Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sv
1
Bu
2
Ni
3

4
Su
5
Do
6
St
7
Bo
8
Ka
9
1. Žernovice A 139 18,98PT
20,86
20,62
22,15
20,21
19,21
19,25
19,26
20,19
18,98
2. Sudoměř A 114 18,29ST
19,91
18,39
30,70
31,29
18,38
19,36
18,29
25,91
19,23
3. Kalenice 102 19,63ST
21,23
23,39
20,92
22,40
19,63
20,41
19,72
19,71
21,57
4. Přechovice 97 19,15ST-
28,47
20,94
22,35
19,15
19,22
19,67
20,32
20,62
5. Drachkov 91 20,06ST
25,99
21,54
21,02
21,80
20,06
20,18
20,73
21,41
20,90
6. Svatá Maří A 82 19,35PT
19,35
21,02
19,85
24,38
25,51
NP
22,62
25,56
20,09
7. Nišovice 69 19,86ST
33,80
30,77
45,54
20,99
19,86
20,35
21,29
22,31
20,17
8. Žernovice B 68 19,90PT
27,50
-
20,00
22,54
22,49
31,52
20,46
19,90
23,37
9. Budilov A 65 19,99PT
20,19
24,01
20,33
NP
19,99
20,99
23,80
NP
20,81
10. Dolany 59 20,15PT
23,71
22,07
25,74
25,16
24,85
NP
21,06
20,15
22,24
11. Budilov B 53 21,92PT
24,18
23,65
22,99
21,92
29,84
23,08
23,27
22,20
46,02
12. Sudoměř B 52 20,02ST
28,33
-
22,53
21,84
20,78
22,14
-
26,81
20,02
13. Stachy 40 21,07PT
NP
22,79
24,46
23,95
25,56
26,56
NP
22,81
21,07
14. Bohumilice 24 22,10PT
26,55
24,40
NP
39,58
23,31
36,86
22,10
38,63
NP
15. Benešova Hora 18 22,73PT
31,47
--
25,91
22,73
23,74
45,60
32,17
-
16. Holubov 17 19,70CK
19,70
--------
17. Kornatice 15 19,55RO--------
19,55
-. Svatá Maří B 15 21,81PT--
NP
---
22,25
21,81
-
19. Výškovice 14 23,55PT
23,55
----
40,14
-
24,58
-
20. Krátošice 8 23,58TA
23,58
--------
-. Lčovice 8 29,09PT
40,65
-
30,86
--
NP
34,97
31,47
29,09
22. Hoštice 7 22,84ST---
28,47
22,84
----
23. Vacov 6 25,10PT
25,10
----
NP
-
26,94
-
24. Budilov C 5 23,26PT-------
23,26
-
-. Dolany B 5 24,73PT-----
24,73
---
-. Načeradec 5 25,59BN-
25,59
-------
-. Pracejovice 5 28,73ST
31,87
--
28,73
34,08
--
30,10
30,29
28. Přešťovice 4 25,56ST---
25,56
-----
29. Zdíkovec 3 25,95PT
42,71
NP
NP
---
NP
25,95
36,61
-. Sousedovice 3 27,71ST---
29,46
----
27,71
-. Čkyně 3 28,19PT---
34,41
-
49,96
-
28,19
-
-. Zahorčice 3 31,52ST--
31,52
-----
36,86
33. Nihošovice 2 38,73ST---
38,73
----
48,54
34. Přechovice B 1 29,24ST---
29,24
-----
-. Čestice 1 30,37ST---
30,37
-----
-. Řepice 1 30,67ST--------
30,67
-. Vimperk I 1 31,56PT-------
31,56
-
-. Kalenice B 1 32,24ST--------
32,24
-. Těšovice 1 33,52PT
33,52
--------
-. Čejetice 1 36,07ST---
36,07
-----
-. Oseky 1 37,88PT
37,88
--------
-. Střelské Hoštice 1 40,93ST--------
40,93
-. Radhostice A 1 40,99PT
40,99
------
NP
-
-. Vitějovice 1 41,40PT
41,40
--------
-. Lhenice 1 42,83PT
42,83
--------
-. Novosedly 1 43,30ST--------
43,30
-. Nové Kestřany 1 46,61ST--------
46,61
-. Úbislav 1 49,77PT------
49,77
--
-. Putkov 1 50,32PT
NP
-----
50,32
--
-. Nahořany 1 51,59ST
51,59
--------
-. Tvrzice 1 80,51PT
80,51
--------
52. Volyně 0 NPST--
NP
------
-. Zdislavice C 0 NPBN-
NP
-------
-. Kladruby 0 NPST----
NP
----
-. Obytce 0 NPKT--------
NP
-. Zdislavice 0 NPBN----
NP
----
-. Radhostice B 0 NPPT
NP
--------


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: