Liga: | PLPU |
Místo: | Bohdalín |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 30. 05. 2015 13:00 |
Kontakt: | Lukáš Semotán |
Telefon: | 732 580 503 |
Začátek rezervace: | 13. 05. 2015 13:00 |
Konec rezervace: | 30. 05. 2015 13:00 |
Začátek tipování: | 30. 05. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 30. 05. 2015 00:00 |
Zadal: | Vojta Šindelář |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.plpu.cz |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohdalin-6363.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bohdalín | PE | Vojta Šindelář | ||
2 | 2 | Rohovka | PE | Jan Štětka | ||
3 | 3 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
4 | 4 | Drunče | JH | Jiří Melecký | ||
5 | 5 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
6 | 6 | Střížov | JI | Petr Kabátek | ||
7 | 7 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
8 | 8 | Dvorce | TA | Petr Kozel | ||
9 | 9 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
10 | 10 | Bílý Kámen | JI | Radim Kriegsmann | ||
11 | 11 | Žirovnice | A | PE | František Janů | |
12 | 12 | Chotěmice | TA | Patrik Baláž | ||
13 | 13 | Slapy | TA | Veronika Kozlová | ||
14 | 14 | Košice | TA | Patrik Baláž | ||
15 | 15 | Tučapy | TA | Lukáš Přibyl | ||
16 | 17 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský | ||
17 | 18 | Český Rudolec | JH | Ondřej Huml | ||
18 | 19 | Rynárec | Pelhrimov | PE | Martin Jirák | |
19 | 20 | Chválkov | PE | Martin Michal | ||
20 | 21 | Žďár | Žďár B | JH | Jan Houser | |
21 | 22 | Milíčov | JI | Lukáš Přibyl | ||
22 | 23 | Chýnov | TA | Jan Kainráth | ||
23 | 24 | Krahulčí | JI | Lukáš Kadlec | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Dvorce | TA | Petr Kozel | ||
2 | 2 | Kamenice nad Lipou | B | PE | Lukáš Přibyl | |
3 | 4 | Zajíčkov | PE | Michaela Hejdová | ||
4 | 5 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
5 | 6 | Zdešov | JH | Peťa V. |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2003/08/02 | Bohdalín, PE, | |
2004/06/19 | Bohdalín, PE, | |
2005/08/20 | Bohdalín, PE, | |
2013/06/08 | Bohdalín, 1.kolo | |
2013/06/08 | Bohdalín, hasičské hřiště, 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku | |
2014/06/28 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín | |
2015/05/30 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín | |
2016/09/17 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky | |
2017/05/27 | Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |