Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Bu
3
Dr
4
Ka
5
No
6

7
Be
8
Ho
9
Do
10
Vy
11
Ži
12

13
1. Doubravice u Volyně 102 16,94ST-
17
-
13
20
15
20
--
17
---
2. Přechovice 73 17,72ST-
13
-
20
8
9
15
--
8
---
3. Bezdědovice 72 17,73ST-
15
-
17
9
8
13
--
10
---
4. Drachkov 54 17,68ST-
0
-
9
10
11
11
--
13
---
5. Kalenice 53 17,09ST-
0
-
0
20
13
---
20
---
6. Žernovice A 50 17,37PT-
20
--
13
-
17
------
7. Nišovice 46 17,78ST-
11
-
15
0
0
9
--
11
---
8. Zahorčice 42 17,85ST---
11
6
0
10
--
15
---
9. Dolany 37 18,51PT---
10
4
7
7
--
9
---
10. Únětice 32 17,14PJ----
15
17
-------
11. Chrást 27 17,06PB----
7
20
-------
12. Dražejov 14 20,87ST---
0
3
5
6
------
13. Novosedly 11 17,38ST---
0
11
--------
14. Milenovice 10 17,76PI-----
10
-------
-. Benešova Hora 10 18,81PT----
5
-
5
------
-. Černětice 10 20,93ST-
10
-----------
17. Vacovice 9 23,71ST-
9
-----------
18. Tálín 8 19,09PI------
8
------
-. Předslavice 8 24,83ST-
8
-----------
20. Svatá Maří 7 24,31PT------
0
--
7
---
-. Přechovice Veteráni 7 27,28ST-
7
-----------
22. Nové Kestřany 6 19,81ST-----
6
0
------
-. Budilov B 6 26,37PT---------
6
---
-. Nišovice Veteráni 6 30,29ST-
6
-----------
-. Vacov 6 31,81PT------
2
--
4
---
26. - Muži pod napětím (mimo body) E.ON 5 30,92----------
5
---
27. Hejná A 4 23,02KT------
4
------
28. Litochovice A 3 23,14ST------
3
------
29. Hlubyně 0 NPPB-----
0
-------
-. Hejná B 0 NPKT------
0
------
-. Hejná 0 NPKT-----
0
-------
-. Bohumilice B 0 NPPT---------
0
---
-. Podeřiště 0 NPPT-
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Bu
3
Dr
4
Ka
5
No
6

7
Be
8
Ho
9
Do
10
Vy
11
Ži
12

13
1. Vacov A 41 18,45PT-
8
-
10
10
3
4
--
6
---
2. Dolany 40 18,96PT-
6
-
4
4
8
8
--
10
---
3. Nihošovice 37 18,52ST-
10
-
8
6
6
3
--
4
---
4. Dražejov 26 20,24ST-
4
-
6
3
4
6
--
3
---
5. Únětice 18 17,44PJ----
8
10
-------
6. Žernovice 10 19,31PT------
10
------
7. Onšovice 8 20,08PT---------
8
---
8. Novosedly 3 23,01ST---
3
0
-
0
------
9. Žihobce 2 23,73KT---------
2
---
10. Vacov C 1 26,05PT---------
1
---

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Bu
3
Dr
4
Ka
5
No
6

7
Be
8
Ho
9
Do
10
Vy
11
Ži
12

13
1. Třísov 57 12,80CK--
10
----
10
10
10
-
10
7
2. Dolany 52 14,46PT
10
-
8
----
2
8
8
-
8
8
3. Vacov 40 15,42PT
8
-
7
----
6
7
0
-
6
6
4. Jáma A 37 12,71PT
4
-
5
----
7
-
7
-
4
10
5. Horní Poříčí 28 17,46ST
6
-
2
----
4
5
6
-
5
-
6. Žihobce 21 17,55KT
5
-
4
----
1
---
7
4
7. Benešova Hora 13 16,73PT--
6
----
1
6
----
8. Senetářov 8 14,68BK-------
8
-----
9. Jáma B 7 16,78PT
7
-
0
---------
0
-. Štěkeň 7 18,51ST-------
3
4
----
-. Střelské Hoštice 7 19,15ST--
3
----
1
3
----
12. Horní Poříčí A 5 17,87ST------------
5
-. Stříbro 5 20,63TC-------
5
-----
-. Bohumilice 5 22,78PT---------
5
---
15. Horní Poříčí B (mimo body) 3 21,99ST-----------
3
-
-. Žitná 3 27,24PT------------
3
17. Strašín 2 43,71KT-----------
2
-
18. Besednice A 1 21,74CK-------
1
-----
-. Dolní Dvořiště 1 23,49CK-------
1
-----
-. Dolní Bukovsko 1 25,95CB-------
1
-----
-. Zliv B 1 37,82CB-------
1
-----
-. Zliv A 1 67,76CB-------
1
-----
23. Přídolí 0 NPCK-------
0
-----
-. Benešov nad Černou 0 NPCK-------
0
-----
-. Besednice B 0 NPCK-------
0
-----
-. Žihobce B 0 NPKT-------
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ni
2
Bu
3
Dr
4
Ka
5
No
6

7
Be
8
Ho
9
Do
10
Vy
11
Ži
12

13
1. Horní Poříčí 56 16,45ST
8
-
10
----
5
8
7
-
8
10
2. Dřešín 54 15,19ST
10
-
7
----
10
10
8
-
4
5
3. Budilov A 37 17,65PT--
8
-----
7
10
-
6
6
4. Vacov 34 18,58PT
7
-
6
----
2
-
6
-
5
8
5. Žihobce A 23 17,58KT
6
------
7
-
0
-
10
-
6. Střelské Hoštice A 18 18,00ST-------
6
5
--
7
-
7. Přídolí 8 17,41CK-------
8
-----
8. Žihobce 7 18,83KT------------
7
9. Střelské Hoštice B 6 23,95ST--------
6
----
10. Benešov nad Černou 4 20,49CK-------
4
-----
-. Třísov 4 20,78CK------------
4
12. Žihobce B 3 24,63KT-------
3
-----
-. Strašín 3 55,82KT-----------
3
-
-. Jáma 3 61,82PT------------
3
15. Senetářov 1 26,72BK-------
1
-----
-. Pernek 1 31,91CK-------
1
-----


Celkem se účastnilo:  88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: