Rok:

Výsledky ročníku 2010 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vo
1
Ni
2
Ob
3
Dr
4
Bu
5
Ka
6

7
Že
8
Be
9
Su
10
Do
11
St
12
Bo
13
1. Žernovice A 181 17,46PT
18,75
21,61
19,14
17,89
30,79
18,21
20,82
17,69
-
17,46
18,14
18,90
22,64
2. Kalenice 142 17,56ST
18,43
18,99
19,42
17,56
18,32
NP
22,49
19,99
-
19,47
19,62
19,19
NP
3. Drachkov 132 17,39ST
17,97
19,52
26,26
17,54
25,40
18,89
24,81
22,29
-
17,39
19,29
22,06
23,51
4. Dolany 127 18,49PT
19,06
22,71
20,16
19,44
19,66
19,17
26,32
18,81
-
18,49
18,54
19,79
20,67
5. Obytce 122 17,95KT
18,51
25,54
19,73
18,90
18,75
19,31
NP
NP
-
18,15
17,95
19,96
22,59
6. Žernovice B 118 18,37PT
18,37
19,94
24,39
30,16
19,42
21,79
25,90
19,31
-
19,32
19,29
19,84
21,41
7. Nišovice 96 17,47ST
20,29
27,74
20,34
18,92
18,96
20,79
23,27
29,29
-
17,47
18,30
20,93
30,65
8. Sudoměř B 79 19,09ST
19,09
23,59
20,26
20,02
19,29
20,67
25,56
19,47
-
19,33
23,92
20,04
38,47
9. Stachy 67 18,35PT
25,01
20,32
22,23
18,35
20,40
NP
26,20
21,75
-
20,45
21,27
18,91
36,73
10. Zdíkovec 65 19,67PT
20,32
21,00
21,37
20,21
19,67
21,42
26,25
20,22
-
20,17
20,48
NP
25,85
11. Výškovice 63 18,38PT
32,95
33,19
NP
19,65
18,99
NP
23,53
28,06
-
18,38
19,89
20,77
24,39
12. Onšovice 61 19,45PT
19,88
22,76
45,16
20,21
20,92
19,45
22,94
20,28
-
29,81
28,07
21,58
26,46
13. Budilov A 55 19,40PT
27,17
21,36
NP
19,86
19,86
22,64
26,82
19,93
-
19,40
20,95
22,86
25,21
14. Přechovice 50 18,94ST
19,88
23,15
34,91
18,94
19,03
23,27
24,34
27,46
-
19,96
22,70
NP
30,09
15. Sudoměř A 46 17,56ST
17,56
26,14
38,75
19,29
20,03
--
21,47
-
18,18
---
16. Zahorčice 38 18,62ST
20,48
20,08
-
18,62
-------
20,37
29,21
17. Budilov B 28 20,04PT-
NP
29,06
29,56
21,56
--
20,04
-
23,42
20,89
29,84
25,31
18. Svatá Maří 22 20,54PT
NP
NP
NP
20,54
20,62
NP
28,73
20,95
--
22,90
21,05
28,69
19. Benešova Hora 15 21,79PT-
22,53
27,58
NP
23,24
36,27
NP
--
21,79
30,86
NP
51,26
20. Malinec 13 17,91PJ---------
17,91
---
-. Bystřice nad Úhlavou 13 20,01KT--
20,01
----------
-. Vacov 13 21,83PT-
NP
-
23,69
-
33,87
49,35
32,89
-
35,15
29,65
21,83
29,02
23. Chrbonín A 10 18,72TA---
18,72
---------
-. Zahorčice 10 20,06KT-----
20,06
-------
25. Chotěmice 9 18,75TA---
18,75
---------
-. Bílenice 9 20,40KT--
20,40
---
28,41
------
-. Bohumilice 9 24,07PT----
83,95
24,75
26,87
---
24,07
25,65
31,76
28. Šipoun 8 20,91PT---
26,79
22,14
-----
20,91
23,27
-
29. Kamenice nad Lipou 7 18,92PE---
18,92
---------
30. Čkyně 3 24,96PT----
54,98
-----
24,96
29,28
-
31. Žernovice C 2 24,23PT
24,23
------------
-. Nihošovice 2 25,21ST
25,21
27,74
-----------
-. Vitějovice 2 25,63PT-------
25,63
-----
-. Kalenice B 2 27,14ST
NP
----
27,14
-------
-. Nišovice Veteráni 2 29,77ST
30,67
29,77
-----------
36. Řepeč 1 20,15TA---
20,15
---------
-. Žďár 1 20,25JH---
20,25
---------
-. Chrbonín B 1 20,64TA---
20,64
---------
-. Nové Kestřany 1 21,55ST---------
21,55
---
-. Pracejovice 1 24,16ST---
24,16
---------
-. Budilov C 1 24,25PT----
24,25
--------
-. Sudoměř C 1 25,10ST---------
25,10
---
-. Branná 1 31,02JH
31,02
------------
-. Horosedly 1 31,20PT----
31,20
--------
-. Kladruby 1 32,80ST-----
NP
---
32,80
---
-. Putkov B 1 35,57PT-----------
35,57
-
-. Volenice 1 40,14ST-----
40,14
-------
-. Novosedly 1 41,31ST-----
41,31
-------
-. Putkov 1 49,96PT-----
NP
------
49,96
-. Volyně 1 50,00ST
50,00
------------
51. Sudoměř MB 0 NPST---------
NP
---
-. Vacovice 0 NPST
NP
------------
-. Louňová 0 NPPJ---------
NP
---
-. Střeziměř 0 NPKT--
NP
----------
-. Doubravice u Volyně 0 NPST
NP
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vo
1
Ni
2
Ob
3
Dr
4
Bu
5
Ka
6

7
Že
8
Be
9
Su
10
Do
11
St
12
Bo
13
1. Šipoun 39 16,53PT----
24,19
---
17,63
-
16,53
21,59
21,21
2. Vacov 32 16,06PT----
16,06
---
18,07
-
NP
20,92
22,47
3. Benešova Hora 29 18,59PT----
20,05
---
21,41
-
18,59
21,42
25,58
-. Čkyně 29 18,95PT----
18,95
---
21,65
-
20,86
20,40
30,39
5. Žihobce 13 22,58KT----
24,19
-------
22,58
6. Jáma 11 23,43PT----
37,56
---
23,43
-
25,60
--
7. Nevcehle 10 14,50JI--------
14,50
----
-. Horní Poříčí 10 24,20ST--------
24,20
--
27,65
26,00
9. Lipovec 7 17,99BK--------
17,99
----
-. Volyně 7 27,09ST--------
43,28
-
27,09
-
30,44
11. Svatá Maří 6 22,03PT--------
22,03
---
25,62
12. Zliv 5 18,21CB--------
18,21
----
13. Výškovice 4 19,02PT--------
19,02
----
-. Stachy 4 29,14PT--------
33,31
--
29,14
-
15. Senetářov 3 19,96BK--------
19,96
----
16. Dolní Bukovsko 2 19,98CB--------
19,98
----
17. Žernovice 1 21,08PT--------
21,08
----
-. Štěkeň 1 21,43ST--------
21,43
----
-. Dřešín 1 21,81ST--------
21,81
----
-. Roudné 1 22,29CB--------
22,29
----
-. Vitějovice 1 29,67PT--------
29,67
----
-. Ktiš A 1 30,20PT--------
30,20
----
-. Netolice 1 33,23PT--------
33,23
----
24. Ktiš B 0 59,53PT--------
59,53
----
-. Vadkov 0 NPPT----
NP
--------
-. Sousedovice 0 NPST--------
NP
----
-. Budilov 0 NPPT----
NP
--------
-. Zdíkov 0 NPPT--------
NP
--
NP
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vo
1
Ni
2
Ob
3
Dr
4
Bu
5
Ka
6

7
Že
8
Be
9
Su
10
Do
11
St
12
Bo
13
1. Dolany 41 20,11PT----
23,06
---
23,12
-
20,51
59,69
20,11
2. Čkyně 19 20,63PT----
20,63
---
21,66
-
26,52
NP
23,67
3. Vacov 18 22,92PT----
35,00
---
24,32
-
22,92
--
4. Horní Poříčí 16 23,67ST-----------
24,44
23,67
5. Senetářov 10 19,26BK--------
19,26
----
6. Jáma 9 21,87PT--------
47,94
-
21,87
--
-. Svatá Maří 9 30,94PT----
30,94
---
31,12
----
8. Dolní Bukovsko 8 20,53CB--------
20,53
----
-. Vacov C 8 22,30PT------------
22,30
-. Netolice 8 38,68PT-----------
38,68
-
11. Volyně A 7 23,13ST------------
23,13
12. Dřešín 5 23,51ST--------
23,51
----
13. Volyně B 4 26,68ST------------
26,68
14. Volyně 3 25,89ST--------
25,89
----
-. Vacov B 3 72,02PT------------
72,02
16. Sousedovice A 2 28,93ST--------
28,93
----
17. Sousedovice B 1 29,59ST--------
29,59
----
-. Lipovec 1 36,83BK--------
36,83
----


Celkem se účastnilo:  119 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: