Soutěže hasičské ligy 2015

Rok:


HOROSEDLY (v Dolanech)

Název soutěže a popis: Úvodní soutěž ligy + ZAHAJOVACÍ OPEN AIR PARTY
Kontakt:   Martin Macháček
Kdy: 13. 06. 2015 15:00
Telefon:  728828202
Začátek rezervace: 30. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  13. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/955806447765175/
Konec rezervace: 12. 06. 2015 23:59
Konec hlasování: 13. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Doubravice u Volyně 17,76 ST 17,76 17,54
2.  Zahorčice 17,78 ST 17,69 17,78
3.  Přechovice 18,03 ST 18,03 17,81
4.  Žernovice A 18,53 PT 17,49 18,53
5.  Šipoun 18,60 PT 18,60 18,24
6.  Bezdědovice 18,86 ST 18,86 18,72
7.  Dolany 19,18 PT 19,18 18,57
8.  Výškovice 19,60 PT 19,56 19,60
9.  Nišovice 19,83 ST 19,83 17,82
10.  Budilov B 19,91 PT 19,91 19,15
11.  Kocelovice 20,61 ST 20,61 18,83
12.  Lišov B 20,73 CB 19,47 20,73
13.  Dražejov 20,74 ST 20,35 20,74
14.  Onšovice 21,44 PT 18,92 21,44
15.  Benešova Hora 27,75 PT 19,66 27,75
16.  Milenovice 29,31 PI 28,49 29,31
17.  Horosedly 31,29 PT 31,29 18,07
18.  Drachkov NP ST NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice 22,14 PT 22,14 21,75
2.  Nihošovice 23,17 ST 23,17 22,18
3.  Horosedly 23,69 PT 22,34 23,69
4.  Výškovice 26,37 PT 26,37 19,92
5.  Vacov A 30,87 PT 30,87 30,87
6.  Dolany 31,32 PT 31,32 18,88
7.  Vacov B 33,50 PT 33,50 30,32


Dřešín

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 20. 06. 2015 08:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 06. 2015 08:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 06. 2015 08:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jáma 15,65 PT 24,89 15,65
2.  Dolany 15,67 PT 15,67 16,52
3.  Dřešín 15,78 ST 30,03 15,78
4.  Vacov 16,13 PT NP 16,13
5.  Chlum 21,04 CK 21,04 22,58
6.  Budilov 28,44 PT NP 28,44

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jáma 16,78 PT 29,66 16,78
2.  Horní Poříčí 17,17 ST 17,17 23,59
3.  Třísov 18,68 CK NP 18,68
4.  Žihobce 20,24 KT 22,26 20,24
5.  Vacov A 22,54 PT 24,41 22,54
6.  Vacov B 44,19 PT NP 44,19
7.  Sousedovice 48,02 ST NP 48,02


Nišovice

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Vojtěch Váňa
Kdy: 20. 06. 2015 14:00
Telefon:  605846577
Začátek rezervace: 07. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 06. 2015 23:59
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kalenice 16,83 ST - -
2.  Nišovice 17,38 ST - -
3.  Žernovice A 17,73 PT - -
4.  Přechovice 17,79 ST - -
5.  Bezdědovice 18,28 ST - -
5.  Doubravice u Volyně 18,28 ST - -
7.  Srubec 18,37 CB - -
8.  Šipoun 18,71 PT - -
9.  Dolany 18,91 PT - -
10.  Zahorčice 18,96 ST - -
11.  Drachkov 19,35 ST - -
12.  Benešova Hora 19,57 PT - -
13.  Dražejov 29,16 ST - -
14.  Výškovice 30,21 PT - -
15.  Horosedly NP PT - -
15.  Nišovice Veteráni NP ST - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 17,94 ST - -
2.  Žernovice 17,95 PT - -
3.  Výškovice 19,64 PT - -
4.  Dolany 20,11 PT - -
5.  Vacov A 21,96 PT - -
6.  Dražejov 22,31 ST - -


Výškovice

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 27. 06. 2015 08:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 06. 2015 08:00
Začátek tipování:  27. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 06. 2015 08:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolany 17,74 PT - -
2.  Bezdědovice 17,89 ST - -
3.  Doubravice u Volyně 18,33 ST - -
4.  Šipoun 18,46 PT - -
5.  Nišovice 18,59 ST - -
6.  Drachkov 18,81 ST - -
7.  Kocelovice 19,33 ST - -
8.  Dražejov 19,39 ST - -
9.  Benešova Hora 19,61 PT - -
10.  Výškovice 20,25 PT - -
11.  Přechovice 24,99 ST - -
12.  Zahorčice 31,61 ST - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 19,52 ST 19,52 18,72
2.  Výškovice 20,30 PT 20,30 18,91
3.  Vacov A 20,92 PT 20,92 20,47
4.  Dolany 21,75 PT 21,75 21,62
5.  Dražejov 22,76 ST 22,76 22,02
6.  Žihobce 23,17 KT 22,58 23,17

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chlum 13,12 CK 12,67 13,12
2.  Dřešín 15,00 ST 14,68 15,00
3.  Dolany 16,71 PT 15,75 16,71
4.  Vacov 17,58 PT 17,58 17,20
5.  Žihobce 23,77 KT 23,30 23,77
6.  Třísov 30,77 CK - -
7.  Jáma NP PT NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Poříčí 18,01 ST 18,01 17,68
2.  Sousedovice 18,66 ST 18,06 18,66
3.  Benešova Hora 20,79 PT 19,90 20,79
4.  Vacov A 23,50 PT 23,31 23,50
5.  Vacov B 23,69 PT 22,08 23,69
6.  Bohumilice 25,03 PT 25,03 21,21
7.  Žihobce 25,39 KT 25,14 25,39
8.  Jáma 31,22 PT 18,99 31,22
9.  Svatá Maří 48,79 PT 46,18 48,79


Bohumilice

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Martin Mondl
Kdy: 27. 06. 2015 13:00
Telefon:  724523166
Začátek rezervace: 14. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  27. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 06. 2015 23:59
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolany 17,74 PT 17,44 17,74
2.  Bezdědovice 17,89 ST 17,89 17,79
3.  Doubravice u Volyně 18,33 ST 18,33 17,85
4.  Šipoun 18,46 PT 18,46 17,46
5.  Nišovice 18,59 ST 18,59 17,57
6.  Drachkov 18,81 ST 18,17 18,81
7.  Kocelovice 19,33 ST 19,33 18,96
8.  Dražejov 19,39 ST 19,38 19,39
9.  Benešova Hora 19,61 PT 18,76 19,61
10.  Výškovice 20,25 PT 19,94 20,25
11.  Přechovice 24,99 ST 24,09 24,99
12.  Zahorčice 31,61 ST 31,58 31,61

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 19,52 ST 19,52 18,72
2.  Výškovice 20,30 PT 20,30 18,91
3.  Vacov A 20,92 PT 20,92 20,47
4.  Dolany 21,75 PT 21,75 21,62
5.  Dražejov 22,76 ST 22,76 22,02
6.  Žihobce 23,17 KT 22,58 23,17


Budilov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   SDH Budilov
Kdy: 04. 07. 2015 10:00
Telefon:  +420607550003
Začátek rezervace: 21. 06. 2015 13:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 07. 2015 13:00
Konec hlasování: 04. 07. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chlum 13,71 CK - -
2.  Jáma 14,76 PT - -
3.  Vacov 14,91 PT - -
4.  Třísov 14,98 CK - -
5.  Dřešín 15,37 ST - -
6.  Dolany 15,65 PT - -
7.  Žihobce 18,93 KT - -
8.  Bohumilice 21,05 PT - -
9.  Svatá Maří 22,17 PT - -
10.  Budilov 36,33 PT - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sousedovice 18,83 ST - -
2.  Horní Poříčí 19,22 ST - -
3.  Jáma 19,92 PT - -
4.  Žihobce 20,32 KT - -
5.  Vacov A 21,33 PT - -
6.  Benešova Hora 21,65 PT - -
7.  Svatá Maří 26,45 PT - -
8.  Bohumilice 29,88 PT - -
9.  Vacov B NP PT - -


Drachkov

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:  
Kdy: 04. 07. 2015 13:00
Telefon:  sdhdrachkov@email.cz
Začátek rezervace: 20. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 07. 2015 23:59
Konec hlasování: 04. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezdědovice 17,59 ST - -
2.  Přechovice 17,83 ST - -
3.  Šipoun 17,89 PT - -
4.  Zahorčice 18,17 ST - -
5.  Doubravice u Volyně 18,20 ST - -
6.  Drachkov 18,32 ST - -
7.  Dolany 18,74 PT - -
8.  Kocelovice 19,26 ST - -
9.  Výškovice 20,17 PT - -
10.  Hejná 21,73 KT - -
11.  Dražejov 22,32 ST - -
12.  Drachkov veteráni 22,36 ST - -
13.  Nišovice NP ST - -
13.  Buková NP PV - -
13.  Benešova Hora NP PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolany 18,08 PT - -
2.  Nihošovice 18,82 ST - -
3.  Dražejov 22,07 ST - -
4.  Vacov A 33,53 PT - -


Nihošovice

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   SDH Nihošovice
Kdy: 11. 07. 2015 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 07. 2015 23:59
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nišovice 18,00 ST 17,27 18,00
2.  Zahorčice 18,04 ST 16,78 18,04
3.  Doubravice u Volyně 18,29 ST 18,13 18,29
4.  Dolany 18,51 PT 18,51 17,97
5.  Přechovice 18,55 ST 17,39 18,55
6.  Výškovice 18,56 PT 18,56 18,41
7.  Dražejov 18,61 ST 18,36 18,61
8.  Benešova Hora 19,41 PT 19,16 19,41
9.  Šipoun 20,67 PT 20,67 20,47
10.  Drachkov 24,09 ST 22,41 24,09
11.  Hejná 26,43 KT 19,84 26,43
12.  Bezdědovice 28,97 ST 28,97 28,54

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 17,92 ST 17,92 17,89
2.  Výškovice 19,72 PT 19,72 19,59
3.  Dolany 20,47 PT 20,47 17,67
4.  Dražejov 24,01 ST 21,51 24,01
5.  Vacov A 33,42 PT 33,38 33,42


Zahorčice, ŠHL

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
Kontakt:   Robert Tesárek
Kdy: 18. 07. 2015 12:00
Telefon:  728060258
Začátek rezervace: 05. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  18. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 07. 2015 23:59
Konec hlasování: 18. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Doubravice u Volyně 17,59 ST 17,48 17,59
2.  Přechovice 17,71 ST 17,50 17,71
3.  Bezdědovice 18,07 ST 18,07 17,86
4.  Nišovice 18,21 ST 18,21 17,38
5.  Hejná 18,25 KT 18,13 18,25
6.  Výškovice 18,36 PT 17,85 18,36
7.  Benešova Hora 18,47 PT 18,47 17,84
8.  Šipoun 18,59 PT 17,18 18,59
9.  Březnice 21,47 PB 21,00 21,47
10.  Zahorčice 22,65 ST 22,65 22,16
11.  Drachkov 29,12 ST 17,26 29,12
12.  Novosedly NP ST NP NP
12.  Sloup NP PZ NP NP
12.  Dolany NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 17,93 ST 17,68 17,93
2.  Dolany 18,01 PT 17,64 18,01
3.  Žernovice 18,14 PT 17,47 18,14
4.  Vacov A 20,25 PT 19,61 20,25
5.  Výškovice 24,24 PT 20,44 24,24


Dražejov

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Martin Kozák
Kdy: 19. 07. 2015 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  19. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 07. 2015 23:59
Konec hlasování: 19. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice 16,59 PJ 16,40 16,59
2.  Kalenice 17,21 ST 16,99 17,21
3.  Šipoun 17,31 PT 17,31 17,29
4.  Nišovice 17,55 ST 17,14 17,55
5.  Zahorčice 17,86 ST 17,64 17,86
6.  Bezdědovice 17,95 ST 17,66 17,95
7.  Doubravice u Volyně 17,97 ST 17,42 17,97
8.  Dolany 18,29 PT 17,98 18,29
9.  Přechovice 18,55 ST 18,55 17,68
10.  Hejná 18,57 KT 17,91 18,57
11.  Benešova Hora 18,59 PT 18,26 18,59
12.  Výškovice 18,93 PT 18,93 18,90
13.  Dražejov 19,01 ST 18,93 19,01
14.  Novosedly 19,03 ST 17,48 19,03
15.  Drachkov 19,99 ST 18,56 19,99
16.  Horosedly 21,39 PT 20,65 21,39
17.  Úherce NP PS - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice 18,69 PT 18,56 18,69
2.  Nihošovice 18,88 ST 18,26 18,88
3.  Výškovice 19,04 PT 18,67 19,04
4.  Vacov A 20,56 PT 19,77 20,56
5.  Únětice 23,02 PJ 19,46 23,02
6.  Dražejov 27,43 ST 25,22 27,43
7.  Dolany NP PT NP NP


Přechovice

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Majer František
Kdy: 25. 07. 2015 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  25. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 07. 2015 23:59
Konec hlasování: 25. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice A 17,35 PT 17,12 17,35
2.  Hejná 17,71 KT 17,65 17,71
3.  Bezdědovice 17,85 ST 17,49 17,85
4.  Dolany 17,97 PT 17,32 17,97
5.  Doubravice u Volyně 18,06 ST 17,66 18,06
6.  Drachkov 18,41 ST 18,04 18,41
7.  Šipoun 18,67 PT 18,03 18,67
8.  Přechovice 18,80 ST 17,80 18,80
9.  Nišovice 19,09 ST 18,42 19,09
10.  Benešova Hora 19,20 PT 19,12 19,20
11.  Výškovice 19,33 PT 18,33 19,33
12.  Dražejov 19,34 ST 18,45 19,34
13.  Sudoměř 20,73 ST 20,61 20,73
14.  Horosedly 20,83 PT 18,73 20,83
15.  Litochovice 25,08 ST 23,66 25,08
16.  Senetářov 28,04 BK 21,17 28,04
17.  Zahorčice 29,70 ST 29,20 29,70
18.  Milenovice NP PI NP NP
18.  Krč B NP PI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 18,95 ST 17,32 18,95
2.  Žernovice 19,09 PT 17,02 19,09
3.  Výškovice 19,14 PT 18,97 19,14
4.  Vacov A 20,28 PT 18,97 20,28
5.  Dolany 23,94 PT 18,82 23,94
6.  Dražejov 24,73 ST 24,40 24,73
7.  Senetářov NP BK NP NP
7.  Žihobce NP KT NP NP


Benešova Hora

Název soutěže a popis: MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
Kontakt:   Jírovec Vladimír
Kdy: 25. 07. 2015 20:00
Telefon:  776602635
Začátek rezervace: 20. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://hasicibenesovahora.webnode.cz
Konec rezervace: 24. 07. 2015 00:00
Konec hlasování: 24. 07. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chlum 15,07 CK - -
2.  Senetářov 15,45 BK - -
3.  Vacov 15,58 PT - -
4.  Jáma 16,06 PT - -
5.  Dolany 17,72 PT - -
6.  Dolní Dvořiště 20,57 CK - -
7.  Benešova Hora 20,93 PT - -
8.  Střelské Hoštice 23,87 ST - -
9.  Besednice 23,88 CK - -
10.  Plešovice 26,20 CK - -
11.  Strážkovice 29,88 CB - -
12.  Žihobce 33,23 KT - -
13.  Ktiš 39,78 PT - -
14.  Dřešín 41,93 ST - -
15.  Sousedovice 42,92 ST - -
16.  Stachy 48,88 PT - -
17.  Senetářov B NP BK - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žihobce 16,09 KT - -
2.  Sousedovice 16,73 ST - -
3.  Senetářov 16,80 BK - -
4.  Jáma 17,08 PT - -
5.  Vacov A 18,41 PT - -
6.  Horní Poříčí 18,87 ST - -
7.  Střelské Hoštice 23,94 ST - -
8.  Vacov B 24,70 PT - -
9.  Ktiš 27,04 PT - -
10.  Benešov nad Černou 27,67 CK - -
11.  Žihobce B NP KT - -
11.  Benešova Hora NP PT - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Senetářov 25,22 BK - -
2.  Benešova Hora 29,20 PT - -
3.  Sousedovice 31,24 ST - -
4.  Svatá Maří 42,57 PT - -


Žernovice, sportovní areál

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Václav Sedlecký
Kdy: 15. 08. 2015 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  15. 08. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 08. 2015 23:59
Konec hlasování: 15. 08. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Šipoun 17,39 PT 16,89 17,39
1.  Žernovice A 17,39 PT 17,39 16,91
3.  Milenovice 17,44 PI 17,42 17,44
4.  Přechovice 17,94 ST 17,94 17,91
5.  Nišovice 17,95 ST 17,38 17,95
6.  Zahorčice 18,22 ST 17,51 18,22
7.  Bezdědovice 18,31 ST 17,92 18,31
8.  Dolany 18,95 PT 17,50 18,95
9.  Dražejov 19,07 ST 18,62 19,07
10.  Novosedly 20,52 ST 20,52 18,98
11.  Výškovice 20,71 PT 20,71 18,73
12.  Krtely 22,31 PT 21,53 22,31
13.  Doubravice u Volyně 22,93 ST 17,24 22,93
14.  Lišov 23,38 CB 17,65 23,38
15.  Drachkov 25,39 ST 23,73 25,39
16.  Horosedly 28,66 PT 28,66 19,27
17.  Benešova Hora NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nihošovice 18,04 ST 18,04 17,96
2.  Žernovice 18,12 PT 18,00 18,12
3.  Dolany 18,24 PT 18,24 17,86
4.  Dražejov 19,87 ST 19,87 19,52
5.  Vacov B 20,72 PT 20,72 20,59
6.  Výškovice 25,79 PT 24,31 25,79
7.  Vacov A 42,01 PT 41,45 42,01


Dolany

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 22. 08. 2015 12:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 08. 2015 12:30
Začátek tipování:  22. 08. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 08. 2015 12:30
Konec hlasování: 22. 08. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chlum 13,65 CK 13,65 13,14
2.  Dřešín 14,39 ST 14,39 13,85
3.  Vacov 14,72 PT 14,72 14,35
4.  Dolany 18,25 PT 13,38 18,25
5.  Bohumilice 19,24 PT 19,24 18,81
6.  Jáma 21,20 PT 21,20 21,07
7.  Sousedovice 23,69 ST 23,69 23,03
8.  Stachy 24,73 PT 24,35 24,71
9.  Benešova Hora 32,31 PT 32,31 31,67

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žihobce 17,28 KT 17,28 16,45
2.  Horní Poříčí 17,43 ST 17,43 16,47
3.  Vacov A 18,19 PT 17,54 18,19
4.  Sousedovice 19,24 ST 19,24 19,05
5.  Vacov B 19,67 PT 19,45 19,67
6.  Bohumilice 29,90 PT 18,42 29,90
7.  Jáma 44,91 PT 44,91 15,60


Dolany

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Zdeněk Martan
Kdy: 22. 08. 2015 13:00
Telefon:  777027420
Začátek rezervace: 09. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  22. 08. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 08. 2015 23:59
Konec hlasování: 22. 08. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahorčice 17,09 ST 17,03 17,09
2.  Žernovice A 17,60 PT 17,42 17,60
3.  Šipoun 17,85 PT 17,28 17,85
4.  Přechovice 18,10 ST 18,10 17,91
5.  Novosedly 18,11 ST 17,85 18,11
6.  Nišovice 18,15 ST 18,15 17,50
7.  Budilov B 18,27 PT 17,89 18,27
8.  Výškovice 18,87 PT 18,87 18,61
9.  Onšovice 19,33 PT 18,01 19,33
10.  Dražejov 19,43 ST 18,94 19,43
11.  Benešova Hora 19,64 PT 18,35 19,64
12.  Horosedly 22,02 PT 21,71 22,02
13.  Doubravice u Volyně 25,75 ST 25,75 25,46
14.  Vacov 26,79 PT 24,40 26,79
15.  Bezdědovice 27,92 ST 27,92 27,36
16.  Bohumilice NP PT NP 21,50
16.  Hejná NP KT NP NP
16.  Drachkov NP ST NP 29,26
16.  Dolany NP PT 27,28 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice 18,21 PT 18,21 17,24
2.  Nihošovice 19,10 ST 19,10 17,43
3.  Dolany 19,30 PT 19,30 18,89
4.  Žihobce 24,90 KT 20,54 24,90
5.  Výškovice 33,83 PT 32,54 33,83
6.  Bohumilice NP PT 31,09 NP
6.  Vacov A NP PT NP NP


Kalenice

Název soutěže a popis: soutěž zařazená do ŠHL
Kontakt:   Josef Zábranský
Kdy: 12. 09. 2015 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  12. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 09. 2015 23:59
Konec hlasování: 12. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Doubravice u Volyně 17,29 ST 17,29 17,26
2.  Drachkov 17,30 ST 17,30 17,05
3.  Bezdědovice 17,88 ST 17,88 17,61
4.  Přechovice 18,05 ST 18,05 17,82
4.  Nišovice 18,05 ST 17,02 18,05
6.  Sedlčany 18,10 PB 17,87 18,10
7.  Benešova Hora 18,40 PT 17,95 18,40
8.  Šipoun 18,49 PT 17,60 18,49
9.  Dražejov 18,92 ST 18,06 18,92
10.  Buková 18,96 PV 18,51 18,96
11.  Kalenice 19,90 ST 19,90 17,15
12.  Horosedly 20,03 PT 20,03 18,08
13.  Vacov 21,00 PT 20,36 21,00
14.  Dolany 21,43 PT 20,78 21,43
15.  Výškovice 22,40 PT 22,40 22,13
16.  Zahorčice 25,76 ST 24,62 25,76
17.  Úherce NP PS NP NP
17.  Žernovice A NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vacov A 19,10 PT 19,10 18,98
2.  Líchovy 19,21 PB 19,21 17,18
3.  Nihošovice 19,31 ST 19,31 18,51
4.  Dolany 20,67 PT 20,67 20,44
5.  Výškovice 21,05 PT 20,92 21,05
6.  Žernovice 21,39 PT 20,94 21,39
7.  Žihobce 21,72 KT 21,72 20,26


Třísov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 19. 09. 2015 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 09. 2015 10:00
Začátek tipování:  19. 09. 2015 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 09. 2015 10:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 12,56 CK - -
2.  Chlum 12,99 CK - -
3.  Holubov 13,11 CK - -
4.  Vacov 14,32 PT - -
5.  Dřešín 14,66 ST - -
6.  Brloh 14,99 CK - -
7.  Dolany 15,02 PT - -
8.  Holubov B 15,31 CK - -
9.  Besednice 16,48 CK - -
10.  Plešovice 16,88 CK - -
11.  Přídolí 16,95 CK - -
12.  Netřebice B 17,01 CK - -
13.  Jáma 17,09 PT - -
14.  Velešín 18,41 CK - -
15.  Brloh B 18,95 CK - -
16.  Omlenice 21,80 CK - -
17.  Dolní Dvořiště 24,33 CK - -
18.  Netřebice 30,12 CK - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Netřebice 16,04 CK - -
2.  Žihobce 16,08 KT - -
3.  Třísov 16,88 CK - -
4.  Vacov A 17,13 PT - -
5.  Mojné 18,05 CK - -
6.  Holubov 18,22 CK - -
7.  Přídolí 18,83 CK - -
8.  Benešov nad Černou A 19,82 CK - -
9.  Benešov nad Černou B 20,11 CK - -
10.  Plešovice 20,31 CK - -
11.  Horní Poříčí 20,52 ST - -
12.  Besednice 20,82 CK - -
13.  Brloh B 21,00 CK - -
14.  Sousedovice 21,25 ST - -
15.  Velešín 22,02 CK - -
16.  Brloh 22,17 CK - -
17.  Jáma 24,71 PT - -
18.  Omlenice 24,74 CK - -
19.  Přídolí B 25,49 CK - -
20.  Zubčice 26,86 CK - -
21.  Besednice B 27,18 CK - -
22.  Mojné B 38,10 CK - -
23.  Omlenice B 45,38 CK - -
24.  Velešín B 59,01 CK - -


Žihobce

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Josef Fiala
Kdy: 26. 09. 2015 09:00
Telefon:  +420724315066
Začátek rezervace: 13. 09. 2015 09:00
Začátek tipování:  26. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 09. 2015 09:00
Konec hlasování: 26. 09. 2015 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Třísov 13,80 CK 17,24 13,80
2.  Dřešín 14,25 ST 14,25 17,28
3.  Dolany 14,32 PT 15,53 14,32
4.  Vacov 14,37 PT 28,50 14,37
5.  Žihobce 16,68 KT 18,24 16,68
6.  Jáma 17,90 PT 25,49 17,90
7.  Stachy 19,67 PT 23,32 19,67
8.  Sousedovice 19,99 ST 19,99 NP
9.  Chlum 20,40 CK 20,40 28,75
10.  Benešova Hora 20,90 PT 39,59 20,90
11.  Budilov 25,20 PT NP 25,20

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horní Poříčí 15,01 ST 16,04 15,01
2.  Jáma 16,92 PT 16,92 18,00
3.  Vacov A 17,35 PT 18,17 17,35
4.  Žihobce 17,58 KT NP 17,58
5.  Sousedovice 17,74 ST 26,74 17,74
6.  Žihobce B 17,89 KT 21,04 17,89
7.  Vacov B 21,91 PT 24,37 21,91
8.  Strašín 28,77 KT 28,77 NP


Nišovice - KD

Název soutěže a popis: Vyhlášení ligy
Kontakt:   Váňa Vojtěch
Kdy: 26. 09. 2015 20:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 09. 2015 20:00
Začátek tipování:  26. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 26. 09. 2015 00:00

Počet soutěží: 19  Celkem pokusů:  19
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: