Začátek tipování:  10. 06. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 06. 2017 11:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolany 15,03 PT 17,61 15,03
2.  Vacov 15,92 PT 15,92 19,75
3.  Jáma B 16,78 PT NP 16,78
4.  Horní Poříčí 17,77 ST 28,69 17,77
5.  Žihobce 18,67 KT 18,67 NP
6.  Jáma A 21,41 PT NP 21,41

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dřešín 15,19 ST 17,51 15,19
2.  Horní Poříčí 16,63 ST 17,30 16,63
3.  Vacov 20,35 PT 20,35 41,62
4.  Žihobce A 25,86 KT 25,86 1200,00


Nišovice

Název soutěže a popis: Nišovice
Kontakt:  
Kdy: 17. 06. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 06. 2017 19:00
Začátek tipování:  17. 06. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 06. 2017 11:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Drachkov 17,12 ST 17,06 17,12
2.  Žernovice A 17,42 PT 17,42 17,40
3.  Doubravice u Volyně 17,79 ST 17,67 17,79
4.  Bezdědovice 18,06 ST 18,06 17,86
5.  Přechovice 18,09 ST 18,01 18,09
6.  Nišovice 18,45 ST 18,45 17,65
7.  Černětice 20,93 ST 20,49 20,93
8.  Vacovice 23,71 ST 23,71 22,80
9.  Předslavice 24,83 ST 24,83 24,05
10.  Přechovice Veteráni 27,28 ST 24,75 27,28
11.  Nišovice Veteráni 30,29 ST 26,52 30,29
12.  Kalenice NP ST 18,14 NP
12.  Podeřiště NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 18,52 ST 18,52 18,09
2.  Vacov A 18,55 PT 18,49 18,55
3.  Dolany 20,89 PT 20,89 18,75
4.  Dražejov 22,29 ST 22,29 19,86


Budilov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   SDH Budilov
Kdy: 08. 07. 2017 09:30
Telefon:  +420607550003
Začátek rezervace: 25. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 13,77 CK - -
2.  Dolany 14,77 PT - -
3.  Vacov 15,70 PT - -
4.  Benešova Hora 17,22 PT - -
5.  Jáma A 19,01 PT - -
6.  Žihobce 20,22 KT - -
7.  Střelské Hoštice 21,34 ST - -
8.  Horní Poříčí 34,16 ST - -
9.  Jáma B NP PT - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Poříčí 16,45 ST - -
2.  Budilov A 19,26 PT - -
3.  Dřešín 19,53 ST - -
4.  Vacov 22,68 PT - -


Drachkov

Název soutěže a popis: Drachkov
Kontakt:  
Kdy: 08. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 06. 2017 19:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kalenice 16,86 ST 16,86 16,56
2.  Novosedly 17,13 ST 17,04 17,13
3.  Přechovice 17,72 ST 16,79 17,72
4.  Bezdědovice 17,73 ST 17,71 17,73
5.  Nišovice 17,78 ST 16,94 17,78
6.  Doubravice u Volyně 17,91 ST 17,52 17,91
7.  Zahorčice 18,48 ST 18,17 18,48
8.  Dolany 18,72 PT 18,66 18,72
9.  Drachkov 19,00 ST 19,00 18,29
10.  Dražejov NP ST NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov A 18,45 PT 18,45 18,33
2.  Nihošovice 19,20 ST 18,27 19,20
3.  Dražejov 21,74 ST 18,54 21,74
4.  Dolany 21,78 PT 20,56 21,78
5.  Novosedly 23,01 ST 22,71 23,01


Kalenice

Název soutěže a popis: Kalenice
Kontakt:  
Kdy: 15. 07. 2017 12:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 07. 2017 12:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 07. 2017 12:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Doubravice u Volyně 17,17 ST 17,06 17,17
1.  Kalenice 17,17 ST 16,76 17,17
3.  Únětice 17,36 PJ 17,36 17,03
4.  Žernovice A 17,37 PT 17,37 16,73
5.  Novosedly 17,38 ST 17,27 17,38
6.  Drachkov 17,83 ST 17,83 17,15
7.  Bezdědovice 18,17 ST 17,55 18,17
8.  Přechovice 18,52 ST 17,85 18,52
9.  Chrást 18,58 PB 18,58 17,52
10.  Zahorčice 18,78 ST 18,37 18,78
11.  Benešova Hora 18,81 PT 17,75 18,81
12.  Dolany 19,36 PT 19,36 18,93
13.  Dražejov 23,52 ST 23,52 19,46
14.  Nišovice NP ST 17,88 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov A 18,45 PT 17,99 18,45
2.  Únětice 18,71 PJ 18,71 18,18
3.  Nihošovice 18,88 ST 18,88 18,34
4.  Dolany 21,02 PT 21,02 20,98
5.  Dražejov 21,21 ST 21,21 20,79
6.  Novosedly NP ST NP NP


Novosedly

Název soutěže a popis: Novosedly
Kontakt:  
Kdy: 16. 07. 2017 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 07. 2017 10:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrást 17,06 PB 17,06 16,76
2.  Únětice 17,14 PJ 16,44 17,14
3.  Doubravice u Volyně 17,16 ST 17,16 16,90
4.  Kalenice 17,53 ST 16,77 17,53
5.  Drachkov 17,68 ST 17,68 17,08
6.  Milenovice 17,76 PI 17,74 17,76
7.  Přechovice 17,80 ST 17,59 17,80
8.  Bezdědovice 18,44 ST 17,65 18,44
9.  Dolany 18,51 PT 18,51 18,26
10.  Krč 19,07 PI 17,80 19,07
11.  Nové Kestřany 19,81 ST 18,88 19,81
12.  Dražejov 23,19 ST 23,19 23,09
13.  Hlubyně NP PB NP NP
13.  Hejná NP KT NP NP
13.  Zahorčice NP ST NP NP
13.  Nišovice NP ST 18,11 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice 17,44 PJ 17,44 17,16
2.  Dolany 19,22 PT 18,83 19,22
3.  Nihošovice 19,25 ST 18,11 19,25
4.  Dražejov 20,24 ST 20,24 19,24
5.  Vacov A 25,78 PT 25,78 18,99


Přechovice

Název soutěže a popis: Přechovice
Kontakt:  
Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 07. 2017 19:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Doubravice u Volyně 16,94 ST 16,94 16,64
2.  Šipoun 17,27 PT 17,27 16,67
3.  Žernovice A 17,59 PT 17,59 17,17
4.  Přechovice 17,91 ST 17,91 17,83
5.  Bezdědovice 18,24 ST 17,88 18,24
6.  Drachkov 18,35 ST 17,34 18,35
7.  Nové Kestřany 18,54 ST 18,54 18,38
8.  Zahorčice 18,86 ST 17,92 18,86
9.  Nišovice 19,03 ST 19,03 18,18
10.  Tálín 19,09 PI 18,33 19,09
11.  Svatá Maří 19,54 PT 19,54 17,74
12.  Dolany 20,21 PT 20,21 20,21
13.  Dražejov 20,87 ST 20,76 20,87
14.  Benešova Hora 22,92 PT 22,92 22,41
15.  Hejná A 23,02 KT 23,02 22,90
16.  Litochovice A 23,14 ST 23,14 22,56
17.  Vacov 31,81 PT 29,56 31,81
18.  Hejná B NP KT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice 19,31 PT 19,31 18,56
2.  Dolany 20,19 PT 20,19 20,08
3.  Dražejov 20,98 ST 20,43 20,98
4.  Vacov A 27,48 PT 25,34 27,48
5.  Nihošovice 36,34 ST 35,64 36,34
6.  Novosedly NP ST NP NP


Benešova Hora

Název soutěže a popis: Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Kdy: 29. 07. 2017 20:00
Telefon:  776602635
Začátek rezervace: 24. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.hasicibenesovahora.webnode.cz
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 13,70 CK 13,70 13,70
2.  Senetářov 14,68 BK 14,68 14,68
3.  Jáma A 16,58 PT 16,58 16,58
4.  Vacov 18,82 PT 18,82 18,82
5.  Stříbro 20,63 TC 20,63 20,63
6.  Horní Poříčí 20,87 ST 20,87 20,87
7.  Štěkeň 20,93 ST 20,93 20,93
8.  Dolany 21,07 PT 21,07 21,07
9.  Besednice A 21,74 CK 21,74 21,74
10.  Dolní Dvořiště 23,49 CK 23,49 23,49
11.  Dolní Bukovsko 25,95 CB 25,95 25,95
12.  Benešova Hora 29,55 PT 29,55 29,55
13.  Střelské Hoštice 37,00 ST 37,00 37,00
14.  Zliv B 37,82 CB 37,82 37,82
15.  Žihobce 38,92 KT 38,92 38,92
16.  Zliv A 67,76 CB 67,76 -
17.  Přídolí NP CK 140,48 140,48
17.  Žihobce B NP KT NP NP
17.  Besednice B NP CK NP NP
17.  Benešov nad Černou NP CK NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dřešín 17,33 ST 17,33 17,33
2.  Přídolí 17,41 CK 17,41 17,41
3.  Žihobce A 17,58 KT 17,58 17,58
4.  Střelské Hoštice A 18,00 ST 18,00 18,00
5.  Horní Poříčí 19,69 ST 19,69 19,69
6.  Benešov nad Černou 20,49 CK 20,49 20,49
7.  Žihobce B 24,63 KT 24,63 24,63
8.  Vacov 25,63 PT 25,63 25,63
9.  Senetářov 26,72 BK 26,72 26,72
10.  Pernek 31,91 CK 31,91 31,91

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov 33,83 PT 33,83 33,83
2.  Benešova Hora 47,17 PT 47,17 47,17


Horní Poříčí

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Horní Poříčí
Kontakt:   Martin Kantner
Kdy: 19. 08. 2017 09:00
Telefon:  737382733
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 09:00
Začátek tipování:  19. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 08. 2017 07:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 13,14 CK 28,64 13,14
2.  Dolany 14,57 PT 15,12 14,57
3.  Vacov 15,42 PT 15,42 15,56
4.  Benešova Hora 16,73 PT 16,73 23,92
5.  Horní Poříčí 17,46 ST 18,36 17,46
6.  Štěkeň 18,51 ST 18,51 18,51
7.  Střelské Hoštice 19,15 ST 19,71 19,15

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dřešín 15,94 ST 15,94 16,79
2.  Horní Poříčí 18,84 ST 23,55 18,84
3.  Budilov A 20,45 PT 20,78 20,45
4.  Střelské Hoštice B 23,95 ST 24,67 23,95
5.  Střelské Hoštice A 24,13 ST 69,52 24,13


Dolany

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 26. 08. 2017 09:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 08. 2017 19:00
Začátek tipování:  26. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 08. 2017 11:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kalenice 17,09 ST 16,68 17,09
2.  Šipoun (mimo body) 17,41 PT 16,87 17,41
3.  Doubravice u Volyně 17,76 ST 17,76 17,21
4.  Zahorčice 17,85 ST 17,37 17,85
5.  Drachkov 17,86 ST 17,39 17,86
6.  Nišovice 17,90 ST 17,19 17,90
7.  Bezdědovice 18,99 ST 17,47 18,99
8.  Dolany 19,15 PT 19,15 19,03
9.  Přechovice 19,22 ST 18,43 19,22
10.  Bohumilice A (mimo body) 20,95 PT 18,77 20,95
11.  Svatá Maří 24,31 PT 24,31 17,58
12.  Budilov B 26,37 PT 26,37 19,07
13.  - Muži pod napětím (mimo body) E.ON 30,92 - 30,92 29,76
14.  Vacov 39,23 PT 39,23 20,04
15.  Bohumilice B NP PT - -
15.  Výškovice (mimo body) NP PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolany 18,96 PT 18,96 18,71
2.  Onšovice 20,08 PT 20,08 19,82
3.  Vacov A 20,16 PT 20,16 20,05
4.  Nihošovice 20,57 ST 20,57 18,88
5.  Dražejov 21,93 ST 19,67 21,93
6.  Žihobce 23,73 KT 23,73 21,08
7.  Vacov C 26,05 PT 22,15 26,05
8.  - Ženy pod proudem (mimo body) E.ON 45,48 - 45,48 43,08

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 13,47 CK 13,47 13,41
2.  Dolany 14,46 PT 14,46 14,41
3.  Jáma A 14,57 PT 14,57 14,10
4.  Horní Poříčí 18,56 ST 18,08 18,56
5.  Bohumilice 22,78 PT 22,78 22,49
6.  Vacov NP PT - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budilov A 17,65 PT 16,99 17,65
2.  Dřešín 17,80 ST 17,03 17,80
3.  Horní Poříčí 21,97 ST 20,30 21,97
4.  Vacov 22,07 PT 21,96 22,07
5.  Žihobce A NP KT - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov 29,66 PT 29,66 27,67


Vyhlášení - Vacov

Název soutěže a popis: Vyhlášení - Vacov
Kontakt:  
Kdy: 01. 09. 2017 19:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 00:00
Začátek tipování:  01. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2017 00:00
Konec hlasování: 01. 09. 2017 00:00


Žihobce

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Josef Fiala
Kdy: 16. 09. 2017 10:00
Telefon:  +420724315066
Začátek rezervace: 03. 09. 2017 19:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 09. 2017 11:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 12,80 CK 12,80 12,60
2.  Dolany 15,54 PT 14,91 15,54
3.  Žihobce 17,55 KT 17,55 17,11
4.  Vacov 17,74 PT 17,74 17,57
5.  Horní Poříčí 18,73 ST 17,94 18,73
6.  Jáma A 18,92 PT 17,10 18,92
7.  Horní Poříčí B (mimo body) 21,99 ST 21,99 20,64
8.  Strašín 43,71 KT 42,97 43,71

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žihobce A 19,21 KT 19,21 18,75
2.  Horní Poříčí 19,28 ST 19,28 18,56
3.  Střelské Hoštice 19,39 ST 19,39 18,84
4.  Budilov A 22,28 PT 22,01 22,28
5.  Vacov 22,73 PT 22,73 20,47
6.  Dřešín 36,41 ST 36,41 35,08
7.  Strašín 55,82 KT 53,41 55,82

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov 34,11 PT 34,11 31,36
2.  Žihobce 35,98 KT 35,98 34,25


Jáma

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 24. 09. 2017 09:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 19:00
Začátek tipování:  24. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 09. 2017 11:00
Konec hlasování: 24. 09. 2017 00:00

Počet soutěží: 13  Celkem pokusů:  17
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: