Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ži
1
Bo
2
Ni
3
Ka
4
Bu
5
Ni
6
Za
7
Dr
8

9
Be
10
Do
11

12
Že
13
Dr
14
Do
15
1. Kalenice 172 16,97ST-
17,38
16,97
17,78
18,15
17,70
18,10
17,13
19,20
-
18,22
-
18,15
18,69
-
2. Žernovice A 151 17,11PT-
17,11
17,35
17,12
-
17,93
17,35
NP
--
18,46
-
17,54
17,24
-
3. Přechovice 116 17,89ST-
19,36
18,36
18,51
20,17
18,02
17,89
23,23
17,91
-
19,92
-
18,20
18,47
-
4. Bezdědovice 99 17,83ST-
19,43
18,02
18,41
19,34
18,87
18,37
NP
17,83
-
18,61
-
21,94
18,73
-
5. Dolany 98 17,90PT-
18,96
18,38
19,02
17,90
18,25
18,75
18,99
19,29
-
21,82
-
NP
18,48
-
6. Drachkov 93 17,18ST-
17,18
17,45
17,94
18,67
NP
29,14
19,89
17,43
-
NP
-
37,50
18,88
-
7. Nišovice 92 17,34ST-
19,62
26,85
17,34
19,90
18,59
19,39
18,04
17,48
-
NP
-
19,17
20,70
-
8. Šipoun 91 17,51PT-
NP
19,03
19,39
18,51
18,57
18,39
17,51
17,90
-
37,97
-
20,06
19,69
-
-. Zahorčice 91 17,57ST-
17,57
NP
17,77
18,31
18,34
44,57
NP
17,64
-
20,42
-
20,62
19,40
-
10. Doubravice u Volyně 90 17,91ST-
17,91
20,17
18,74
NP
NP
18,04
18,23
19,11
-
18,82
-
28,45
18,07
-
11. Výškovice 62 18,18PT-
19,46
NP
18,18
NP
19,06
18,96
18,56
19,07
-
18,82
-
NP
NP
-
12. Benešova Hora 55 18,92PT-
31,96
22,50
NP
19,45
28,03
21,84
20,57
20,08
-
20,65
-
20,79
18,92
-
13. Horosedly 49 19,31PT-
20,74
19,87
22,50
21,22
20,17
20,40
19,31
21,84
-
NP
-
20,36
22,71
-
14. Dražejov 47 19,46ST-
21,03
19,80
21,65
19,46
19,72
-
33,50
23,98
-
20,31
-
21,69
20,60
-
15. Únětice 35 16,64PJ-------
17,68
16,64
------
16. Kocelovice 19 19,36ST-
22,27
----
22,91
19,36
20,12
-
24,48
--
NP
-
17. Obytce 10 18,00KT---
18,00
-----------
18. Bolkov 8 18,24PJ---
18,24
-----------
19. Budilov 7 20,56PT----------
20,56
----
20. Srubec 6 19,55CB---
19,55
---------
19,79
-
-. Krč 6 19,59PI-------------
19,59
-
22. Onšovice 4 21,02PT-
21,02
-------------
-. Jáma 4 22,39PT-------
22,39
-------
-. Vacov 4 23,26PT----
23,26
----------
25. Novosedly 3 20,27ST-------------
20,27
-
-. Nišovice vet. 3 28,10ST--
28,10
------------
27. Senetářov 2 20,92BK--------
20,92
------
-. Budilov A 2 22,12PT-
22,12
-------------
29. Nové Kestřany 1 21,47ST-------------
21,47
-
-. Chobot 1 21,56ST--------
21,56
------
-. Budilov B 1 35,17PT-
35,17
----
35,27
--------
32. Bohumilice 0 40,03PT-
NP
--------
40,03
----
-. Chlum 0 NPCK------------
NP
--
-. Litochovice 0 NPST--------
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ži
1
Bo
2
Ni
3
Ka
4
Bu
5
Ni
6
Za
7
Dr
8

9
Be
10
Do
11

12
Že
13
Dr
14
Do
15
1. Jáma 52 12,66PT
13,38
---
20,28
----
12,83
12,92
12,74
--
12,66
2. Žihobce 46 13,39KT
15,59
---
13,50
----
14,15
17,34
13,78
--
13,39
3. Dřešín B 36 14,60ST
17,32
---
16,26
----
16,55
14,60
20,82
--
14,67
4. Vacov A 34 14,36PT
18,68
---
15,88
----
18,52
16,78
15,26
--
14,36
5. Chlum 21 15,34CK----
16,53
----
19,93
16,71
15,34
--
15,70
6. Dolany 18 14,95PT
19,43
---
20,05
----
19,65
22,11
15,33
--
14,95
-. Horní Poříčí 18 16,99ST
18,49
---
16,99
----
27,28
17,88
17,22
--
20,11
8. Dřešín A 17 15,53ST
NP
---
18,49
----
18,01
17,18
---
15,53
9. Vacov B 16 13,85PT
17,90
--------
20,14
-
13,85
--
19,28
10. Senetářov B 7 16,29BK---------
16,29
-----
11. Benešov nad Černou 5 17,84CK---------
17,84
-----
-. Stachy 5 21,62PT
21,62
---
38,59
----
42,97
24,17
----
13. Třísov 4 18,79CK
44,47
---
20,34
----
18,79
NP
NP
--
NP
-. Sousedovice 4 20,10ST----
40,15
----
NP
20,10
---
20,93
15. Bohumilice 3 21,01PT----
26,57
----
28,10
21,01
----
16. Senetářov A 1 23,96BK---------
23,96
-----
-. Benešova Hora 1 24,28PT---------
24,28
-----
-. Besednice 1 26,07CK---------
26,07
-----
-. Křenovice 1 27,34PI---------
27,34
-----
-. Chyšky 1 35,82PI---------
35,82
-----
-. Zdíkov 1 41,85PT---------
41,85
-----
22. Střelské Hoštice 0 53,58ST---------
53,58
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ži
1
Bo
2
Ni
3
Ka
4
Bu
5
Ni
6
Za
7
Dr
8

9
Be
10
Do
11

12
Že
13
Dr
14
Do
15
1. Jáma B 42 16,41PT
20,59
---
33,45
----
19,96
16,66
16,73
--
16,41
2. Třísov 41 16,14CK
16,14
---
25,54
----
16,72
20,44
19,03
--
17,36
3. Vacov B 37 16,21PT
21,59
---
21,72
----
19,54
17,06
16,21
--
NP
4. Sousedovice 36 17,27ST----
20,14
----
17,60
17,72
17,27
--
17,59
5. Horní Poříčí 31 17,70ST
18,20
---
23,59
----
87,01
17,70
19,54
--
22,56
6. Žihobce 27 16,97KT
24,17
--------
17,01
25,34
20,61
--
16,97
7. Vacov A 13 23,46PT
34,35
---
24,21
----
27,03
-
23,46
--
28,54
8. Budilov 12 28,17PT
32,48
---
37,20
-----
36,15
40,64
--
28,17
9. Jáma A 10 20,78PT
21,39
--------
20,78
-----
10. Benešova Hora 9 21,16PT----
23,46
----
21,16
-----
11. Svatá Maří 7 23,13PT----
23,13
----------
12. Bohumilice 6 23,28PT----
60,69
----
79,50
23,28
----
13. Žihobce B 2 21,73KT---------
21,73
-----
14. Senetářov 1 22,25BK---------
22,25
-----
-. Střelské Hoštice 1 22,51ST---------
22,51
-----
-. Křenovice 1 24,46PI---------
24,46
-----
-. Zdíkov 1 33,81PT---------
33,81
-----
-. Sousedovice B 1 74,44ST----------
74,44
----
-. Litochovice 1 83,37ST---------
83,37
-----


Celkem se účastnilo:  88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: