Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Un
2
Ch
3
Ka
4

5
Ni
6
Dr
7
Bu
8
No
9

10
Ni
11
Be
12
Dr
13
Za
14
Do
15
Do
16
Ži
17
1. Kalenice 161 16,84ST
18,70
17,79
-
17,36
-
17,30
--
17,28
17,48
16,84
-
17,37
17,66
18,13
--
2. Nišovice 149 17,52ST
17,93
17,52
-
17,54
-
19,35
17,52
-
17,96
17,60
17,53
-
27,08
18,32
17,72
--
3. Novosedly 140 17,01ST
18,79
NP
-
28,65
-
17,55
17,02
-
17,40
24,66
17,25
-
17,01
17,09
19,25
--
4. Doubravice u Volyně 116 17,38ST
18,05
17,66
-
18,44
-
18,30
17,38
-
18,21
NP
17,96
-
18,25
17,64
20,15
--
5. Bezdědovice 114 17,14ST
18,04
24,56
-
18,17
-
28,49
19,05
-
25,48
NP
18,72
-
17,91
17,14
17,74
--
6. Přechovice 110 17,73ST
18,22
20,94
-
18,34
-
18,37
17,73
-
18,82
18,11
17,78
-
19,38
17,97
27,19
--
7. Zahorčice 78 17,34ST
19,37
NP
-
19,59
-
35,27
17,78
-
18,52
24,02
NP
-
17,97
17,34
21,98
--
8. Dolany 76 18,03PT
19,15
--
19,30
-
18,43
20,37
-
20,59
27,51
18,03
-
18,12
19,25
19,71
--
9. Benešova Hora 63 17,50PT
18,50
--------
18,76
19,06
-
26,69
17,50
17,77
--
10. Dražejov 57 18,77ST
29,34
--
NP
-
20,66
18,77
-
20,98
22,21
20,47
-
19,32
19,01
19,62
--
11. Šipoun 45 17,21PT-----
17,73
17,21
---
17,65
------
12. Žernovice A 36 17,39PT-----
19,33
18,72
-------
17,39
--
13. Bohumilice A 31 19,01PT
19,41
--------
19,85
---
19,01
19,47
--
14. Horosedly 30 18,63PT
NP
NP
-
26,40
-----
20,00
22,28
-
18,63
19,51
38,74
--
15. Kocelovice 26 19,77ST---
20,78
----
21,20
24,42
19,77
------
16. Výškovice 21 19,25PT
19,25
--
29,40
--
21,22
---
19,61
---
NP
--
17. Únětice 20 16,79PJ-
16,79
---------------
18. Vacov 15 18,46PT
24,45
--
NP
----
NP
-
35,65
---
18,46
--
19. Drachkov 13 17,45ST-----
NP
17,45
----------
-. Úherce 13 17,81PS
17,78
----
17,81
-----------
21. Budilov B 12 20,48PT---------
20,48
----
23,79
--
22. Chobot 11 20,66ST------
20,66
-
28,32
----
31,70
---
23. Březnice 4 20,41PB-------------
20,41
---
-. Žihobce 4 22,46KT---------
NP
---
22,46
30,95
--
-. Bohumilice B 4 23,45PT
23,45
----------------
26. * EON 2 24,09---------------
24,09
--
27. Budilov 0 NPPT
NP
----------------
-. Tálín 0 NPPI----------
NP
------
-. Milenovice 0 NPPI----------
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Un
2
Ch
3
Ka
4

5
Ni
6
Dr
7
Bu
8
No
9

10
Ni
11
Be
12
Dr
13
Za
14
Do
15
Do
16
Ži
17
1. Chlum 38 12,87CK--
NP
-
13,34
--
12,87
---
NP
---
13,73
13,08
-. Vacov 38 15,21PT--
20,17
-
15,21
--
16,95
---
15,80
---
16,54
16,14
3. Třísov 37 11,63CK--
11,99
--------
13,26
---
11,63
14,51
4. Jáma 34 14,35PT--
NP
-
17,67
--
16,38
---
16,12
---
15,03
14,35
5. Horní Poříčí 25 15,35ST--
19,91
-
16,20
--
23,04
-------
17,34
15,35
6. Dolany 24 15,99PT----
16,24
--
17,28
---
27,35
---
15,99
16,67
7. Dřešín 19 14,44ST--
NP
-
14,44
--
17,25
---
31,41
---
22,22
-
8. Netřebice 8 16,12CK--
16,12
--------------
-. Žihobce 8 17,44KT-------
21,62
---
30,80
---
22,40
17,44
10. Střelské Hoštice 6 19,48ST-----------
19,48
-----
11. Strážkovice 5 21,10CB-----------
21,10
-----
-. Křenovice 5 22,09PI--
22,09
--------------
13. Budilov 4 21,61PT-------
21,61
---------
-. Dolní Dvořiště 4 26,07CK--
26,07
--------
NP
-----
15. Rožmitál na Šumavě 3 28,78CK--
28,78
--------------
16. Přídolí 2 44,52CK--
44,52
--------------
17. Bohumilice 1 26,89PT---------------
26,89
-
18. Senetářov 0 NPBK-----------
NP
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Un
2
Ch
3
Ka
4

5
Ni
6
Dr
7
Bu
8
No
9

10
Ni
11
Be
12
Dr
13
Za
14
Do
15
Do
16
Ži
17
1. Horní Poříčí 38 16,65ST--
17,92
-
16,93
--
23,61
-------
18,80
16,65
2. Jáma 36 16,50PT--
17,99
-
19,36
------
24,88
---
17,81
16,50
3. Vacov 31 17,02PT----
17,02
--
20,95
---
26,05
---
19,95
18,14
4. Žihobce A 25 21,13KT--
23,83
----
24,04
---
22,08
---
21,13
24,90
5. Dřešín 21 19,78ST-------
19,78
---
39,74
---
20,78
32,52
6. Benešova Hora A 12 20,17PT-------
20,17
---
22,95
-----
7. Třísov 11 17,13CK--
38,79
-
17,13
------------
8. Netřebice 10 16,42CK--
16,42
--------------
-. Senetářov 10 17,76BK-----------
17,76
-----
-. Strašín 10 23,36KT----
25,26
--
23,36
---------
11. Benešov nad Černou 8 19,07CK-----------
19,07
-----
12. Přídolí 6 21,05CK--
21,05
--------------
-. Bohumilice 6 21,73PT-------
21,73
---------
-. Dolní Bukovsko 6 22,16CB-----------
22,16
-----
-. Budilov 6 23,33PT----------------
23,33
16. Střelské Hoštice 5 22,51ST-----------
22,51
----
NP
17. Žihobce B 4 38,42KT-------
54,45
---
38,42
----
48,63
18. Benešova Hora B 1 27,71PT-----------
27,71
-----


Celkem se účastnilo:  80 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: