Vacov
|
Název soutěže a popis: |
soutěž Dětské Šumavské ligy |
Kontakt: |
Roučka Michal |
Kdy: |
25. 06. 2023 09:00 |
Telefon: |
607827660 |
Začátek rezervace: |
11. 06. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
11. 06. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
https://sdhvacov.cz/ |
Konec rezervace: |
25. 06. 2023 00:00 |
Konec hlasování: |
24. 06. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 17,92 | PT | 17,43 | 17,92 | |
2. | Střelské Hoštice | 18,31 | ST | 18,31 | 17,77 | |
3. | Budilov A | 19,93 | PT | 19,47 | 19,93 | |
4. | Horní Poříčí | 23,98 | ST | 23,98 | 19,19 | |
5. | Budilov B | 25,67 | PT | 25,67 | 24,26 | |
6. | Dřešín | NP | ST | NP | NP | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Přečín | 21,89 | PT | 21,89 | 20,60 | |
2. | Budilov B | 22,91 | PT | 22,57 | 22,91 | |
3. | Vacov | 23,50 | PT | 22,21 | 23,50 | |
4. | Žihobce | 26,20 | KT | 26,20 | 25,65 | |
5. | Budilov A | 55,78 | PT | 55,78 | 54,16 | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 33,65 | PT | 32,44 | 33,65 | |
2. | Budilov | 43,93 | PT | 43,93 | 38,54 | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 18,64 | PT | 18,64 | 18,44 | |
2. | Budilov B | 19,19 | PT | 19,19 | 18,99 | |
3. | Budilov A | 24,14 | PT | 23,85 | 24,14 | |
4. | Bohumilice | 27,85 | PT | 27,85 | 25,74 | |
5. | Dřešín | NP | ST | NP | NP | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Budilov A | 26,00 | PT | 17,51 | 26,00 | |
2. | Budilov B | 26,90 | PT | 26,06 | 26,90 | |
3. | Bohumilice | 34,09 | PT | 34,09 | 27,53 | |
4. | Žihobce | 53,29 | KT | 51,92 | 53,29 | |
5. | Dolany | NP | PT | NP | NP | |
5. | Vacov | NP | PT | NP | NP | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 18,64 | PT | 18,64 | 18,44 | |
2. | Budilov | 32,38 | PT | 32,38 | 28,44 | |
Benešova Hora
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Václava Maurice |
Kontakt: |
Vladimír Jírovec |
Kdy: |
29. 07. 2023 20:00 |
Telefon: |
776602635 |
Začátek rezervace: |
29. 06. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
14. 07. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
https://hasicibenesovahora.webnode.cz/ |
Konec rezervace: |
29. 07. 2023 00:00 |
Konec hlasování: |
28. 07. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Senetářov A | 13,64 | BK | 13,37 | 13,64 | |
2. | Senetářov B | 14,84 | BK | 14,84 | 14,41 | |
3. | Přídolí | 15,63 | CK | 15,17 | 15,63 | |
4. | Střelské Hoštice | 18,47 | ST | 17,87 | 18,47 | |
5. | Horní Poříčí | 18,57 | ST | 18,00 | 18,57 | |
6. | Dolní Bukovsko A | 18,75 | CB | 17,99 | 18,75 | |
7. | Vacov | 20,88 | PT | 18,35 | 20,88 | |
8. | Dřešín | 21,44 | ST | 13,08 | 21,44 | |
9. | Malonty | 27,30 | CK | 27,30 | 26,74 | |
10. | Dolní Bukovsko | MS | CB | MS | MS | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Černín | 18,25 | ZN | 18,10 | 18,25 | |
2. | Vacov | 19,85 | PT | 18,68 | 19,85 | |
3. | Budilov B | 21,03 | PT | 18,89 | 21,03 | |
4. | Střelské Hoštice A | 22,32 | ST | 21,13 | 22,32 | |
5. | Dolní Bukovsko B | 22,33 | CB | 21,40 | 22,33 | |
6. | Přečín | 23,44 | PT | 22,76 | 23,44 | |
7. | Žihobce | 23,70 | KT | 23,13 | 23,70 | |
8. | Střelské Hoštice B | 32,50 | ST | 32,50 | 31,97 | |
9. | Dolní Bukovsko A | 37,77 | CB | 36,78 | 37,77 | |
10. | Přídolí | 48,14 | CK | 48,14 | 47,46 | |
11. | Žihobce B | MS | KT | MS | MS | |
Horní Poříčí
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce Horní Poříčí |
Kontakt: |
Martin Kantner |
Kdy: |
19. 08. 2023 09:00 |
Telefon: |
737382733 |
Začátek rezervace: |
05. 08. 2023 09:00 |
Začátek tipování: |
05. 08. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 08. 2023 00:00 |
Konec hlasování: |
05. 08. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Dolany
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce |
Kontakt: |
Zdeněk Martan |
Kdy: |
26. 08. 2023 09:30 |
Telefon: |
777027420 |
Začátek rezervace: |
12. 08. 2023 00:00 |
Začátek tipování: |
12. 08. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 08. 2023 18:00 |
Konec hlasování: |
25. 08. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Poříčí | 15,37 | ST | 14,44 | 15,37 | |
2. | Budilov A | 17,05 | PT | 16,29 | 17,05 | |
3. | Vacov | 17,59 | PT | 16,50 | 17,59 | |
4. | Dřešín | 21,71 | ST | 17,30 | 21,71 | |
5. | Buk | 24,45 | PT | 24,45 | 23,56 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 17,91 | PT | 17,32 | 17,91 | |
2. | Budilov A | 18,65 | PT | 18,28 | 18,65 | |
3. | Přečín | 23,05 | PT | 23,05 | 20,67 | |
4. | Budilov B | 24,57 | PT | 24,57 | 23,90 | |
5. | Žihobce | 30,72 | KT | 30,08 | 30,72 | |
6. | Dolany | 66,30 | PT | 26,45 | 66,30 | |
7. | Čkyně | NP | PT | NP | NP | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 36,86 | PT | 36,86 | 36,66 | |
2. | Budilov | 45,83 | PT | 45,83 | 42,22 | |
Žihobce
|
Název soutěže a popis: |
soutěž Dětské Šumavské ligy |
Kontakt: |
Josef Fiala |
Kdy: |
23. 09. 2023 10:00 |
Telefon: |
724315066 |
Začátek rezervace: |
09. 09. 2023 00:00 |
Začátek tipování: |
09. 09. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
http://sdhzihobce.cz |
Konec rezervace: |
23. 09. 2023 00:00 |
Konec hlasování: |
22. 09. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Poříčí | 15,64 | ST | 15,64 | 15,54 | |
2. | Budilov A | 16,11 | PT | 16,10 | 16,11 | |
3. | Dřešín | 17,55 | ST | 16,61 | 17,55 | |
4. | Vacov | 19,00 | PT | 19,00 | 17,01 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 16,83 | PT | 16,96 | 16,83 | |
2. | Budilov B | 17,17 | PT | 16,48 | 17,17 | |
3. | Přečín | 17,78 | PT | 17,78 | 17,53 | |
4. | Budilov A | 17,88 | PT | 17,60 | 17,88 | |
5. | Strážov | 19,53 | KT | 19,53 | 19,51 | |
6. | Žihobce B | 25,14 | KT | 25,14 | 22,61 | |
7. | Žihobce | 25,28 | KT | 24,34 | 25,28 | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Vacov | 32,45 | PT | 32,45 | 29,89 | |
Počet soutěží: 6 Celkem pokusů: 12
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: