Rok:

Výsledky ročníku 2011 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ni
2
Ob
3
Mo
4
Za
5
Bu
6
St
7

8
Be
9
Do
10
Ka
11
Bo
12
Su
13
1. Žernovice A 180 17,40PT
18,03
18,01
18,04
17,70
19,92
-
18,23
20,19
-
17,49
17,40
21,06
NP
2. Kalenice 152 17,92ST
21,83
19,71
18,18
18,82
18,02
18,74
19,01
23,66
-
19,34
17,92
21,39
19,19
3. Dolany 130 17,66PT
17,66
27,43
21,41
187,80
18,37
26,07
19,15
22,55
-
19,12
32,88
21,56
17,81
4. Drachkov 111 18,33ST
18,57
20,05
21,09
20,83
18,91
19,01
NP
23,31
-
20,03
18,33
22,48
18,33
5. Obytce 108 18,27KT
19,85
18,36
20,18
20,94
19,27
19,10
23,48
NP
-
19,62
18,74
24,80
18,27
6. Doubravice u Volyně 104 17,26ST
NP
17,54
20,49
18,43
20,97
17,88
17,26
27,53
-
35,28
18,45
21,45
22,72
7. Přechovice 92 18,00ST-
20,87
22,49
21,46
20,50
18,60
19,18
22,98
-
19,31
18,88
27,80
18,00
8. Budilov A 86 19,54PT
20,07
20,13
21,56
20,36
19,54
20,05
20,26
21,91
-
20,72
20,93
25,05
27,23
9. Nišovice 81 17,64ST
32,32
21,60
NP
23,61
19,88
NP
25,71
22,01
-
25,42
17,88
22,14
17,64
10. Onšovice 80 18,89PT
24,91
19,20
36,66
47,44
20,05
20,10
19,87
22,71
-
19,39
18,89
21,81
19,94
11. Sudoměř A 71 18,96ST
19,51
19,71
20,67
18,96
28,34
19,36
19,30
25,61
-
29,74
25,65
27,04
19,98
12. Stachy 67 18,17PT
19,58
20,62
NP
NP
41,18
18,74
19,46
33,60
-
20,71
19,19
NP
18,17
13. Výškovice 54 18,36PT
19,63
31,22
23,08
23,73
35,09
19,12
29,61
24,90
-
20,98
20,93
24,58
18,36
14. Zahorčice 51 18,89ST
20,48
19,88
22,06
18,95
NP
19,21
NP
22,22
-
23,28
18,89
27,60
NP
15. Budilov B 48 19,78PT
NP
20,80
20,46
24,36
20,15
35,87
20,40
29,56
-
20,96
34,53
26,11
19,78
16. Svatá Maří 35 20,05PT
20,83
21,10
NP
20,78
35,09
-
21,63
25,89
-
25,25
20,05
23,03
-
17. Zdíkovec 29 19,47PT
20,06
20,92
-
21,48
21,57
NP
28,29
31,58
-
40,81
19,47
26,42
NP
18. Benešova Hora 21 20,24PT
NP
21,61
20,24
23,76
25,31
24,79
39,73
--
NP
-
34,86
23,28
19. Louňová 17 17,74PJ------------
17,74
20. Vacov 15 20,23PT
40,68
20,90
NP
54,43
20,23
20,36
NP
34,89
-
NP
--
20,23
21. Hejná 14 22,09KT------
NP
22,09
-
24,20
---
22. Nezvěstice 7 18,59PJ------------
18,59
23. Bohumilice 6 23,36PT
58,83
----
31,89
36,16
NP
-
23,74
23,36
41,75
-
24. Šipoun 5 20,99PT
24,30
---------
21,85
-
20,99
25. Nové Kestřany 4 19,89ST------------
19,89
-. Třísov 4 22,16CK---------
22,16
---
27. Sudoměř B 3 20,87ST-----
20,87
-------
28. Milenovice 2 21,89PI-----
21,89
-------
-. Nihošovice 2 24,46ST
29,89
24,46
-----------
-. Čkyně 2 30,15PT-----
30,18
---
30,15
---
31. Žihobce 1 22,36KT-----
22,36
-------
-. Budilov D 1 22,82PT-----
22,82
-------
-. Kalenice V 1 23,97ST----------
23,97
--
-. Nišovice V 1 25,68ST-
25,68
-----------
-. Svatá Maří A 1 26,07PT-----
26,07
-------
-. Kladruby 1 31,78ST----------
31,78
--
-. Radhostice 1 37,17PT-----
37,17
-------
-. Dražejov 1 37,66ST----
NP
--
37,66
-----
-. Volenice 1 40,40ST----------
40,40
--
40. Svatá Maří B 0 19,13PT-----
19,13
-----
NP
-
-. Němčice V 0 28,58ST----
28,58
--------
-. Čkyně A 0 NPPT
NP
------------
-. Prachatice I All Stars Team 0 NPPT------------
NP
-. Němčice 0 NPST----
NP
--------
-. Žernovice C 0 NPPT-
NP
-----------
-. Drahenický Málkov 0 NPST------------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ni
2
Ob
3
Mo
4
Za
5
Bu
6
St
7

8
Be
9
Do
10
Ka
11
Bo
12
Su
13
1. Dřešín 28 17,71ST-----
20,23
26,14
-
17,71
19,93
-
18,05
-
-. Benešova Hora 28 18,94PT-----
20,84
19,87
-
18,94
19,38
-
34,31
-
3. Stachy 25 18,72PT-----
30,81
18,72
-
34,86
20,23
-
18,97
-
4. Vacov B 17 19,59PT-----
19,59
21,66
-
NP
21,15
-
22,87
-
5. Vacov A 16 18,00PT-----
18,50
25,22
-
26,94
NP
-
18,00
-
6. Horní Poříčí 12 20,82ST------
20,82
-
30,52
21,32
-
NP
-
7. Čkyně 11 20,96PT------
41,17
-
26,67
20,96
---
8. Senetářov 10 16,38BK--------
16,38
----
9. Zdíkov A 8 33,41PT--------
79,19
33,41
-
34,07
-
10. Roudné 6 19,05CB--------
19,05
----
11. Dolní Bukovsko 5 19,17CB--------
19,17
----
-. Zdíkov B 5 24,31PT--------
24,31
--
25,34
-
-. Soběšice 5 58,15KT------
60,79
-
69,67
NP
-
58,15
-
14. Výškovice 4 21,22PT--------
21,22
----
15. Svatá Maří 3 21,59PT--------
21,59
----
16. Ktiš 1 22,93PT-----
22,93
--
90,19
----
-. Brloh 1 53,05CK--------
53,05
----
18. Zdíkov 0 26,27PT-----
26,27
NP
------
-. Zliv 0 NPCB--------
NP
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ni
2
Ob
3
Mo
4
Za
5
Bu
6
St
7

8
Be
9
Do
10
Ka
11
Bo
12
Su
13
1. Dolany 35 19,19PT-----
24,33
19,19
-
20,89
21,37
-
22,26
-
2. Horní Poříčí 30 21,23ST------
21,25
-
26,71
21,23
-
27,93
-
3. Dřešín 22 20,24ST-----
20,24
23,28
-
20,51
22,29
-
NP
-
4. Vacov A 15 22,14PT-----
22,14
--
40,76
29,37
-
32,14
-
5. Soběšice 11 34,33KT--------
NP
43,36
-
34,33
-
6. Senetářov 10 18,35BK--------
18,35
----
-. Svatá Maří 10 22,77PT--------
22,77
--
57,87
-
8. Vacov B 9 34,36PT--------
NP
68,70
-
34,36
-
9. Čkyně 6 24,87PT-----
42,58
24,87
-
NP
----
10. Besednice 5 23,48CK--------
23,48
----
11. Dolní Bukovsko 3 28,41CB--------
28,41
----
12. Brloh 0 NPCK--------
NP
----


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: