Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1

2
St
3
Ni
4
Ob
5
Mo
6
Dr
7
Bu
8
Su
9
Za
10
Ni
11

12
Be
13
St
14
Do
15
Ka
16
Bo
17
1. Žernovice A 196 17,10PT
19,15
--
19,52
18,72
NP
17,10
18,02
18,25
17,55
17,48
17,65
-
17,81
17,45
17,64
17,77
2. Doubravice u Volyně 171 17,02ST
18,18
--
18,15
18,21
18,01
NP
18,25
17,34
17,02
NP
--
17,85
18,45
17,53
17,93
3. Kalenice 150 17,31ST
17,92
--
18,39
NP
21,53
18,50
17,51
17,41
17,31
19,54
17,74
-
20,63
18,84
17,57
19,52
4. Obytce 147 17,56KT
17,91
--
19,58
18,17
18,94
19,83
25,33
24,00
18,26
18,00
18,47
-
17,56
17,90
18,82
18,75
5. Drachkov 145 17,32ST
18,91
--
18,13
NP
18,56
NP
27,91
17,32
18,57
19,30
18,16
-
17,50
NP
18,44
17,56
6. Přechovice 115 17,77ST
19,00
--
18,24
19,62
20,05
18,35
18,49
NP
18,37
26,33
18,69
-
19,02
17,77
30,89
19,20
7. Zahorčice 108 17,59ST
18,99
--
18,51
NP
18,06
17,59
19,28
19,55
18,40
19,23
26,76
-
20,04
19,22
-
18,37
8. Nišovice 107 17,71ST
18,25
--
NP
21,57
18,74
18,37
18,05
18,82
19,97
18,91
26,33
-
NP
20,69
20,48
17,71
9. Výškovice 83 18,21PT
19,77
--
18,60
18,85
19,38
18,31
33,05
19,09
19,56
19,34
18,98
-
18,21
NP
19,71
20,30
10. Svatá Maří A 81 18,29PT---
19,33
22,29
19,05
18,29
18,43
20,13
NP
NP
19,49
-
19,05
20,94
18,56
18,65
11. Stachy 66 18,55PT
20,12
--
21,67
19,28
18,92
19,58
19,85
18,99
NP
NP
--
21,37
18,74
31,61
18,55
12. Onšovice 57 18,58PT
NP
--
18,58
20,54
19,62
26,24
19,25
25,70
19,62
41,44
--
18,87
22,49
21,76
19,26
13. Dolany 55 18,24PT
20,51
--
20,06
20,91
20,32
20,12
21,90
19,96
18,24
18,68
19,43
-
19,38
20,50
-
20,01
-. Sudoměř A 55 18,10ST
21,14
--
20,35
21,32
18,58
19,85
19,22
18,10
18,41
NP
NP
-
28,71
NP
NP
19,98
15. Šipoun 48 19,27PT
20,54
--
NP
NP
20,25
19,29
NP
19,38
19,43
20,68
20,57
-
19,71
20,32
NP
19,27
16. Budilov A 43 19,03PT---
20,90
--
19,69
20,25
19,70
19,03
-
19,73
-
NP
20,22
22,36
20,92
31,22
17. Budilov B 21 19,45PT
20,27
--
20,93
27,46
NP
19,45
21,39
NP
21,06
40,68
20,44
-
23,90
---
18. Bezděkov pod Třemšínem 20 16,97PB-----
16,97
-----------
-. Hejná 20 18,14KT
19,68
--
20,57
NP
NP
NP
NP
-----
18,14
-
NP
-
20. Bezdědovice 19 19,21ST--------
19,73
-
19,90
19,21
-----
21. Vřeskovice 17 17,51KT-----
17,51
-----------
22. Únětice 15 17,60PJ-----
17,60
-----------
-. Dehtín 15 18,63KT----
18,63
NP
-----------
24. Louňová 12 18,35PJ-----
18,35
19,99
----------
-. Sudoměř B 12 19,34ST
23,28
-----
NP
19,34
31,77
19,99
21,80
------
26. Zdíkovec 10 19,61PT
19,77
--
20,47
-----
21,30
19,61
--
NP
---
27. Poděvousy 9 18,48DO-----
18,48
-----------
28. Dražejov 6 20,08ST
24,98
--
NP
--
21,70
---
30,48
--
20,08
--
20,57
-. Žihobce 6 24,38KT----
25,35
NP
--
NP
24,38
-----
45,97
-
30. Benešova Hora 5 21,00PT----
23,05
--------
21,00
NP
-
22,20
31. Milenovice 4 20,72PI
22,34
------
20,72
---------
-. Nihošovice 4 20,78ST----------
20,78
------
-. Svatá Maří B 4 22,00PT-------
22,00
-----
36,94
32,50
-
22,99
34. Vacov 3 21,34PT
NP
--
22,74
-
NP
21,34
27,30
NP
NP
NP
---
NP
--
-. Bohumilice 3 23,05PT--------------
23,61
-
23,05
36. Nezvěstice 1 21,06PJ----------------
21,06
-. Útušice 1 21,60PJ-----
21,60
-----------
-. Neznašovy 1 21,61KT-----
21,61
-----------
-. Budilov C 1 22,07PT-------
22,07
---------
-. Horosedly 1 25,60PT----------------
25,60
-. Nišovice veteráni 1 26,02ST---
26,02
-------------
-. Pracejovice 1 26,89ST------
26,89
----------
-. Čkyně A 1 29,96PT-------
29,96
---------
-. Čkyně B 1 34,27PT-------
34,27
---------
45. Radhostice 0 25,51PT-------
25,51
---------
-. Ktiš 0 NPPT
NP
----------------
-. Chobot 0 NPST--------
NP
--------
-. Nýrsko 0 NPKT-----
NP
-----------
-. Žákava 0 NPPJ-----
NP
-----------
-. Úherce 0 NPPS-----
NP
-----------
-. Zahorčice 0 NPKT---------------
NP
-

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1

2
St
3
Ni
4
Ob
5
Mo
6
Dr
7
Bu
8
Su
9
Za
10
Ni
11

12
Be
13
St
14
Do
15
Ka
16
Bo
17
1. Senetářov A 0 15,69BK------------
15,69
----
-. Benešova Hora 0 16,04PT------------
16,04
----
-. Senetářov B 0 16,16BK------------
16,16
----
-. Lipovec 0 16,59BK------------
16,59
----
-. Žihobce 0 16,88KT-------
22,31
----
16,88
----
-. Vacov A 0 17,65PT-------
17,65
---------
-. Jáma 0 18,04PT------------
18,04
----
-. Volyně A 0 18,81ST------------
18,81
----
-. Vacov B 0 18,89PT-------
18,89
---------
-. Dřešín 0 21,96ST-------
NP
----
21,96
----
-. Volyně 0 22,95ST------------
22,95
----
-. Čkyně 0 26,24PT-------
26,24
---------
-. Zdíkov 0 26,55PT------------
26,55
----
-. Soběšice 0 26,88KT------------
26,88
----
-. Netolice 0 28,34PT------------
28,34
----
-. Výškovice 0 29,78PT------------
29,78
----
-. Stachy 0 30,24PT-------
NP
----
30,24
----
-. Rabí 0 30,54KT------------
30,54
----
-. Dolní Bukovsko 0 39,51CB------------
39,51
----
-. Ktiš 0 55,46PT------------
55,46
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1

2
St
3
Ni
4
Ob
5
Mo
6
Dr
7
Bu
8
Su
9
Za
10
Ni
11

12
Be
13
St
14
Do
15
Ka
16
Bo
17
-. Dolany 0 17,85PT-------
18,04
----
17,85
----
-. Senetářov 0 18,97BK------------
18,97
----
-. Dřešín 0 18,97ST-------
18,97
----
33,15
----
-. Lipovec 0 19,87BK------------
19,87
----
-. Horní Poříčí 0 20,18ST------------
20,18
----
-. Svatá Maří 0 22,92PT-------
30,50
----
22,92
----
-. Jáma 0 23,51PT------------
23,51
----
-. Malenice 0 23,96ST------------
23,96
----
-. Vacov A 0 24,77PT-------
24,77
---------
-. Benešova Hora 0 25,84PT-------
33,79
----
25,84
----
-. Budilov 0 49,48PT-------
49,48
---------
-. Soběšice 0 55,45KT------------
55,45
----


Celkem se účastnilo:  102 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: