Benešova Hora 2019 - Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár

Liga: ŠHL
Místo: Benešova Hora
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 07. 2019 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Telefon:  776602635

Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2019 00:00
Zadal: Lada Firesport

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibenesovahora.webnode.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesova-hora-10399.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřešín STJiří Záhorský
22Senetářov BBKLada Firesport
33Přídolí CKDaniela Krulická
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Senetářov ABKLada Firesport
66Plešovice CKAntonín Haniš
77Besednice CKLada Firesport
89Dolní Bukovsko CBLada Firesport
910Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1011Žihobce AKTPepík F.
1113Vacov PTMichal Roučka
1214Lišov CBLada Firesport
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešova Hora PTLada Firesport
22Žihobce KTPepík F.
33Přídolí CKDaniela Krulická
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Uherské Hradiště ModráUHLada Firesport
66Vacov Vacov APTDavid Makas
77Střelské Hoštice STJiří Lebeda
88Dřešín STJiří Záhorský
99Vacov Vacov BPTDavid Makas
1010Senetářov BKLada Firesport
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Vacov PTDavid Makas
25Benešova Hora draciPTLada Firesport


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatá Maří PT15,8215,6015,822019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešova Hora PT15,8416,0216,022019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabice PT15,9216,0716,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žernovice PT15,7016,1216,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stachy PT16,1817,1017,102019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice CB17,2516,6617,252019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB17,3017,4317,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Přechovice ST16,7718,4318,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horosedly PT17,6418,6818,682019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žihobce KT19,9719,6119,972019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přídolí CK43,4243,4043,422019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly - MydlovaryST--18,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mydlovary CB--19,632019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Novosedly ST--40,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/10/12 Benešova Hora, POSLEDNÍ ŠPLOUCH O MONTYHO POHÁR
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže