Liga: | - |
Místo: | Mladeč |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 17. 09. 2022 11:00 |
Kontakt: | SDH Mladeč |
Telefon: | 608057874 |
Začátek rezervace: | 04. 09. 2022 19:00 |
Konec rezervace: | 17. 09. 2022 11:00 |
Začátek tipování: | 17. 09. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 17. 09. 2022 00:00 |
Zadal: | Josef Forét |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
prezentace družstev 10:30-11:00
disciplína : požární útok 2B
startovné 150kč
dráha: tartanový náběh + travnatá plocha
dle směrnic sportovní hasičských soutěží
lze si půjčit 2 členy z jiného družstva
1. místo putovní pohár
1.-3. místo pohár, medaile, finanční odměna
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-12791.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Mladeč | OL | Josef Forét | |
2 | 2 | Mladeč | OL | Josef Forét | |
3 | 3 | Kožušany | OL | vlastimil dokoupil | |
4 | 4 | Třeština | SU | Josef Forét | |
5 | 5 | Cholina | OL | Patrik Maksant | |
6 | 6 | Dolany | OL | Petr Holoubek | |
7 | 7 | Chořelice | OL | Stepan Machata | |
8 | 8 | Těšetice | OL | Tomáš Navrátil | |
9 | 9 | Krasice - Prostějov | ženy | PV | Karolína Burešová |
10 | 10 | Nenakonice | OL | Jiří Tomecek | |
11 | 11 | Chválkovice | OL | Bernard ŠAFAŘÍK | |
12 | 12 | Dolany | OL | Václav Juračka | |
13 | 13 | Šumvald | Ženušky | OL | Nikola Hamplová |
14 | 14 | Plumlov | mamby | PV | Monika Škrabanová |
15 | 15 | Blatec | OL | Kateřina Skládalová | |
16 | 16 | Krasice - Prostějov | muži | PV | Karolína Burešová |
17 | 17 | Medlov | Ženy | OL | Tomáš Kleibl |
18 | 18 | Břevenec | OL | Lukes Kyselý | |
19 | 19 | Střelice | OL | Martin Rozbořil | |
20 | 20 | Kosov | SU | sdh kosov | |
21 | 21 | Ráječek | SU | lallin | |
22 | 23 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | |
23 | 24 | Střelice | Ženy | OL | Anička Š |
24 | 25 | Olšany u Prostějova | PV | Patrik Ručil |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 16,11 | 16,39 | 16,39 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Domamyslice | PV | 17,40 | 16,51 | 17,40 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Mladeč | OL | 17,60 | 17,50 | 17,60 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Dolany | OL | 17,87 | 17,40 | 17,87 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Sobotín | SU | 17,91 | 17,92 | 17,92 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Hrabišín | SU | 17,99 | 17,70 | 17,99 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Střelice | OL | 18,27 | 18,33 | 18,33 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Třeština | SU | 18,58 | 18,70 | 18,70 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Těšetice Tyfočáci | OL | 18,85 | 18,47 | 18,85 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Břidličná | BR | 17,92 | 19,07 | 19,07 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Chválkovice | OL | 17,71 | 19,37 | 19,37 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Velká Bystřice | OL | 18,22 | 19,68 | 19,68 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Bohuslavice | SU | 20,58 | 20,41 | 20,58 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Bludov | SU | 18,85 | 20,72 | 20,72 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Plinkout | OL | 21,55 | 17,40 | 21,55 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Šumvald | OL | 19,73 | 24,39 | 24,39 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Břevenec | OL | 35,68 | 36,53 | 36,53 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Měrotín | OL | NP | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Chořelice | OL | NP | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Janovice | BR | NP | 17,26 | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/09/17 | fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč | |
2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | |
2023/09/02 | Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč | |
2024/06/08 | Mladeč, Mladeč (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |