Kalenice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce Kalenice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
08. 06. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
26. 05. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
26. 05. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 06. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
22. 06. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,05 | PT | 17,05 | 16,67 |
|
2. | Doubravice u Volyně | 17,43 | ST | 17,21 | 17,43 |
|
3. | Zahorčice | 17,46 | ST | 17,31 | 17,46 |
|
4. | Chlum B | 17,68 | CK | 17,55 | 17,68 |
|
5. | Kalenice | 18,18 | ST | 18,18 | 18,10 |
|
6. | Nišovice | 18,23 | ST | 17,21 | 18,23 |
|
7. | Obytce | 18,25 | KT | 18,25 | 18,12 |
|
8. | Přechovice | 18,46 | ST | 18,46 | 18,09 |
|
9. | Šipoun | 19,13 | PT | 19,13 | 19,11 |
|
10. | Bezdědovice | 19,33 | ST | 19,33 | 18,66 |
|
11. | Výškovice | 20,20 | PT | 20,20 | 19,04 |
|
12. | Vacov | 22,36 | PT | 22,36 | 21,80 |
|
13. | Stachy | 22,81 | PT | 22,44 | 22,81 |
|
14. | Kocelovice kat. B | 25,64 | ST | 21,17 | 25,64 |
|
15. | Sudoměř | 29,80 | ST | 29,09 | 29,80 |
|
16. | Novosedly kat. B | 30,82 | ST | 26,81 | 30,82 |
|
17. | Volenice kat. B | 32,90 | ST | 32,90 | 32,45 |
|
18. | Budilov B | NP | PT | 19,68 | NP |
|
18. | Dolany | NP | PT | NP | NP |
|
18. | Drachkov | NP | ST | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 18,87 | PT | 17,92 | 18,87 |
|
2. | Nihošovice | 18,88 | ST | 18,87 | 18,88 |
|
3. | Dolany | 20,54 | PT | 20,54 | 19,54 |
|
4. | Vacov A | 24,37 | PT | 22,27 | 24,37 |
|
5. | Vacov B | 29,99 | PT | 25,28 | 29,99 |
|
6. | Výškovice | 35,61 | PT | 19,84 | 35,61 |
|
7. | Bohumilice | NP | PT | 27,06 | 27,54 |
|
Dřešín
|
Název soutěže a popis: |
Útok Plamen, děti |
Kontakt: |
SDH Dřešín |
Kdy: |
15. 06. 2013 08:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
15. 06. 2013 00:00 |
Začátek tipování: |
15. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 06. 2013 08:00 |
Konec hlasování: |
15. 06. 2013 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jáma | 13,97 | PT | - | - |
|
2. | Žihobce | 16,81 | KT | - | - | |
3. | Čestice | 17,60 | ST | - | - | |
4. | Dřešín A | 18,30 | ST | - | - | |
5. | Vacov B | 19,63 | PT | - | - | |
6. | Stachy | 19,78 | PT | - | - | |
7. | Sousedovice | 20,23 | ST | - | - | |
8. | Dřešín B | 20,54 | ST | - | - | |
9. | Vacov A | 20,69 | PT | - | - | |
10. | Dolany | 22,42 | PT | - | - | |
11. | Strakonice I | 24,01 | ST | - | - | |
12. | Štěkeň | 25,09 | ST | - | - | |
13. | Zdíkov | 25,69 | PT | - | - | |
14. | Slaník | 26,24 | ST | - | - | |
15. | Malenice | 26,80 | ST | - | - | |
16. | Střelské Hoštice | 26,97 | ST | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Poříčí | 18,17 | ST | - | - | |
2. | Jáma | 19,81 | PT | - | - | |
3. | Vacov A | 20,43 | PT | - | - | |
4. | Vacov B | 21,67 | PT | - | - | |
5. | Střelské Hoštice A | 22,40 | ST | - | - | |
6. | Sousedovice | 23,87 | ST | - | - | |
7. | Čestice | 24,82 | ST | - | - | |
8. | Zdíkov | 25,91 | PT | - | - | |
9. | Štěkeň | 26,70 | ST | - | - | |
10. | Střelské Hoštice B | 27,85 | ST | - | - | |
11. | Strakonice I | 30,17 | ST | - | - | |
12. | Vacov C | 32,99 | PT | - | - | |
13. | Malenice | 40,14 | ST | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Žernovice
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Jana Ludačky |
Kontakt: |
ringo@zernovice.net |
Kdy: |
15. 06. 2013 12:00 |
Telefon: |
+420725700053 |
Začátek rezervace: |
02. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
02. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 06. 2013 12:00 |
Konec hlasování: |
29. 06. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Přechovice | 17,71 | ST | 17,71 | 17,68 |
|
2. | Dolany | 18,05 | PT | 17,95 | 18,05 |
|
3. | Doubravice u Volyně | 18,22 | ST | 16,83 | 18,22 |
|
4. | Kalenice | 18,28 | ST | 17,57 | 18,28 |
|
5. | Drachkov | 18,31 | ST | 18,31 | 18,17 |
|
6. | Chlum B | 18,60 | CK | 18,40 | 18,60 |
|
7. | Žernovice A | 18,79 | PT | 17,49 | 18,79 |
|
8. | Zahorčice | 18,95 | ST | 18,32 | 18,95 |
|
9. | Nišovice | 19,15 | ST | 19,15 | 18,89 |
|
10. | Obytce | 19,30 | KT | 17,77 | 19,30 |
|
11. | Šipoun | 19,76 | PT | 19,64 | 19,76 |
|
12. | Vacov | 20,32 | PT | 20,32 | 20,12 |
|
13. | Bezdědovice | 22,07 | ST | 20,96 | 22,07 |
|
14. | Výškovice | 22,69 | PT | 21,13 | 22,69 |
|
15. | Stachy | NP | PT | 19,89 | NP |
|
15. | Srubec | NP | CB | NP | NP |
|
15. | Nebahovy | NP | PT | 27,45 | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 17,91 | PT | 17,61 | 17,91 |
|
2. | Dolany | 18,27 | PT | 18,27 | 18,15 |
|
3. | Vacov A | 19,26 | PT | 18,90 | 19,26 |
|
4. | Srubec | 23,64 | CB | 23,64 | 20,59 |
|
5. | Výškovice | 25,74 | PT | 23,74 | 25,74 |
|
Žihobce
|
Název soutěže a popis: |
Plamen, útok děti |
Kontakt: |
Josef Fiala |
Kdy: |
22. 06. 2013 09:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
08. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
22. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
22. 06. 2013 09:00 |
Konec hlasování: |
22. 06. 2013 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Nišovice
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Miroslava Holína |
Kontakt: |
Tomáš Rezek |
Kdy: |
22. 06. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420728656872 |
Začátek rezervace: |
09. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
09. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
22. 06. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
06. 07. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Drachkov | 17,72 | ST | 17,72 | 17,61 |
|
2. | Nišovice | 17,80 | ST | 17,21 | 17,80 | |
3. | Doubravice u Volyně | 17,90 | ST | 17,86 | 17,90 | |
4. | Žernovice A | 17,98 | PT | 17,88 | 17,98 |
|
5. | Zahorčice | 18,23 | ST | 18,23 | 18,13 |
|
6. | Kalenice | 18,56 | ST | 18,56 | 18,52 | |
7. | Dolany | 19,63 | PT | 17,82 | 19,63 |
|
8. | Onšovice | 20,20 | PT | 19,96 | 20,20 | |
9. | Přechovice | 21,90 | ST | 21,70 | 21,90 | |
10. | Chlum B | 22,04 | CK | 20,60 | 22,04 |
|
11. | Výškovice | 26,32 | PT | 26,32 | 25,84 | |
12. | Bezdědovice | 28,09 | ST | 28,09 | 19,14 | |
13. | Budilov | 34,44 | PT | 34,44 | 34,19 | |
14. | Nišovice veteráni | 40,10 | ST | 25,29 | 40,10 | |
15. | Sudoměř | 41,25 | ST | 38,78 | 41,25 | |
16. | Vacov | 61,32 | PT | 19,65 | 61,32 | |
17. | Srubec | NP | CB | NP | NP |
|
17. | Obytce | NP | KT | NP | NP | |
17. | Stachy | NP | PT | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 18,70 | PT | 18,18 | 18,70 |
|
2. | Výškovice | 19,39 | PT | 19,22 | 19,39 | |
3. | Dolany | 19,96 | PT | 18,59 | 19,96 | |
4. | Nihošovice | 22,19 | ST | 22,19 | 19,41 | |
5. | Srubec | 22,46 | CB | 20,38 | 22,46 |
|
6. | Vacov B | 22,51 | PT | 21,82 | 22,51 | |
7. | Vacov A | 29,00 | PT | 27,72 | 29,00 | |
Obytce
|
Název soutěže a popis: |
O pohár obce Obytce |
Kontakt: |
Zdeněk Bohůnek |
Kdy: |
29. 06. 2013 14:00 |
Telefon: |
+420733100006 |
Začátek rezervace: |
16. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
16. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 06. 2013 14:00 |
Konec hlasování: |
13. 07. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kalenice | 18,48 | ST | 18,18 | 18,48 |
|
2. | Žernovice A | 18,64 | PT | 18,23 | 18,64 |
|
3. | Drachkov | 18,76 | ST | 18,76 | 18,24 |
|
4. | Zahorčice | 18,80 | ST | 18,42 | 18,80 |
|
5. | Doubravice u Volyně | 18,81 | ST | 17,97 | 18,81 |
|
6. | Nišovice | 19,14 | ST | 19,14 | 18,67 |
|
7. | Stachy | 19,38 | PT | 18,88 | 19,38 |
|
8. | Obytce | 19,49 | KT | 18,40 | 19,49 |
|
9. | Výškovice | 19,55 | PT | 19,38 | 19,55 |
|
10. | Dolany | 19,57 | PT | 19,03 | 19,57 |
|
11. | Přechovice | 20,02 | ST | 19,37 | 20,02 |
|
12. | Bezdědovice | 20,97 | ST | 20,97 | 19,64 |
|
13. | Obytce B | 21,73 | KT | 21,28 | 21,73 |
|
14. | Tlumačov | NP | DO | NP | NP | |
14. | Šipoun | NP | PT | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 20,27 | PT | 19,21 | 20,27 |
|
2. | Výškovice | 21,74 | PT | 20,47 | 21,74 |
|
3. | Nihošovice | 21,77 | ST | 21,77 | 20,88 |
|
4. | Dolany | NP | PT | 19,61 | NP |
|
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Drachkov | 17,95 | ST | 17,95 | 17,71 |
|
2. | Kalenice | 17,97 | ST | 17,97 | 17,74 |
|
3. | Doubravice u Volyně | 18,32 | ST | 18,32 | 18,30 |
|
4. | Přechovice | 18,49 | ST | 18,49 | 18,32 |
|
5. | Zahorčice | 19,00 | ST | 19,00 | 18,82 |
|
6. | Obytce | 19,20 | KT | 19,20 | 18,28 |
|
7. | Bezdědovice | 19,26 | ST | 19,26 | 18,99 |
|
8. | Dolany | 19,79 | PT | 19,28 | 19,79 |
|
9. | Neznašovy | 20,07 | KT | 19,30 | 20,07 |
|
10. | Šipoun | 20,59 | PT | 20,59 | 19,39 |
|
11. | Výškovice | 21,35 | PT | 21,35 | 19,65 |
|
12. | Stachy | 27,44 | PT | 27,44 | 18,14 |
|
13. | Nišovice | NP | ST | NP | NP |
|
13. | Žernovice A | NP | PT | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 18,21 | PT | 18,21 | 17,36 |
|
2. | Dolany | 19,86 | PT | 19,30 | 19,86 |
|
3. | Výškovice | 21,90 | PT | 21,83 | 21,90 |
|
4. | Nihošovice | NP | ST | 20,58 | 20,12 |
|
Budilov
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce |
Kontakt: |
SDH Budilov |
Kdy: |
06. 07. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420607550003 |
Začátek rezervace: |
23. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
23. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
06. 07. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
20. 07. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Doubravice u Volyně | 17,48 | ST | 17,37 | 17,48 |
|
2. | Přechovice | 17,76 | ST | 17,76 | 17,56 |
|
3. | Kalenice | 17,87 | ST | 17,57 | 17,87 |
|
4. | Zahorčice | 18,06 | ST | 17,93 | 18,06 |
|
5. | Obytce | 18,12 | KT | 18,00 | 18,12 |
|
6. | Dolany | 18,37 | PT | 17,82 | 18,37 |
|
7. | Stachy | 18,96 | PT | 18,23 | 18,96 |
|
8. | Drachkov | 19,46 | ST | 17,54 | 19,46 |
|
9. | Výškovice | 19,87 | PT | 19,18 | 19,87 |
|
10. | Žihobce | 22,48 | KT | 21,16 | 22,48 |
|
11. | Nišovice | 23,87 | ST | 23,87 | 23,70 |
|
12. | Žernovice A | 28,39 | PT | 17,28 | 28,39 |
|
13. | Neznašovy | 34,59 | KT | 35,41 | 34,59 |
|
14. | Šipoun | NP | PT | 20,27 | 20,43 |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 18,61 | PT | 18,61 | 18,13 |
|
2. | Vacov A | 20,18 | PT | 20,18 | 19,40 |
|
3. | Dolany | 21,09 | PT | 21,09 | 18,05 |
|
4. | Vacov B | 22,30 | PT | 22,30 | 20,92 |
|
5. | Nihošovice | 44,56 | ST | 44,56 | 18,75 |
|
6. | Výškovice | 49,59 | PT | 49,59 | 49,09 |
|
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žihobce | 15,91 | KT | 15,13 | 15,91 |
|
2. | Dřešín A | 16,06 | ST | 16,02 | 16,06 |
|
3. | Vacov A | 19,52 | PT | 17,64 | 19,52 |
|
4. | Dřešín B | 19,86 | ST | 19,86 | 19,07 |
|
5. | Stachy | 20,22 | PT | 19,28 | 20,22 |
|
6. | Jáma | 22,01 | PT | 22,01 | 21,17 |
|
7. | Čkyně | 24,24 | PT | 24,24 | 23,86 |
|
8. | Benešova Hora | 24,47 | PT | 24,47 | 24,44 |
|
9. | Zdíkov | 27,03 | PT | 23,74 | 27,03 |
|
10. | Bohumilice | 61,35 | PT | 61,35 | 60,84 |
|
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Poříčí | 18,89 | ST | - | - |
|
2. | Vacov A | 19,80 | PT | 19,36 | 19,80 |
|
3. | Vacov B | 22,49 | PT | 22,49 | 22,28 |
|
4. | Vacov C | 23,21 | PT | 24,16 | 23,21 |
|
5. | Svatá Maří | 24,72 | PT | 23,67 | 24,72 |
|
6. | Svatá Maří Příprava | 32,10 | PT | 28,53 | 32,10 |
|
7. | Budilov | 33,03 | PT | 33,03 | 24,64 |
|
8. | Bohumilice | 35,47 | PT | 35,47 | 34,55 |
|
9. | Třísov | NP | CK | - | - |
|
Stachy
|
Název soutěže a popis: |
Memoriálu Jiřího Havla |
Kontakt: |
Tomáš Voldřich |
Kdy: |
13. 07. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420724055789 |
Začátek rezervace: |
30. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
30. 06. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
13. 07. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
27. 07. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,47 | PT | - | - |
|
2. | Drachkov | 17,90 | ST | - | - | |
3. | Kalenice | 18,01 | ST | - | - |
|
4. | Nišovice | 18,12 | ST | - | - |
|
5. | Doubravice u Volyně | 18,21 | ST | - | - |
|
6. | Přechovice | 18,38 | ST | - | - |
|
7. | Šipoun | 19,59 | PT | - | - | |
8. | Obytce | 19,65 | KT | - | - | |
9. | Stachy | 20,28 | PT | - | - | |
10. | Výškovice | 20,35 | PT | - | - |
|
11. | Vacov | 20,54 | PT | - | - | |
12. | Sudoměř | 21,27 | ST | - | - | |
13. | Dolany | 23,07 | PT | - | - | |
14. | Zahorčice | 23,27 | ST | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žihobce | 17,91 | KT | 16,67 | 17,91 | |
2. | Sousedovice | 19,11 | ST | 19,11 | 17,85 | |
3. | Horní Poříčí | 19,89 | ST | 19,89 | 19,27 | |
4. | Benešova Hora | 21,13 | PT | 21,13 | 20,33 | |
5. | Jáma | 23,05 | PT | 22,58 | 23,05 | |
6. | Dřešín B | 24,63 | ST | 17,54 | 24,63 | |
7. | Vacov B | 25,70 | PT | 25,70 | 25,48 | |
8. | Dřešín A | 25,88 | ST | 21,56 | 25,88 | |
9. | Stachy | 25,93 | PT | 25,93 | 25,61 | |
10. | Vacov A | 31,86 | PT | 31,21 | 31,86 | |
11. | Zdíkov | 50,55 | PT | 48,68 | 20,55 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Třísov | 18,98 | CK | 18,98 | 15,96 | |
2. | Horní Poříčí | 19,54 | ST | 19,54 | 18,51 | |
3. | Vacov A | 21,56 | PT | 21,56 | 21,39 | |
4. | Vacov B | 23,77 | PT | 22,13 | 23,77 | |
5. | Žihobce | 25,88 | KT | 25,88 | 24,87 | |
6. | Zdíkov | 29,29 | PT | 29,29 | 28,44 | |
7. | Benešova Hora | 39,55 | PT | 38,18 | 39,55 | |
8. | Jáma | NP | PT | NP | NP | |
Zahorčice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starostky obce Zahorčice |
Kontakt: |
SDH Zahorčice |
Kdy: |
20. 07. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
07. 07. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
07. 07. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
20. 07. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
03. 08. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,78 | PT | 17,43 | 17,78 |
|
2. | Drachkov | 17,81 | ST | 17,81 | 17,13 |
|
3. | Zahorčice | 17,95 | ST | 17,95 | 17,47 |
|
4. | Obytce | 18,43 | KT | 17,90 | 18,43 |
|
5. | Dolany | 18,54 | PT | 18,22 | 18,54 |
|
6. | Srubec | 18,77 | CB | 18,23 | 18,77 |
|
7. | Nišovice | 19,03 | ST | 19,03 | 17,85 |
|
8. | Sudoměř | 19,32 | ST | 19,32 | 18,82 |
|
8. | Bezdědovice | 19,32 | ST | 19,32 | 18,64 |
|
10. | Kalenice | 19,37 | ST | 18,91 | 19,37 |
|
11. | Šipoun | 19,66 | PT | 19,24 | 19,66 |
|
12. | Vacov | 20,76 | PT | 20,76 | 18,90 |
|
13. | Výškovice | 22,41 | PT | 18,54 | 22,41 |
|
14. | Stachy | 26,19 | PT | 25,20 | 26,19 |
|
15. | Přechovice | 29,89 | ST | 29,89 | 29,64 |
|
16. | Doubravice u Volyně | NP | ST | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Nihošovice | 18,37 | ST | 17,84 | 18,37 |
|
2. | Žernovice | 19,32 | PT | 18,99 | 19,32 |
|
3. | Výškovice | 20,27 | PT | 20,19 | 20,27 |
|
4. | Dolany | 20,64 | PT | 20,64 | 20,32 |
|
5. | Vacov B | 23,11 | PT | 21,80 | 23,11 |
|
6. | Vacov A | 23,77 | PT | 23,77 | 21,54 |
|
7. | Stachy | 45,96 | PT | 45,96 | 33,82 |
|
Přechovice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce Přechovice |
Kontakt: |
SDH Přechovice |
Kdy: |
27. 07. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
14. 07. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
14. 07. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 07. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
10. 08. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,12 | PT | 17,00 | 171,21 |
|
2. | Drachkov | 17,60 | ST | 17,60 | 17,51 | |
3. | Doubravice u Volyně | 17,77 | ST | 17,15 | 17,77 | |
4. | Kalenice | 17,79 | ST | 17,44 | 17,79 | |
5. | Přechovice | 18,30 | ST | 18,30 | 17,54 | |
6. | Obytce | 18,38 | KT | 18,38 | 18,09 | |
7. | Dolany | 18,54 | PT | 18,49 | 18,54 | |
8. | Zahorčice | 18,57 | ST | 18,57 | 17,54 |
|
9. | Bezdědovice | 18,77 | ST | 18,77 | 18,67 | |
10. | Svatá Maří A | 19,19 | PT | 18,69 | 19,19 | |
11. | Stachy | 19,49 | PT | 19,00 | 19,49 | |
12. | Šipoun | 19,90 | PT | 19,35 | 19,90 | |
13. | Nišovice | 20,54 | ST | 17,72 | 20,54 | |
14. | Výškovice | 20,57 | PT | 20,36 | 20,57 | |
15. | Kocelovice kat. B | 21,77 | ST | 21,23 | 17,00 | |
16. | Budilov B | 23,17 | PT | 21,36 | 23,17 | |
17. | Chobot | NP | ST | NP | NP | |
17. | Dražejov | NP | ST | NP | 19,44 | |
17. | Tálín | NP | PI | NP | NP | |
17. | Sudoměř | NP | ST | 23,42 | 22,67 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolany | 19,03 | PT | 19,03 | 18,77 | |
2. | Nihošovice | 19,56 | ST | 19,56 | 18,09 | |
3. | Vacov A | 19,98 | PT | 19,98 | 19,42 | |
4. | Žernovice | 20,85 | PT | 18,33 | 20,85 | |
5. | Vacov B | 21,49 | PT | 21,49 | 20,74 | |
6. | Výškovice | 24,91 | PT | 19,43 | 24,91 | |
Benešova Hora
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Václava Maurice |
Kontakt: |
Vladimír Jírovec |
Kdy: |
27. 07. 2013 20:00 |
Telefon: |
776602635 |
Začátek rezervace: |
26. 06. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
27. 07. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 07. 2013 20:00 |
Konec hlasování: |
27. 07. 2013 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jáma | 15,50 | PT | - | - |
|
2. | Senetářov B | 15,52 | BK | - | - |
|
3. | Benešov nad Černou | 17,94 | CK | - | - |
|
4. | Vacov A | 18,02 | PT | - | - |
|
5. | Sousedovice | 19,40 | ST | - | - |
|
6. | Horní Poříčí | 19,99 | ST | - | - |
|
7. | Volyně A | 20,07 | ST | - | - |
|
8. | Dřešín A | 20,48 | ST | - | - |
|
9. | Dolany | 20,80 | PT | - | - |
|
10. | Benešova Hora | 21,35 | PT | - | - |
|
11. | Žihobce | 21,59 | KT | - | - |
|
12. | Senetářov A | 22,28 | BK | - | - |
|
13. | Volyně B | 26,67 | ST | - | - |
|
14. | Dolní Bukovsko | 28,75 | CB | - | - |
|
15. | Dřešín B | 28,99 | ST | - | - |
|
16. | Zdíkov | 30,45 | PT | - | - |
|
17. | Ktiš | 33,65 | PT | - | - |
|
18. | Stachy | NP | PT | - | - |
|
18. | Vacov B | NP | PT | - | - |
|
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Třísov | 15,65 | CK | - | - |
|
2. | Jáma | 18,81 | PT | - | - |
|
3. | Vacov A | 19,89 | PT | - | - |
|
4. | Horní Poříčí | 20,01 | ST | - | - |
|
5. | Senetářov | 20,85 | BK | - | - |
|
6. | Vacov C | 22,86 | PT | - | - |
|
7. | Svatá Maří | 24,37 | PT | - | - |
|
8. | Vacov B | 24,69 | PT | - | - |
|
9. | Žihobce | 25,28 | KT | - | - |
|
10. | Benešova Hora | 26,92 | PT | - | - |
|
11. | Zdíkov | 36,05 | PT | - | - |
|
12. | Sousedovice | NP | ST | - | - |
|
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Sudoměř
|
Název soutěže a popis: |
O pohár Jana Žižky |
Kontakt: |
SDH SUDOMĚŘ |
Kdy: |
17. 08. 2013 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
04. 08. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
04. 08. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 08. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
31. 08. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,09 | PT | 16,76 | 17,09 |
|
2. | Doubravice u Volyně | 17,83 | ST | 17,83 | 17,22 | |
3. | Zahorčice | 18,08 | ST | 17,83 | 18,08 |
|
3. | Chlum B | 18,08 | CK | 18,08 | 17,49 |
|
5. | Křenovice | 18,25 | CB | 18,25 | 18,17 |
|
6. | Drachkov | 18,32 | ST | 18,32 | 17,50 | |
7. | Dolany | 18,59 | PT | 17,95 | 18,59 | |
8. | Dražejov | 18,93 | ST | 17,99 | 18,93 | |
9. | Srubec | 18,99 | CB | 18,99 | 18,66 |
|
10. | Bezdědovice | 19,24 | ST | 19,24 | 19,14 | |
11. | Obytce | 19,27 | KT | 19,27 | 18,83 | |
12. | Výškovice | 20,03 | PT | 19,78 | 20,03 | |
13. | Kalenice | 20,38 | ST | 20,38 | 20,38 | |
14. | Chobot | 20,55 | ST | 20,55 | 18,16 | |
15. | Šipoun | 25,05 | PT | 20,08 | 25,05 | |
16. | Přechovice | 28,00 | ST | - | - | |
17. | Benešova Hora | 40,47 | PT | 39,85 | 40,47 | |
18. | Sudoměř | NP | ST | - | - | |
18. | Nišovice | NP | ST | - | - | |
18. | Kocelovice | NP | ST | - | - | |
18. | Třísov | NP | CK | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 17,99 | PT | 17,40 | 17,99 |
|
2. | Vacov A | 19,78 | PT | 19,19 | 19,78 | |
3. | Srubec | 20,28 | CB | 20,28 | 19,51 |
|
4. | Výškovice | 20,79 | PT | 18,37 | 20,79 | |
5. | Vacov B | 21,53 | PT | 21,53 | 21,51 | |
6. | Dolany | 22,95 | PT | 22,95 | 18,28 | |
7. | Nihošovice | 24,52 | ST | 19,10 | 24,52 | |
Dolany
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár starosty obce Dolany |
Kontakt: |
SDH Dolany |
Kdy: |
24. 08. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
11. 08. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
11. 08. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
24. 08. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
07. 09. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,25 | PT | 17,25 | 17,22 |
|
2. | Doubravice u Volyně | 17,38 | ST | 17,38 | 17,19 |
|
3. | Šipoun | 17,47 | PT | 17,47 | 16,99 | |
4. | Zahorčice | 17,87 | ST | 17,87 | 17,63 |
|
5. | Drachkov | 17,89 | ST | 17,72 | 17,89 | |
6. | Kalenice | 18,01 | ST | 18,01 | 17,75 | |
7. | Přechovice | 18,56 | ST | 18,56 | 17,92 | |
8. | Svatá Maří A | 19,51 | PT | 19,51 | 19,39 | |
9. | Výškovice | 19,58 | PT | 19,58 | 19,46 | |
10. | Křenovice B | 19,66 | CB | 19,66 | 19,64 | |
11. | Stachy | 19,92 | PT | 19,67 | 19,92 | |
12. | Obytce | 19,93 | KT | 18,23 | 19,93 | |
13. | Dolany | 19,94 | PT | 19,76 | 19,94 | |
14. | Budilov B | 20,18 | PT | 20,18 | 19,24 |
|
15. | Holašovice | 20,38 | CB | 20,38 | 19,03 | |
16. | Bezdědovice | 20,96 | ST | 20,96 | 20,92 | |
17. | Bohumilice | 22,17 | PT | 22,17 | 21,85 | |
18. | Horosedly | 23,32 | PT | 23,32 | 20,69 | |
19. | Vacov | 23,63 | PT | 23,63 | 23,01 | |
20. | Nišovice | 33,15 | ST | 33,15 | 32,36 | |
21. | Svatá Maří B | 47,01 | PT | 46,11 | 47,01 | |
22. | Benešova Hora | NP | PT | NP | NP | |
22. | Žihobce | NP | KT | NP | NP | |
22. | Sudoměř | NP | ST | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 18,18 | PT | 18,16 | 18,18 |
|
2. | Dolany | 18,69 | PT | 18,69 | 17,95 | |
3. | Nihošovice | 19,83 | ST | 19,83 | 19,16 |
|
4. | Vacov A | 21,48 | PT | 21,48 | 20,88 | |
5. | Budilov A | 25,20 | PT | 25,20 | 24,59 | |
6. | Bohumilice | 28,50 | PT | 28,07 | 28,50 | |
7. | Výškovice | 36,76 | PT | 36,22 | 36,76 | |
8. | Vacov B | 41,85 | PT | 21,77 | 41,85 | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolany | 17,38 | PT | 16,72 | 17,38 | |
2. | Horní Poříčí | 19,75 | ST | 18,38 | 19,75 | |
2. | Stachy | 19,75 | PT | 19,75 | 18,24 | |
4. | Sousedovice | 19,94 | ST | 19,94 | 18,18 | |
5. | Jáma | 20,96 | PT | 19,81 | 20,96 | |
6. | Vacov A | 21,78 | PT | 21,76 | 21,78 | |
7. | Benešova Hora | 32,52 | PT | 32,52 | 32,21 | |
8. | Bohumilice | 35,60 | PT | 35,60 | 32,75 | |
9. | Dřešín A | 37,71 | ST | 37,71 | 30,63 | |
10. | Dřešín B | 39,02 | ST | 38,71 | 39,02 | |
11. | Zdíkov | 40,42 | PT | 40,25 | 40,42 | |
12. | Žihobce | NP | KT | 16,05 | NP | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Třísov | 14,62 | CK | 14,62 | 14,55 | |
2. | Jáma | 19,91 | PT | 17,63 | 19,91 | |
3. | Benešova Hora | 21,85 | PT | 21,85 | 21,76 | |
4. | Vacov A | 22,36 | PT | 20,81 | 22,36 | |
5. | Budilov | 23,15 | PT | 23,15 | 23,10 | |
6. | Vacov C | 25,13 | PT | 23,51 | 25,13 | |
7. | Vacov B | 30,18 | PT | 30,18 | 28,94 | |
8. | Horní Poříčí | 34,20 | ST | 34,20 | 33,33 | |
9. | Bohumilice | 42,12 | PT | 42,12 | 39,94 | |
10. | Žihobce | 45,86 | KT | 45,73 | 45,73 | |
Nihošovice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár |
Kontakt: |
SDH Nihošovice |
Kdy: |
31. 08. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
18. 08. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
18. 08. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
31. 08. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
14. 09. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,42 | PT | 17,42 | 17,03 |
|
2. | Přechovice | 17,75 | ST | 17,67 | 17,75 |
|
3. | Kalenice | 17,86 | ST | 17,43 | 17,83 |
|
4. | Zahorčice | 18,25 | ST | 17,94 | 18,25 |
|
5. | Obytce | 18,45 | KT | 18,45 | 17,78 |
|
6. | Výškovice | 18,81 | PT | 18,29 | 18,81 |
|
7. | Srubec | 18,92 | CB | 17,85 | 18,92 |
|
8. | Doubravice u Volyně | 19,22 | ST | 18,07 | 19,22 |
|
9. | Dolany | 19,29 | PT | 19,29 | 18,61 |
|
10. | Stachy | 19,35 | PT | 19,35 | 18,46 |
|
11. | Bezdědovice | 19,75 | ST | 19,12 | 19,75 |
|
12. | Nišovice | 19,79 | ST | 19,79 | 18,66 |
|
13. | Křenovice B | 20,18 | CB | 20,18 | 20,08 |
|
14. | Horosedly | 22,10 | PT | 20,61 | 22,10 |
|
15. | Benešova Hora | 22,24 | PT | 20,76 | 22,24 |
|
16. | Dražejov | 27,76 | ST | 23,86 | 27,76 |
|
17. | Šipoun | 29,05 | PT | 29,05 | 29,05 |
|
18. | Drachkov | NP | ST | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 17,94 | PT | 17,39 | 17,94 |
|
2. | Srubec | 22,31 | CB | 20,93 | 22,31 |
|
3. | Nihošovice | 22,82 | ST | 22,82 | 22,59 |
|
4. | Vacov A | 24,40 | PT | 24,40 | 20,04 |
|
5. | Dolany | 25,73 | PT | 25,14 | 25,73 |
|
6. | Výškovice | NP | PT | - | - |
|
Bohumilice
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár starosty obce |
Kontakt: |
SDH Bohumilice |
Kdy: |
07. 09. 2013 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
25. 08. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
25. 08. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
07. 09. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
21. 09. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice A | 17,46 | PT | 17,46 | 17,23 | |
2. | Drachkov | 17,53 | ST | 17,42 | 17,53 |
|
3. | Doubravice u Volyně | 17,74 | ST | 17,61 | 17,74 | |
4. | Kalenice | 17,92 | ST | 17,70 | 17,92 | |
5. | Stachy | 18,09 | PT | 18,04 | 18,09 |
|
6. | Obytce | 18,46 | KT | 18,30 | 18,46 |
|
7. | Nišovice | 18,55 | ST | 18,21 | 18,55 |
|
8. | Dolany | 19,15 | PT | 17,88 | 19,15 |
|
9. | Zahorčice | 19,71 | ST | 19,71 | 18,16 | |
10. | Výškovice | 20,14 | PT | 19,33 | 20,14 | |
11. | Benešova Hora | 21,78 | PT | 21,78 | 21,67 | |
12. | Přechovice | 28,41 | ST | 28,41 | 27,17 | |
13. | Šipoun | 28,62 | PT | 28,62 | 26,79 | |
14. | Bezdědovice | 48,05 | ST | 19,16 | 48,05 | |
15. | Vacov | NP | PT | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dřešín A | 15,80 | ST | - | - | |
2. | Jáma | 16,05 | PT | - | - | |
3. | Dolany | 16,84 | PT | - | - | |
4. | Vacov A | 16,94 | PT | - | - | |
5. | Dřešín B | 17,45 | ST | - | - | |
6. | Vacov B | 19,19 | PT | - | - | |
7. | Sousedovice | 19,28 | ST | - | - | |
8. | Stachy | 21,17 | PT | - | - | |
9. | Benešova Hora | 22,70 | PT | - | - | |
10. | Bohumilice | 26,48 | PT | - | - | |
11. | Horní Poříčí | 28,32 | ST | - | - | |
12. | Zdíkov | 40,53 | PT | - | - | |
13. | Žihobce | NP | KT | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Třísov | 15,16 | CK | - | - | |
2. | Jáma | 18,05 | PT | - | - |
|
3. | Horní Poříčí | 18,66 | ST | - | - | |
4. | Vacov A | 21,73 | PT | - | - | |
5. | Žihobce | 22,09 | KT | - | - | |
6. | Vacov B | 24,04 | PT | - | - | |
7. | Svatá Maří | 24,17 | PT | - | - | |
7. | Benešova Hora | 24,17 | PT | - | - | |
9. | Sousedovice | 24,77 | ST | - | - | |
10. | Budilov | 38,49 | PT | - | - | |
11. | Bohumilice | 38,82 | PT | - | - | |
12. | Vacov | 77,43 | PT | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Drachkov
|
Název soutěže a popis: |
O pohár drachkovské lamy |
Kontakt: |
sdhdrachkov@email.cz |
Kdy: |
14. 09. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
01. 09. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
01. 09. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
14. 09. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
28. 09. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Líchovy | 17,05 | PB | 16,92 | 17,05 |
|
2. | Doubravice u Volyně | 17,12 | ST | 16,94 | 17,12 |
|
3. | Kalenice | 17,19 | ST | 17,10 | 17,19 |
|
4. | Šipoun | 17,63 | PT | 17,45 | 17,63 |
|
5. | Přechovice | 17,73 | ST | 17,60 | 17,73 | |
6. | Žernovice A | 17,74 | PT | 17,74 | 16,49 |
|
7. | Drachkov | 17,79 | ST | 17,79 | 17,56 | |
8. | Obytce | 17,94 | KT | 17,68 | 17,94 |
|
9. | Hejná | 17,99 | KT | 17,85 | 17,99 |
|
10. | Belarus ( Bělorusko )
ALLSTARS ŠHL | 18,37 | - | 17,01 | 18,37 |
|
11. | Benešova Hora | 18,98 | PT | 18,95 | 18,98 | |
12. | Dražejov | 19,05 | ST | 19,05 | 18,80 | |
12. | Nišovice | 19,05 | ST | 19,05 | 18,89 |
|
14. | Dolany | 19,28 | PT | 17,92 | 19,28 |
|
15. | Výškovice | 19,40 | PT | 18,56 | 19,40 |
|
16. | Kocelovice | 19,67 | ST | 19,35 | 19,67 | |
17. | Bezdědovice | 19,80 | ST | 18,07 | 19,80 |
|
18. | Zahorčice | 20,57 | ST | 20,57 | 20,56 | |
19. | Horosedly | 21,77 | PT | 21,77 | 20,35 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | 17,76 | PT | 17,63 | 17,76 |
|
2. | Výškovice | 19,14 | PT | 18,17 | 19,14 | |
3. | Vacov A | 20,46 | PT | 19,23 | 20,46 |
|
4. | Dolany | 24,25 | PT | 24,25 | 23,92 |
|
5. | Vacov B | 24,65 | PT | 23,57 | 24,65 |
|
6. | Nihošovice | NP | ST | NP | 19,17 | |
Počet soutěží: 17 Celkem pokusů: 25
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: