Bludov 2019 - Bludovská stovka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://stovky.cz/bludov/bludov.htm
Kdy: 27. 07. 2019 12:00
Kontakt:   Jiří Krejčí
Telefon:  +420 603 495 741
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jetřichovec MÍKA Lukáš PE 16,03 16,25 16,03
2.  HZS Pardubického kraje PAULÍČEK Jakub PA 16,21 NP 16,21
3.  Kvasiny KROUPA Lukáš RK 16,29 24,81 16,29
4.  Žebnice SOUKUP Dominik PS 16,30 16,30 NP
5.  Závišice KAHÁNEK Ondřej NJ 16,83 NP 16,83
6.  Tuhaň RYCHTAŘÍK Jan ME 16,94 16,94 NP
7.  Úvaly ZETEK Petr PH 17,06 17,06 17,22
8.  Mistřín VAŠULKA Adam HO 17,18 17,18 NP
9.  Dobrá KASAL Prokop HB 17,20 20,24 17,20
10.  HZS Pardubického kraje KOZEL Josef PA 17,32 NP 17,32
11.  Moravský Beroun ČERVINKA Jiří BR 17,35 37,58 17,35
12.  Frýdek ŽUROVEC Tomáš FM 17,47 19,59 17,47
13.  Bludov RIEDL Tomáš SU 17,64 NP 17,64
14.  Skuteč BUBENÍČEK Lukáš CR 17,89 21,10 17,89
15.  Střezimíř KNOTEK Radim BN 17,96 NP 17,96
16.  Fulnek NAVRÁTIL Richard NJ 18,00 21,20 18,00
17.  Podmoklany EIS Martin HB 18,01 18,39 18,01
18.  Bořitov KUČERA Martin BK 18,08 22,12 18,08
19.  Mistřín KYNĚRA Martin HO 18,10 18,10 NP
20.  Nižná Šuňava FRIDMAN Jakub PP 18,12 18,40 18,12
21.  Žebnice TAUCHEN Aleš PS 18,26 23,08 18,26
22.  Hustopeče nad Bečvou OREL Pavel PR 18,29 18,29 NP
23.  Manětín KŮSA Štěpán PS 18,35 18,35 18,70
24.  Bludov KOTRLÝ Vojtěch SU 18,38 18,38 NP
25.  Svatý Jiří HORNÍČEK Daniel UO 18,41 18,41 NP
26.  Libňatov BORŮVKA Aleš TU 18,42 18,94 18,42
27.  Mistřín MARADA Petr HO 18,48 NP 18,48
28.  Mistřín MARADA Vojtěch HO 18,53 NP 18,53
29.  Horní Hradiště KOLÁŘ Jakub PS 18,55 20,10 18,55
30.  Slatiňany VINCENCI Jan CR 18,61 21,75 18,61
31.  - PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska - 18,71 28,53 18,71
32.  Manětín TOMÁŠEK Jan PS 18,72 18,76 18,72
33.  Štěměchy ŠPAČEK Michal TR 18,73 25,31 18,73
34.  Libňatov MÜLLER Petr TU 18,79 18,96 18,79
35.  Bělá u Jevíčka VAŠEK Ladislav SY 18,80 20,92 18,80
36.  Klučov ZUMR Filip KO 18,95 NP 18,95
37.  Nový Malín KROBOT Michal SU 19,22 19,22 19,58
38.  Bystřice nad Úhlavou HÁJEK Jakub KT 19,27 20,03 19,27
39.  Štichovice ZELENKA Jan PS 19,29 NP 19,29
40.  Frýdek ŽUROVEC David FM 19,40 19,40 24,47
41.  Frýdek PĚTROŠ Daniel FM 20,17 20,17 25,52
42.  Klopotovice NOVOTNÝ Daniel PV 20,63 20,63 22,07
43.  Železná Ruda MAŠEK Dominik KT 20,69 NP 20,69
44.  - HOVORKA Vojtěch Neurčeno - 21,00 21,00 25,91
45.  Dolní Dobrouč PECHÁČEK Šimon UO 21,01 21,01 -
46.  Setechov ADAMÍK Pavol BY 21,86 NP 21,86
47.  Dobrá HOSPODKA Jakub HB 22,75 22,75 NP
48.  Letňany KNOTEK Martin AB 23,10 23,10 30,04
49.  Svatý Jiří ZASTOUPIL Marek UO 23,13 23,13 NP
50.  Horní Studénky RÝZNAR David SU 24,11 24,29 24,11
51.  Brumovice VARYŠ Prokop BV 24,62 25,46 24,62
52.  Velenka HLAVINKA Ondřej NB 25,12 25,12 NP
53.  Letňany SULEK Matěj AB 25,51 26,68 25,51
54.  Lavičky BÍLEK Tomáš ZR 26,87 NP 26,87
55.  Šošůvka KRÁLÍK Martin BK 27,69 NP 27,69
56.  Jindřichov BISKUP Jan PR 31,94 31,94 32,16
57.  Trusovice JURAČKA Václav SY NP NP NP
57.  - SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava - NP NP NP
57.  Kosmonosy KLIMO Jakub MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 15,87 18,32 15,87
2.  Oprechtice Krpcová Veronika FM 16,57 16,81 16,57
3.  Hvězdoňovice Vrtalová Marcela TR 16,81 18,09 16,81
4.  Karviná Vyvialová Karolina KA 16,83 16,83 NP
5.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 16,85 16,85 16,88
6.  Poniklá Butulová Dana SM 16,96 16,96 20,76
7.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,12 17,14 17,12
8.  Dobrá Kasalová Apolena HB 17,15 17,15 NP
9.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,29 17,29 18,99
10.  Semetín Krampotová Simona VS 17,33 17,33 NP
11.  Dobrá Szendreiová Gabriela HB 17,44 17,73 17,44
12.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 17,47 17,70 17,47
13.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 17,49 17,54 17,49
14.  Martinice v Krkonoších Vanclová Michaela SM 17,56 17,56 28,78
15.  Raškovice Švrčková Anežka FM 17,69 17,69 NP
16.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,78 19,54 17,78
17.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 17,93 17,93 NP
18.  Litovany Polová Nikola TR 17,99 18,21 17,99
19.  Žernovník Kašparcová Eva BK 18,04 18,04 NP
20.  Oprechtice Pastorková Hana FM 18,09 18,09 20,34
21.  Petrovice Vašíčková Leona BK 18,15 18,15 25,23
22.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 18,31 NP 18,31
23.  Chválenice Caltová Dominika PJ 18,46 18,46 26,39
24.  Kamenec u Poličky Švábová Daniela SY 18,54 18,61 18,54
25.  Klamoš Drahokoupilová Michaela HK 18,60 18,60 22,01
26.  Skuteč Slezáková Tereza CR 18,80 20,44 18,80
26.  Poniklá Prchlíková Lenka SM 18,80 18,80 NP
28.  Frýdek Pětrošová Nikola FM 18,82 18,82 18,87
29.  Hřibojedy Vodehnalová Anna TU 19,03 19,18 19,03
30.  Svatý Jiří Šplíchalová Eliška UO 19,07 19,07 19,34
31.  Horní Čermná Kulhavá Daniela UO 19,12 19,12 19,18
31.  Hřibojedy Tschöpová Gabriela TU 19,12 19,12 NP
33.  Jabloňov Rousová Jitka ZR 19,32 19,50 19,32
34.  Jablonec nad Jizerou Jonová Karolína SM 19,35 19,89 19,35
35.  - Haufová Zuzana Lukavice UO - 19,36 20,57 19,36
36.  Skalice Bojková Natálie FM 19,41 19,41 19,67
37.  Skuteč Truncová Kamila CR 19,54 19,54 NP
38.  Raškovice Jančíková Nicola FM 19,56 19,56 31,22
38.  Sobíňov Adamcová Petra HB 19,56 19,77 19,56
40.  Velké Meziříčí Štěpánková Marie ZR 19,77 19,77 20,05
41.  Hřibojedy Vodehnalová Lenka TU 19,98 23,74 19,98
42.  Kojetice Kučerová Hana TR 20,06 20,08 20,06
43.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 20,13 NP 20,13
44.  Dolní Dobrouč Peřinová Tereza UO 20,21 20,21 22,96
45.  Kamenec u Poličky Andrlíková Marie SY 20,37 25,96 20,37
46.  Svatý Jiří Šímová Denisa UO 20,66 20,68 20,66
47.  Kochánov Heřmánková Hana BN 20,68 20,68 20,85
48.  Štěměchy Šilhavá Daniela TR 20,72 20,72 20,78
49.  Skuteč Jonášová Tereza CR 20,88 21,24 20,88
50.  - Křenková Darina Hutisko-Solanec - 20,96 23,46 20,96
51.  Kšely Batelová Markéta KO 21,01 21,01 22,61
52.  Skalice Škultetyová Andrea FM 21,16 NP 21,16
53.  Stařeč Maštalířová Sabina TR 21,36 21,36 23,25
54.  Kšely Vaníčková Zuzana KO 21,65 30,57 21,65
55.  Dolní Dobrouč Skalická Františka UO 22,34 22,34 NP
56.  Obora Kleinová Štěpánka PS 22,89 NP 22,89
57.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 24,48 NP 24,48
58.  Malechov Presslová Natálie KT 26,68 26,68 NP
59.  Bukovice Leppeltová Adéla BK NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza FM 17,60 18,00 17,60
2.  Úněšov KLEINOVÁ Anna PS 18,50 18,50 22,62
3.  Výčapy BULOVÁ Nikola TR 18,60 19,32 18,60
4.  Bludov JÍLKOVÁ Vendula SU 18,75 19,54 18,75
5.  Nosice SROGONČÍKOVÁ Terézia PU 18,82 19,07 18,82
6.  Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára FM 19,03 20,39 19,03
7.  Lužná MATUŠKOVÁ Nela RA 19,15 20,64 19,15
8.  Svatý Jiří ŠPLÍCHALOVÁ Adéla UO 19,23 NP 19,23
9.  Horní Studénky MINÁŘOVÁ Karolína SU 19,26 19,76 19,26
9.  Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana OP 19,26 19,88 19,26
11.  Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva KT 19,28 28,34 19,28
12.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška TR 19,41 19,41 19,96
13.  Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula SU 19,45 19,45 20,63
14.  Těchov NEČASOVÁ Viktorie BK 19,78 23,27 19,78
15.  Kšely HANDANAGIĆ Kimi KO 19,94 19,94 21,90
16.  Bludov HRABKOVSKÁ Markéta SU 19,96 20,48 19,96
17.  Hájov VLČKOVÁ Veronika NJ 20,20 NP 20,20
18.  Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie KM 20,42 21,19 20,42
19.  Jabloňov HOLÍKOVÁ Lenka ZR 20,43 20,43 20,68
20.  Malechov TÝZLOVÁ Eliška KT 20,49 21,11 20,49
21.  Kamenec u Poličky ANDRLÍKOVÁ Vendula SY 21,44 21,92 21,44
22.  Kšely BLÁHOVÁ Tereza KO 21,65 23,54 21,65
23.  Výčapy DRÁPELOVÁ Sára TR 21,79 21,79 27,30
24.  Jabloňov ČECHMANOVÁ Veronika ZR 21,92 22,08 21,92
25.  Dolní Dobrouč MELŠOVÁ Aneta UO 22,22 22,22 NP
26.  Jabloňov SLADKÁ Magdalena ZR 22,82 NP 22,82
27.  Třeština LAŠTŮVKOVÁ Tereza SU 23,39 23,81 23,39
28.  Komárovice BENDOVÁ Anna VS NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Duchcov ŠÍP Adam TP 19,03 NP 19,03
2.  Střezimíř KNOTEK Tomáš BN 19,04 19,04 NP
3.  Počepice HABART Jonáš PB 19,62 20,31 19,62
4.  Oznice HOLČÁK Tomáš VS 19,74 20,05 19,74
5.  Morkovice VYMAZAL Vít KM 19,94 19,94 NP
6.  Těchov MORAVČÍK Daniel BK 20,94 20,94 NP
7.  Horní Studénky BABIŠTA Vít SU 21,23 21,67 21,23
8.  Počepice BEJŠOVEC Martin PB 21,48 NP 21,48
9.  Michálkovice SVAČINA Ondřej OV 22,31 NP 22,31
10.  Chlum VÁLEK Leoš CK 22,52 31,30 22,52
11.  Nižná Šuňava MURANSKÝ Damián PP 22,85 22,85 NP
12.  Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon PR 22,88 22,88 NP
13.  Počepice PŘIBYLSKÝ Jan PB 23,08 30,96 23,08
14.  Hněvošice PUSTELNÍK Petr OP 24,64 24,64 NP
15.  Raškovice ŠVRČEK Jozef FM 25,04 25,04 25,22
16.  Býškovice FIALA Jan PR 28,76 28,76 32,66

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radimovice LI--18,941997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR--19,591997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov PR--19,631997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Opatovice PR--19,811997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velké Hoštice OP--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vodochody PH--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vacenovice HO--20,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hlubočky OL--20,371997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rychlov KM--20,421997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK--20,781997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mikulovice TR--20,901997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolinka VS--21,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Jeleni UO--21,511997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jeseník JE--21,951997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Doloplazy BOL--22,101997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Libina SU--22,431997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolšov SU--22,861997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Studénky SU--23,651997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bludov SU--25,041997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tovéř OL--25,401997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájec RK--26,001997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohle SU--27,481997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sudkov SU--27,541997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostkov SU--27,611997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sobotín SU--28,691997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chromeč SU--30,281997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Machová ZL--35,181997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mohelnice SU--37,771997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dolní Studénky CSU--39,151997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Červená Voda JE--51,471997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/06/08 Bludov, SU, O putovní pohár SDH Bludov
EXČR
2009/07/11 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2010/07/17 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2011/07/09 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2013/05/25 Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/05/24 Bludov, Pohárová soutěž MH+ Liga MH
-
2014/08/23 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2015/05/30 Bludov, II. (okresní) kolo PS v Bludově
VCOS
2015/07/18 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/05/28 Bludov, Okresní kolo v požárním sportu
VCOS
2016/07/16 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/08/06 Dráha SDH Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2017/08/05 Víceúčelový areál Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2018/07/28 Bludov, Bludovská stovka
FSCR
2018/08/04 VÚ areál u HZ Bludov, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/07/27 Bludov, Bludovská stovka
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře