Radkovice u Budče 2014 - 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče

Liga: -
Místo: Radkovice u Budče
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 26. 07. 2014 21:00
Kontakt:   Petr Štěpán
Telefon:  774 982 707

Začátek rezervace: 16. 06. 2014 00:00
Konec rezervace: 25. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2014 00:00
Zadal: Petr Štěpán

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Kategorie:

 

1. Muži
2. Muži s neupravenou PS 12
3. Ženy

 


Pravidla:

Pravidla dle Jihlavské OPEN ligy
Výjimka možnost si půjčit 2 soutěžící i z nekompletního družstva
Muži i Ženy 2B (jednotná startovací listina)
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky:

Terče elektronické sklopné
Základna asfalt, trať a náběh travnatý - vše osvětleno

 

 

Bude pořízen videozáznam všech útoků (Lukáš Svoboda - SDH Vranín)

Video z loňského ročníku: https://www.youtube.com/watch?v=z_24o-EA3Fk

 

 Pořadí na startu a více info na www.firesport.eu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkovice-u-budce-2014-07-26-5379.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
22Písečné PS 12JHTomáš Vlček
33Mysletice JIStanislav Dolský
44Rácovice TRMartin Fiala
55Budkov ženyTRPavel Jelinek
66Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
77Hornice TRAleš Bobu
88Radkovice u Budče PS 12TRPetr Štěpán
99Cizkrajov JHMartin Vaverka
1010Cidlina PS 12TRJan Novák
1111Budeč JHJan Báchor
1212Pavlice ZNVašek
1313Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1414Rácovice PS 12TRMartin Fiala
1515Budkov TRPavel Jelinek
1616Mutná PS 12JHMartin Vaverka
1717Martínkov mužiTRLuboš Venhoda
1818Budeč PS 12JHJan Báchor
1919Strachoňovice JIJiří Líčka
2020Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
2121Komárovice TRPetr Štěpán
2222Radonín ženyTRZuzana Číhalová
2323Lhotice TRFrantišek Ondrák
2424Stará Říše CJIKlára Brychtová
2525Horky TRPetr Skoumal
2626Mysletice 12tkaJIStanislav Dolský
2727Rácovice ženyTRŠtěpánka Šteflíčková
2828Budkov PS 12TRPavel Jelinek
2929Hory ženyTRPetr Skoumal
3030Komárovice PS 12TRPetr Štěpán
3131Police TRPavel
3232Příložany TRMichal Machálek
3333Krasonice JILukáš Pivonka
3434Menhartice PS 12TRZdeňka Ellingerová
3535Radkov PS 12JIDavid Pavlíček
3636Police PS 12TRPavel
3737Budeč ženyJHVěra Křížová
3838Vesce ženyTRMagda Svobodová
3939Menhartice ženyTRZdeňka Ellingerová
4043Radkov JIDavid Pavlíček
4150Krasonice 12JILukáš Pivonka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,0415,3815,382013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budeč JH15,5915,8615,862014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radkov JI15,9316,4116,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI16,4415,9316,442014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police TR16,4816,5716,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Příložany TR16,6115,8416,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH16,6816,4816,682014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Knínice JI17,0217,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budkov TR17,3117,0617,312014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budeč JH17,1217,3517,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Strachoňovice JI17,3617,5917,592014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše CJI17,5917,4117,592013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkovice u Budče TR17,7417,9817,982014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krahulčí JI17,2218,2218,222013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jindřichovice JI16,7618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jindřichovice JI17,6118,6418,642013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlice ZN19,2816,7219,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mysletice JI19,5719,2819,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cidlina TR20,2719,5420,272014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Budkov TR20,0220,9120,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lesonice TR22,9722,5322,972014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše CJI22,6823,0723,072014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Cizkrajov JH21,1123,2823,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR23,6621,3623,662014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladoňovice TR24,0923,7124,092014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radkovice u Budče TR28,8716,3628,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Strachoňovice JINP17,06NP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Oponešice TRNP17,10NP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hornice TR16,46NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Komárovice TRNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Želetava TRNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasonice JI14,96NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR19,7719,8219,822012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strachoňovice JI22,9822,0722,982014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budkov TR23,2922,7023,292013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strachoňovice JI23,4723,5423,542012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR24,3024,3724,372013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budeč JH24,4123,5424,412012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budkov TR21,1824,8624,682014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vesce TR24,8523,4924,852014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rácovice TR26,1926,6826,682013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hornice TR27,0924,8327,092013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,0627,3827,382013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Blatnice TR29,8931,0931,092012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkovice u Hrotovic TR34,0734,5134,512012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Menhartice TRNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI-NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Budeč JHNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mysletice JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Říše JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče
-
2013/08/17 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)
-
2014/07/26 Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče
-
2015/07/25 Radkovice u Budče, 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga