Kalendář soutěží a výsledky děti

Soutěže ligy zde Kalendář ligy ve formátu iCalKdy Kde byla Okr.
21. 09. VýsledkyŽihobceKT
07. 09. VýsledkyJáma soutěž zrušena !!PT
24. 08. VýsledkyDolanyPT
10. 08. VýsledkyHorní PoříčíST
27. 07. VýsledkyBenešova HoraPT
06. 07. VýsledkyBudilovPT
29. 06. VýsledkyVacovPT
08. 06. VýsledkyDřešínST
22. 09. VýsledkyŽihobceKT
25. 08. VýsledkyDolanyPT
18. 08. VýsledkyHorní PoříčíST
28. 07. VýsledkyBenešova HoraPT
07. 07. VýsledkyBudilovPT
30. 06. VýsledkyVacovPT
16. 06. VýsledkyDřešínST
Kdy Kde byla Okr.

Vyberte kalendář

Archiv stránek

Závěrečné kolo v Žihobcích

Tak už i děti mají letos po sezóně. Naposledy před tradiční každoroční generační výměnou v jednotlivých družstvech se naposledy letos utkaly v požárním útoku. Standardně výtečná soutěž se konala v jámě lvové v zámeckém parku v obci Žihobce v sobotu 22. září. 

Dolanský konec prázdnin

No a je to. Jak to hezky začalo, tak to hezky končí. Jedna posledních srpnových sobot patří tradičně dolanským myslivcům, kteří jako jediný pořádají dětskou i dospělou soutěž sakumprásk dohromady. Tentokráte v sobotu 25. srpna se jednalo o už 31 ročník. To jsem teda byl cca. šestileté robátko, když už v Dolanech natvrdo soutěžili.

Informace k výsledkům z Doubravice u Volyně

Vzhledem k tomu, že SDH Doubravice u Volyně dodala pouze pořadí družstev ze soutěže v Česticích, časy u jednotlivých družstev jsou neodpovídající, a však bodové hodnocení do celkového ročníku je správné.

Slavnostní vyhlášení ŠHL 2018

Rada Šumavské hasičské ligy zve na slavnostní vyhlášení ŠHL 2018.

Pozvánka Žihobce 2018

Sbor dobrovolných hasičů Žihobce a především LVÍČATA si Vás dovolují pozvat na závěrečné kolo ligy v požárním sportu 7. kolo Dětské hasičské ligy ŠHL

Dolanský konec prázdnin

No a je to. Jak to hezky začalo, tak to hezky končí. Jedna  posledních srpnových sobot patří tradičně dolanským myslivcům, kteří jako jediný pořádají dětskou i dospělou soutěž sakumprásk dohromady. Tentokráte v sobotu 25. srpna se jednalo o už 31 ročník. To jsem teda byl cca. šestileté robátko, když už v Dolanech natvrdo soutěžili.

Poříčí 2018

Za velmi slunného počasí, fakt jsme se modlili moc, se konalo v Poříčí u řeky Otavy páté kolo letošní Šumavské hasičské ligy dětí. Přivítali jsme své soutěžní hosty v sobotu 18. srpna. 

Doubravice U Volyně - Čestice

Sbor dobrovolných hasičů Doubravice u Volyně pořádá 5. kolo XIII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku konané v Česticích.

Dražejov znovu 2018

Tak po určité odmlce, vyplněnou v Dražejově rekonstrukcí hřiště, se na místo určení opět vrátili dobří holubi. Za úmorného vedra, kdy zátočiny a břehy nedaleké Otavy se hemžily dekami a po hladině to připomínalo spíš dálnici vodáků, se v sobotu 4. srpna opět konala hasičská soutěž v Dražejově.

Horní Poříčí 2018

Obec Horní Poříčí a SDH Poříčí si Vás dovoluje co nejsrdečneji pozvat u příležitosti 95. výročí založení sboru dobrovolných hasičů na:

SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU O POHÁR STAROSTY OBCE - KATEGORIE: MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI

Tam u Přechánů 2018

Po pár týdnech, vyplněných dovolenou nebo třeba extraligou v Zahorčicích se zase rozjíždí šumavská hasičská liga. V romantickém zákoutí na paloučku u řeky Volyňky pod vsí Přechovice se koná další kolo letošního ročníku ŠHL. Přecháni se fakt snažili pro své hosty udělat maximum, aby všichni byli spokojení. Bohužel dovolené, prázdniny, či boj o zrno na pošumavských polích způsobil velmi nízkou účast na této soutěži. 

Noční šichta v Benešové Hoře 2018

Zase končil jeden horký letní den tam na Šumavě. Sobota 28. července se pomalu chystala předat vládu neděli. Slunko se klonilo dle zákonů přírody k Popelné. Za prodlužujících se stínů počal na všech cestách směřujících do Benešovy Hory čilý dopravní ruch. Hasičská technika, rodiče sportovců a fanoušci mířili pomalu, ale jistě na cvičiště za autoservisem, kde své tradiční, noční dětské soutěžní klání pořádá hasičstvo z Benešovy Hory. 

 

SDH DOLANY

Vás srdečně zve na 13. ročník ŠHL Dudákcup 2018 31.ROČNÍK SOUTĚŽE V PÚ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE

Dražejov 2018

Sbor dobrovolných hasičů Dražejov pořádá 4. kolo XIII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Druhé kolo dětí – Budilov 2018

V tradičním termínu v prvním týdnu měsíce července pořádají tradiční soutěž v Budilově. Konkurence v dětské kategorii se sešla tak akorát. 7. července sledovala populární Cestář-aréna v Budilově toto soutěžní klání.

Druhé kolo dospělých – Drachkov 2018

Ani dospělí nenechávají hadice dlouho suché a na svátek Jana Husa valí navštívit Lama-arénu do obce Drachkov.

Přechovice 2018

Sbor dobrovolných hasičů Přechovice pořádá 3. kolo XIII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Vacov poprvé

Sobotní ospalé ráno dne 30.6.2018 navštívilo i legendární šumavský kemp a koupaliště v Rohanově. Mraky se honily po Šumavě, hrozil letní deštík, ale snad to vydrželo i v Rohanově. Ticho a klid po ránu narušil příjezd různé hasičské techniky ze všech koutů v Pošumaví. Právě sem směřovali svou prémiovou, dětskou soutěž hasiči z pár kilometrů vzdáleného Vacova.

Pozvánka SDH Budilov

ve spolupúráci s obcí Bošice pořádají XV. ročník O POHÁR STAROSTY OBCE BOŠICE 7. 7. 2018

Drachkov 2018

Sbor dobrovolných hasičů Drachkov pořádá 2. kolo XIII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Liga začíná – Dřešín 2018

Hasiči se dávno probudili ze zimního spánku, a to i hasičský potěr. Hasičská mládež tak mohla zahájit v sobotu 16.6. tento ročník dětské ligy tradiční a opět výtečně připravenou soutěží v Dřešíně.

Nišovice 2018 – začátek

Pošumavské hasičárny znovu ožily čilým ruchem. Mašiny připraveny, hadice vysušeny, hřeby treter nabroušeny. V sobotu 16. června se všichni sportovci dočkali. Šumavská liga rozrazila brány a přivítala účastníky na tradičním klání na kníračím hřišti v Nišovicích, kde už bylo vše připraveno k zahájení letošního ročníku dospělé ligy. 

2. kolo ŠHL dětí – Vacov 2018

Sbor dobrovolných hasičů Vacov

SDH BENEŠOVA HORA POŘÁDÁ

XII. ROČNÍK DĚTSKÉ NOČNÍ SOUTĚŽE MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR 

Šumavský den hasičů ve Dřešín

Název akce: Dětská šumavská hasičská liga (ŠHL)
Termín: sobota 16. 6. 2018
Místo konání: Dřešín (u cesty do chalup, po levé straně) - od Strakonic – na konci obce po levé straně- od Vacova – na začátku obce po pravé straně

 

Nišovice 2018

Sbor dobrovolných hasičů Nišovice pořádá 1. kolo XIII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Zápis

z jarní schůze pořadatelů soutěží ŠHL dětí dne 15.4. 2018 v Dolanech

Pozvánka - ŠHL děti 2018

Schůze pořadatelů soutěží zařazených do dětské ŠHL se koná 15.4. od 17.00 v hospodě v Dolanech. Na schůzi bude vybrán pořadatelský poplatek.

 

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2018

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2018 naleznete v tomto článku, změny v pravidlech jsou vyznačeny červeně.

Soutěže ŠHL 2018

V sezoně 2018 ŠHL se bude konat 6 soutěží. Pořadateli jsou: Doubravice u Volyně, Drachkov, Dolany, Dražejov, Nišovice, Přechovice. Termíny soutěží jsou uvedeny v zápisu ze schůze konané 14.1.2018 v Přechovicích.

Zápis ze schůze konané 14.1.2018 v Přechovicích

 

14.1.2018 proběhla v Přechovicích schůze rady ŠHL a následně schůze pořadatelů ŠHL 2018. Veškeré záležitosti projednávané na těchto schůzích naleznete v tomto článku.

Kontakty na členy rady ŠHL

Kontakty na členy rady ŠHL naleznete v tomto článku.

Pozvánka na schůzi rady ŠHL a schůzi pořadatelů

Dne 14.1.2018 od 16:00 proběhne v Přechovicích schůze rady Šumavské hasičské ligy. Od 17:00 bude následovat schůze pořadatelů pro sezonu 2018.

  Hlavní body schůze rady:

 • zhodnocení sezony 2017
 • pořadatelské poplatky ze sezony 2017
 • odstoupení člena současné rady
 • doplnění člena nové rady
 • aktualizace pravidel pro sezonu 2018
 • příprava sezony 2018

Rada ŠHL zve všechny zájemce o pořádání některé ze soutěží, nebo vyhlášení v ročníku 2018 na schůzi pořadatelů Šumavské hasičské ligy pro sezonu 2018, která se uskuteční dne 14.1.2018 od 17:00 v hasičské zbrojnici v Přechovicích.

 Přihlášení zájemci o pořádání soutěží v roce 2018:

 • SDH Přechovice
 • SDH Doubravice u Volyně
 • SDH Dolany
 • SDH Nišovice
 • SDH Drachkov
 • SDH Dražejov

Prosíme, aby se z víše uvedených SDH zůčastnil schůze pořadatelů minimálně jeden zástupce, nejvíše však dva. Dále se schůze může zůčastnit zástupce (max. 2) SDH, které by chtělo pořádat soutěž, případně vyhlášení ŠHL v roce 2018 a není zatím přihlášen jako zájemce o pořádání. Všichni tito zájemci musí uvést termín, ve kterém chtějí soutěž či vyhlášení pořádat.

Dále rada ŠHL zve zástupce z SDH Doubravice u Volyně, Přechovice, Bezdědovice, Drachkov, Kalenice, Žernovice, Nišovice, Zahorčice, Dolany, Dražejov, Vacov, Nihošovice, Novosedly. Schůze se můžou zůčastnit dva zástupci z výše uvedených SDH, přičemž každé SDH má v případě hlasování právo hlasovat, a to jedním hlasem. 

 Hlavní body schůze pořadatelů: 

 • soutěže a vyhlášení sezony 2018
 • termíny soutěží a vyhlášení sezony 2018
 • uhrazení organizačního poplatku a kauce

  

Za radu ŠHL - Josef Motyka

Výzva pro zájemce o členství v radě ŠHL

Rada ŠHL vyzývá zájemce, kteří mají zájem stát se členy rady, aby své přihlášky zasílali do 13.1.2018 na mail: motyka.josef@email.cz

Výzva pro pořadatele Šumavské hasičské ligy dětí 2

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2018 a závěrečného vyhlášení,  zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz  do 31.1. 2018.

Výzva pro pořadatele ŠHL 2018

Rada ŠHL vyzývá zájemce, kteří mají zájem pořádat některé z kol ŠHL 2018, nebo vyhlášení ŠHL, aby zasílaly své žádosti o pořádání na e-mail: motyka.josef@email.cz a to do 31.12.2017. Ve své žádosti prosím uveďte datum v kterém by jste chtěli soutěž, nebo vyhlášení pořádat, případně náhradní datum, organizaci žádající o pořádání soutěže, nebo vyhlášení a zda chcete soutěž spojovat s jinou ligou. Rada také nedoporučuje pořádat soutěž ŠHL dne 22.7.2017 (pokud se nebude jednat o spojení ŠHL a EXTR), vzhledem k soutěži Extraligy v PÚ konané v Zahorčicích. Dále upozorňuje i na ostatní soutěže Extraligy v okolí.

Poslední kolo dětí – Jáma 2017

Dřešínem to začalo. Mezitím proběhlo dalších pět soutěžních kol pro dětské bojovníky. Zkraje podzimu to všechno v Jámě u Mičovic za Prachaticemi skončilo. Byly rozdány poslední body do celkového hodnocení dětské ligy.

Předposlední kolo děti – Žihobce 2017

Bylo, nebylo, v sobotu 16. září za počasí, které nespadá do šablony „Babí léto“ se v kraji „lvů a lvíčat“, v útulném prostředí zámeckého parku v Žihobcích, se koná předposlední dětské soutěžní zastavení letošního ročníku dětské ligy.

Hic Šunt Leones - Tady žiji lví

Sbor dobrovolných hasičů Žihobce a především Lvíčata si Vás dovolují pozvat na závěrečné kolo ligy v požárním sportu. Útoky kategorie mladší a následně starší jídlo, pití, zábava, hry pro děti sobota 16. září 2017 od 10.00 hod v zámeckém parku v Žihobcích

SDH JÁMA a Obec Mičovice

Vás zvou na ZEMI a.s. Mičovice Dětskou soutěž v hasičském sportu „JAMSKÝ POHÁR OBCE MIČOVICE" 3 vyhlášení výsiedků Dětské šumavské hasičské ligy 2017 24. 9. 2017 od 9:00 hod v Jámě (obec Mičovice)

Soutěžní setkání Dolany 2017

Poslední prázdninovka patří tradičně dolanským myslivcům a jejich letitému ročníku jejich soutěže. Tentokrát se Dolany pořadatelsky snažily 26. srpna 2017.

Vyhlášení ŠHL 2017 - Vacov

Rada ŠHL Dudák Cup žádá níže uvedená soutěžní družstva, jež mají nárok zúčastnit se slavnostního vyhlášení ve Vacově, aby svou účast potvrdili na mailu uvedeném v pozvánce na vyhlášení.

Omprávněná družstva:

Muži - Doubravice u Volyně, Přechovice, Bezdědovice, Drachkov, Kalenice, Žernovice, Nišovice, Zahorčice, Dolany, Únětice, Chrást, Dražejov, Novosedly, Milenovice, Benešova Hora, Černětice

Ženy - Vacov A, Nihošovice, Dolany, Dražejov, Únětice

Slavnostní vyhlášení Vacov - Pozvánka

Neprodleně po skončení soutěže v Dolanech bude radou ŠHL zveřejněn zde, na portálu firesport jmenovitý seznam soutěžních družstev, která se mohou zúčastnit Slavnostního vyhlášení ročníku 2017 ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY Dudák Cup ve Vacově. Prosíme družstva, aby dle přiložené pozvánky potvrdili účast, či neúčast soutěžního družstva a přibližný počet zástupců. 

Pořadatelská premiéra v Poříčí

 V sobotu 19.8.2017 dorazila karavana hasičských aut vezoucí statečné hasičské dětské bojovníky opět na Strakonicko. Poprvé totiž se snažilo pořadatelsky Horní Poříčí, stabilní to účastník dětské šumavské hasičské ligy. Tato premiéra probíhala na místním fotbalovém hřišti. 

Pozvánka Dolany

Vás srdečně zve na 12. ročník ŠHL Dudákcup 2017 JUBILEJNÍ 30.ROČNÍK SOUTĚŽE V PÚ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE 

Odebrání bodů

Rada ŠHL informuje, že na základě porušení aktuálních pravidel ligy soutěžním družstvem Šipoun - muži při soutěži v Přechovicích konané dne 29.7.2017 odebírá družstvu Šipouna body z této http://www.firesport.eu/pozvanky-souteze.html" rel="tooltip">soutěže. Došlo k porušení pravidla 3 bod čtvrtý, pojednávající o nástupu družstev. Društvo Šipouna se zůčastnilo konečného nástupu pouze ve dvou, na což byli v začátku nástupu upozorněni členem rady ŠHL, ani po této výzvě družstvo nezareagovalo a nedoplnilo chybějícího člena. Družstvo Šipoun nevyužilo ani omluvenky z nástupu.

11. ročník Memoriálu Václava Maurice

Tak v Benešovce to své klání pořádají už jedenáctý rok. Vstoupili tak do druhé dekády svého legendárního počinu. Co generací dětí bude navždy vzpomínat na horkou letní noc tam na Šumavě nad autoservisem v Benešové Hoře?

Přechovice o půlce prázdnin

Kolem svaté Anny, kdy už pole brázdí kombajny, Volyní projíždějí veteránská auta v rámci jejich srazu, susek od Volyně koná tradiční soutěžní klání. Přechovice tak poprvé vyjely novým hasičským vozem na svou domácí soutěž u řeky Volyňky.

Čtvrté kolo dětí - Horní Poříčí

Obec Horní Poříčí a SDH Poříčí si Vás dovolují pozvat na POŘÍČSKÝ HASIČSKÝ DEN

Soutěžemi nabitý víkend – Novosedly

O víkendu 15. a 16. července zapsala Šumavská hasičská liga další dvě kapitoly v rámci letošního ročníku ŠHL. I druhou část úspěšně zvládli pořadatelé z Novosedel. Konkurence přijela rovněž i ze západu, na další kolo ZČHL, konaný spolu se soutěží ŠHL.

Soutěžemi nabitý víkend – Kalenice

O víkendu 15. a 16. července zapsala Šumavská hasičská liga další dvě kapitoly v rámci letošního ročníku ŠHL. Tu první část úspěšně zvládli hasiči z Kalenic na své dráze. Konkurence přijela rovněž i ze západu, na další kolo ZČHL, konaný spolu se soutěží ŠHL.

Drachkovské soutěžní zastavení

Tak i další soutěžní zastavení má už liga odškrtnuto. V sobotu 8. 7. 2017 se konalo druhé kolo v Drachkově. Tady je tedy resumé, pozdě, ale -  z důvodu mého pondělního odjezdu a čtvrtečního večerního příjezdu – přece.

 

Pozvánka - Přechovice 2017

Vás srdečně zve Na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Přechovice“ v požárním útoku dle pravidel Šumavské hasičské ligy (pravidla naleznete na www.firesport.eu) na sklopné terče

Druhé kolo dětí - Budilov 2017

Po strakonickém výletu se dětská liga přesunula na Prachaticko. Druhé kolo na své krásné a útulné dráze uspořádali hasiči z Budilova v sobotu 8. 7. 2017.

Pozvánka - Budilov 2017

Sbor dobrovolných hasičů Budilov ve spolupráci s obcí Bošice pořádájí XIV. ročník hasičské soutěže O pohár starosty obce Bošice při které proběhne 2. kolo Šumavské hasičské ligy dětí

Pozvánka - Novosedly 2017

Sbor dobrovolných hasičů Novosedly pořádá 4. kolo XII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Pozvánka - Kalenice 2017

Sbor dobrovolných hasičů Kalenice pořádá 3. kolo XII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Rezervace - Kalenice, Novodesly

Rezervace na soutěž Kalenice a Novoedly proběhne na stránkách ZČHL, a to od pondělí 3. července. Pořadí na startu je dle rezervace do soutěže. Nevyhraňují se sudé a liché startovní čísla pro ŠHL a ZČHL. Soutěž proběhne obdobným způsobem jako v roce 2016 v Úněticích.

Pozvánka - Drachkov 2017

Sbor dobrovolných hasičů Drachkov pořádá 2. kolo XII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Zahájení dospělé ŠHL

Tak už i dospělí se dočkali a zahájili tažení letošním ročníkem ŠHL. Tím prvním pořadatelem byly již tradičně Nišovice. Jejich fotbalové hřiště tak zažilo premiéru letošního ročníku ŠHL v sobotu 17.6.2017.

Změna mailu pro zasílání výsledků

Rada ŠHL informuje, že v pravidlech pro rok 2017 byl mimo jiné změněn také e-mail pro zasílání výsledků pořadateli ze soutěží.

Odebrání bodů

Rada ŠHL informuje, že na základě porušení aktuálních pravidel ligy soutěžním družstvem Drachkov - muži při soutěži v Nišovicích konané dne 17.6.2017 odebírá družstvu Drachkova body z této soutěže. Došlo k porušení pravidla 7.5 bod druhý, pojednávající o půjčování závodníků. Društvo Drachkova půjčilo závodníka do družstva Kalenic, následně půjčilo závodníka do družstva Přechovic (zde již došlo k porušení pravidla 7.5) a následně si půjčilo závodníka z družstva Žernovic. Všechna tato zmíněná družstva byla řádně zařazena do soutěže (žádné neběželo mimo soutež) a ucházela se tak o bodové hodnocení. Situace byla řešena již na místě přímo se soutěžním družstvem Drachkova, které uznalo svou chybu v porušení pravidel.

Začátek ŠHL dětí – Dřešín 2017

Ta už zase se hasiči s hadicemi v rukou honí po šumavských drahách za vteřinkami a setinami. Tu čest zahájit tou nejprvnější soutěží ze všech dostali hasiči z Dřešína v sobotu 10. června 2017. Připravili další ročník populárního klání pro dětská družstva jak Šumavské hasičské ligy, tak pro ostatní strakonická družstva.

Pořadatelský poplatek

Na první soutěži ŠHL v Nišovicích 17.6.2017 bude vybírán pořadatelský poplatek za pořádání soutěží v roce 2017. Pořadatelský poplatek mají uhradit sbory: Nišovice, Drachkov, Kalenice, Novosedly, Přechovice, Dolany. Poplatek bude vybírat Zdeněk Pomahač v čase 13:00 až 13:30 na komentátorském stanovišti pořadatele soutěže.  

Služby rady na soutěžích ŠHL

Nišovice - Šefčík, Mondl
 
Drachkov - Kozák, Martan
 
Kalenice - Váňa, Šefčík (s radou ZČHL)
 
Novosedly - Pomahač, Martan (s radou ZČHL)
 
Přechovice - Váňa, Kozák
 
Dolany - Mondl, Motyka

Soutěž Dražejov - ZRUŠENO

Dne 28.5.2017 obdržela rada ŠHL informaci od SDH Dražejov, jež se vzdávají pořadatelství soutěže plánované 22.7.2017. Důvod zrušení soutěže je nemožnost využití areálu fotbalového hřiště v Dražejově, které bude v té době v rekonstrukci. Tuto informaci získalo SDH Dražejov 21.7.2017 při jednání s fotbalovým klubem s odůvodněním, přidělení dotací na rekonstrukci fotbalové hřiště, která musí být vyčerpáda do konce roku 2017.

Pozvánka - Nišovice 2017

Sbor dobrovolných hasičů Nišovice pořádá 1. kolo XII. ročníku Šumavské hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Šumavský den hasičů

ve Dřešín, Dětská šumavská hasičská liga (ŠHL), sobota 10. 6. 2017, Dřešín (u cesty do chalup, po levé straně) - od Strakonic – na konci obce po levé straně

Pozvánka

Schůze Rady dětské ŠHL a pořadatelů soutěží ročníku 2017, se uskuteční 12.3. 2017 od 16.00 hod. v hospodě U Marťana v Dolanech. Hlavním tématem budou termíny soutěží a příprava ročníku 2017.

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2017

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2017 naleznete v tomto článku, změny v pravidlech jsou vyznačeny červeně.

Výzva pro pořadatele ŠHL dětí 2017

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2017 a závěrečného vyhlášení,  zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz  do 15.1. 2017.

Příprava ŠHL 2017

Rada ŠHL vyzývá zájemce, kteří mají zájem pořádat některé z kol ŠHL 2017, nebo vyhlášení ŠHL, aby zasílaly své žádosti o pořádání na e-mail: motyka.josef@email.cz a to do 30.11.2016. Ve své žádosti prosím uveďte datum v kterém by jste chtěli soutěž, nebo vyhlášení pořádat, případně náhradní datum, organizaci žádající o pořádání soutěže, nebo vyhlášení a zda chcete soutěž spojovat s jinou ligou. Rada také nepovoluje pořádat soutěž ŠHL dne 13.8.2017, vzhledem k soutěži Extraligy v PÚ konané v Zahorčicích.

Pozvánka na schůzi pořadatelů v sezoně 2017

Rada ŠHL zve všechny zájemce o pořádání některé ze soutěží, nebo vyhlášení v ročníku 2017 na schůzi pořadatelů, která se uskuteční 11.12.2016 v hasičské zbrojnici v Přechovicích a to od 18:00. Dále zve zástupce z SDH Kalenice, Nišovice, Novosedly, Doubravice u Volyně, Bezdědovice, Přechovice, Zahorčice, Dolany, Benešova Hora, Dražejov, Horosedly, Nihošovice, Vacov, Výškovice. Schůze se můžou zůčastnit dva zástupci z výše uvedených SDH a organizací žádajících o pořádání, přičemž každé SDH a organizace má v případě hlasování právo hlasovat, a to jedním hlasem. Organizace které bude přiděleno pořádání soutěže v ročníku 2017 je povinna přímo na místě uhradit organizační poplatek a kauci.

Pozvánka na schůzi rady ŠHL

11.12.2016 od 17:00 proběhne v Přechovicích schůze rady Šumavské hasičské ligy. Od 18:00 bude následovat schůze pořadatelů pro sezonu 2017.

Poslední soutěž dětí Žihobce 2016

Tak už i děti to mají pro letošek za sebou. Jejich poslední letošní snažení viděl krásný, příjemný a výtečně připravený areál v zámeckém parku obce Žihobce. Místní lvíčata a lvi se fakt snažili, aby se všem u nich v sobotu 10. 9. 2016 líbilo. A myslím, že dojmy byly veskrze pozitivní bez ohledu na to, jak to nakonec v parku dopadlo. 

Celkové vyhodnocení dětské ŠHL 2016

Sbor dobrovolných hasičů Žihobce a především Lvíčata si Vás dovolují pozvat na závěrečné kolo ligy v požárním sportu ( útoky kategorie mladší a následně kategorie) Sobota lO.září 2016, od 10.00 hod v zámeckém parku v Žihobcích od 13,30h celkové vyhodnocení dětské ŠHL 2016

Závěrečné kolo v Dolanech

Tak nám to na Šumavě pomalu skončilo. Nejenom léto, ale i svět silných mašin, hadic, vody, drah a šumavského hasičení se začne pomalu ukládat k podzimnímu spánku. Jasný, leckdo ze známých týmů vyrazí tu do Mydlovar, tu do Frymburka na jihočeskou, tu na západ. Ale poslední šumavské loučení s hasičským sportem zařídili pořadatelé v Dolanech v sobotu 27.8.2016.

Dolany 2016 – dětská část

Konec prázdnin mají pro svou soutěž již tradičně zarezervovány Dolany.  I díky tomu, že Dolany jsou skvělá líheň výtečných hasičů, se o první část soutěžního maratonu postarají dětská družstva. 

SDH DOLANY

Vás zve na: Vyhlášení Šumavské Hasičské Ligy Dudák Cup 2016 které se uskuteční v hasičském areálu dne: 27. 8. 2016. od 19:00 hod. Oficiální část je pro prvních 6 týmů žen a 12 týmů mužů z celkového pořadí. Od 20:00 volná zábava pro každého. K tanci a k poslechu Vám bude hrát: „Šísl Band“

Předposlední kolo – Zahorčice 2016

Tak srpen si to štráduje ke svému konci a  přináší sobotu, s dvacátým dnem svého panování. V připravené Bobr-aréně už jenom chybí fanoušci a závodníci při předposledním desátém kole letošního ročníku ŠHL. 

Pozvánka na soutěž "O Bobrův pohár"

Pozvánka na soutěž "O Bobrův pohár" do Zahorčic 20.8.2016

11. kolo Dolany 2016

SDH Dolany Vás srdečně zve na 11. kolo Šumavské hasičské ligy Dudákcup 2016. „O putovní pohár starosty obce“ se uskuteční 27.  srpna 2016 od 13:00 na hřišti v Dolanech. 

Dražejovská soutěž 2016

Pořadatelé ze Strakonicka se střídají po sobotě tak plynule jak vodáci na Otavě. Dalším, výborným pořadatelem jsou hasiči z Dražejova. Tito přichystali své klání na sobotu 6. srpna 2016.

Pozvánka

SDH Dražejov Vás srdečně zve na hasičskou soutěž konanou v sobotu 6.8.2016 na fotbalovém hřišti TJ Dražejov 

Noční dětská soutěž Benešova Hora

Již 10 let patří do kalendáře hasičských soutěží i dětská noční soutěž v Benešové Hoře na Prachaticku,  jinak též zvaná  Memoriál Václava Maurice. Výtečný počin místních hasičů brzy začne druhý křížek. Jak se hasičské mluvě říká, z kategorie mladší postoupí příští rok do starších. V předvečer a hlavně v noci z 30. na 31. července v Benešové Hoře jedou všechna dětská družstva naplno. Tož noci temná, skryj vše pod svůj temný háv, ať se může začít soutěžit, tam v Hoře pod hvězdami.

 

Příjemná soutěž v Nihošovicích

Další sobota přichází, je poslední v červenci. Další strakonický pořadatel si převzal otěže a na svých bedrech připravil další kolo letošní ŠHL. Domácí stáj vedoucího týmu žen všechny diváky a hasiče přivítal na své dráze na útulné návsi obce Nihošovice. 

7. kolo u Přechánů

Po chvilce oddychu lidem i technice už zase běží Šumavská liga svým, ďábelským tempem. Jedna z mála jistot tohoto světa včetně toho, že ráno vyjde slunce a v noci se tvoří tma, je ta, že v kalendáři hasičských soubojů nechybí tradiční soutěž dole u Volyňky v obci jménem Přechovice. Však všicí hasiči mají letos tuhle soutěž zaškrtnutou v kalendáři, a to v sobotu 23.7.2016.

 

Pozvánka NIHOŠOVICE 2016

SDH NIHOŠOVICE si Vás dovoluje pozvat na 8. kolo ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY – DUDÁK CUP 2016 O POHÁR STAROSTY OBCE Soutěž se koná dne 30. 7. 2016 na hasičské dráze v Nihošovicích

6. kolo – Novosedly 2016

Šestým kolem  se vůbec prvního pořadatelství soutěže ŠHL ujali hasiči v Novosedlech. Na 9.7. tak připravili opravdu skvělou soutěž. Krásná „Panda-aréna“ byla vyšňořena už od pátku, pro všechny hasiče a fanoušky. 

3. kolo dětské – Budilov 2016

I sobota s datem 9. července přinesla spoustu hasičských zážitků. Jako první si je domů odvážely děti. To v Budilově u Čkyně v místní nádherné hasičské aréně přichystali 3. kolo dětské ŠHL místní skvělí hasiči. 

Pozvánka Přechovice

SDH Přechovice Vás srdečně zve Na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Přechovice“ v požárním útoku dle pravidel Šumavské hasičské ligy (pravidla naleznete na www.firesport.eu) na sklopné terče soutěž je započítávána do Šumavské hasičské ligy DUDÁK CUP

Další kolo ŠHL – Drachkov

Prázdniny začaly, vysvědčení bylo již rozdáno. To z požárního útoku na šumavské lize předávaly v Drachkově místní „lamy“ v rámci pátého kola letošního ročníku ŠHL. Tak kdo jak prospěl s vyznamenáním, a byl tak puštěn do vyššího ročníku. Nebo u leckoho platilo, že někdo září a někdo v září?

Upozornění

Upozorňujeme všechny pořadatele, že nedodržením těchto pravidel se vystavují nebezpečí odebrání vratné kauce.

 

1."Zaslat výsledkové listiny nejdéle do 24 hodin od ukončení soutěže na vysledky@sumhasliga.cz v elektronické podobě výhradně pomocí této tabulky: http://www.firesport.eu/dokument/vysledky_FireSport.xls">http://www.firesport.eu/dokument/vysledkv FireSport.xls

Pokud budou výsledky zaslány v jiné formě, než je tato tabulka, nebo nebude dodržen termín zaslání výsledků, tak se pořadatel vystavuje riziku odebrání vratné finanční kauce!"

2. "Zajistit natočení soutěže videokamerou a nahrát na stránky Firesport/ŠHL. Termín nahrání na stránky Firesport je maximálně do třech dnů od konání soutěže."

Ostatní pravidla jsou samozdřejmě v platnosti i nadále, jen v těchto dvou pravidlech dochází k nejčastějšímu porušování!

 

Zdeněk Pomahač

předseda ŠHL

 

Nišovice 2016 – 4. kolo

V sobotu 25.6.2016 všechny příznivce ŠHL přivítal na svém place průběžný šéf celého pelotonu. Kluci z Nišovic se fakt snažili, žel přírodě neporučili. Nišovice a nejen ty navštívil nechtěný nájezdník v podobě prudké bouřky s lijákem a kulometnou palbou krup. Počasí se nakonec jakž-takž umoudřilo a umožnilo tohle kolo zaběhnout. Zaplaťpánbůh, že následky profíci zvládli a že mnohé z nás nepotřebovali k ruce. 

HASIČSKÝ DEN A NOC

Sbor dobrovolných hasičů Novosedly Si Vás dovoluje pozvat na 1.ročník soutěže ,, O POHÁR STAROSTY OBCE NOVOSEDLY“ započítané do ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2016 A na 2. Ročník soutěže ,, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NOVOSEDLY“

O pohár Drachkovské Lamy

SDH Drachkov a Drachkovské lamy Vás zvou na soutěž v požárním útoku O pohár Drachkovské Lamy Soutěž je součástí seriálu Šumavské hasičské ligy Dudák Cup 2016.

POZVÁNKA - Budilov

SDH Budilov Vás zve na svou tradiční soutěž v PÚ. Muži a ženy soutěží v PBHL, Děti jsou zařazeny do ŠHL. Více informací naleznete v článku.

2. kolo dětské ligy – Dřešín 2016

Tak si to tak plynou den p dni a máme tady zase sobotu s datem 18.6.2016. Na tento den si připravili šikovní pořadatelé z řad dřešínských hasičů velký hasičský den plný požárních útoků. Než došlo na okresní klání, začaly v Dřešíně děti Těch přijelo na 25 týmů, těch počítaných do šumavské ligy přijelo 11, aby si užilo tuhle skvělou soutěž. 

Pozvánka Benešova Hora

SDH BENEŠOVA HORA POŘÁDÁ Jubilejní X. ROČNÍK DĚTSKÉ NOČNÍ SOUTĚŽE MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR

Letos o hodnotné ceny! 

 

Chlum – ostrý začátek pro děti.

I děti jsou už nervózní, kdy už to konečně začne. Trénují od jara na tento okamžik. V sobotu 11. června 2016 se konečně dočkaly. Svou noční soutěž pořádají hasiči v Chlumu u Křemže v okrese Český Krumlov. Co jsem tak poslouchal rodiče po návratu domů do Poříčí, chválili si to tam. Líbilo se jim v Chlumu a bylo to fajn. Dorazilo prý i dost návštěvníků. Takže jen tak dál. 

Kalenice 2016 - 3. kolo

Minulá sobota je již minulostí. Všechny už zajímá tato sobota, kdy si pořadatelskou taktovku převzaly "bábovky" z Kalenic. Ve svém stále zdokonalovaném, útulném areálu byly připraveny na 11. června, aby to tam od dvou "odpolko" mohlo všechno začít.

2. kolo ročníku 2016 – Únětice

Hnedka v nedělu 5. června se karavana aut s hasičskou technikou přesunula z Bohumilic o 83 kilometrů západně do Plzeňského kraje. Tak blízko Plzni byla šumavská hasičská liga asi poprvé. Svou příjemnou soutěž spojenou s kvalitní konkurencí Zápodočeské hasičské ligy připravili hasiči z Únětic v okrese Plzeň-jih. 

Výškovice – začátek sezóny 2016

Tak nám to „nejčko“ zase začalo. Dresy jsou vyprášeny, mašiny promazány, z hadic jsou vyhnáni pavouci a jiná havěť. Tretry jsou osazeny novými hřeby a soutěžní kalhoty bude potřeba pořídit o číslo větší. To však nebrání tomu, aby všichni vyrazili v ústrety do další desetiletky ŠHL. Jedenáctý ročník právě začal. Dá se říci, že už tradičně tento začátek obstarají hasiči z Výškovic na „své“ dráze v Bohumilicích. 4. června 2016 bohumilické kohouty opět po roce dráždil řev mašin. 

Pozvánka NIŠOVICE 2016

SDH NIŠOVICE si Vás dovolují pozvat na 7. ROČNÍK soutěže O POHÁR STAROSTkY OBCE A O PUTOVNÍ POHÁR MEMORIÁL MIROSLAVA HOLÍNA  započítané do ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2016 která se koná dne 25.6.2015 V NIŠOVICÍCH na fotbalovém hřišti.

Šumavský den hasičů ve Dřešíně

Pozvání na Šumavský den hasičů ve Dřešíně.

Pozvánka Chlum 2016

SDH CHLUM pořádá III. ROČNÍK ,,Dětské noční soutěžě“ O PUTOVNÍ POHÁR Sportovního areálu CIHELNA která se koná dne 11.června 2016 od 20:00 hod.

Pozvánka Kalenice 2016

SDH Kalenice si Vás dovoluje pozvat na další kolo ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2016 11. 6. 2016..

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

O POHÁR SDH VÝŠKOVICE

SDH VÝŠKOVICE si Vás dovoluje pozvat na TŘETÍ ROČNÍK SOUTĚŽE „O POHÁR SDH VÝŠKOVICE“ která je součástí ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2016 4. 6. 2016 na hřišti v BOHUMILICÍCH

Zápis ze schůze rady

Zápis ze schůze rady a pořadatelů soutěží dětské ŠHL  konané dne 13.3. 2016 v hospodě “ U Marťana “ v Dolanech

Pozvánka na schůzi

Pozvánka na schůzi Rady dětské ŠHL a pořadatelů soutěží 2016, která se uskuteční 13.3. 2016 od 16.30 hod. v hospodě U Marťana v Dolanech. Hlavním tématem budou termíny soutěží a příprava ročníku 2016.

ZÁPIS ZE SCHŮZE ŠHL KONANÉ DNE 31.1.2016

JAKO PRVNÍ BOD SCHŮZE SE HLASOVALO O PŘIDĚLĚNÍ SOUTĚŽÍ NA ROK 2016. Z TŘINÁCTI UCHAZEČŮ BYLA SOUTĚŽ PŘIDĚLENA JEDENÁCTI  A DRUHÝ BOD SCHŮZE SE PROBÍRALA ÚPRAVA PRAVIDEL, KTERÁ SE TÝKAJÍ ZRUŠENÍ BODU O SLUČOVÁNÍ S JINÝMI SOUTĚŽEMI; PEVNÉ ROZMĚRY KÁDÍ NA NABÍRÁNÍ (DOSUD NEBYLO STANOVENO); ROZMĚR TRYSKY PROUDNICE (TAKÉ NEBYLO ZANESENO V PRAVIDLECH); BYLO ZRUŠENO PRAVIDLO, ŽE SE POMOCNÝ STARTER NESMÍ ZŮČASTNIT JAKO SOUTĚŽÍCÍ VE SVÉ KATEGORII A UPOZORNĚNÍ PRO POŘADATELE ŽE JSOU POVINI POSLAT VÝSLEDKY SOUTĚŽE DO 24 HODIN A TO V UVEDENÉ TABULCE. KTERÁ JE SOUČÁSTÍ PRAVIDEL ŠHL,TŘETÍ BOD SCHŮZE BYLO ZVOLENÍ RADY ŠHL PRO ROK 2016.

POZVÁNKA NA SCHŮZI ŠHL - zástupců SDH a žadatelů

Schůze  proběhne 31.1. 2016 od 18:00 v Přechovicích (hasičská zbrojnice).

 

Program schůze: 

přidělení soutěží pro rok 2016

volba rady ŠHL

úprava pravidel ŠHL (již je zveřejněno na stránkách Firesport - ŠHL)

 

 

Hlasovací právo mají tyto SDH:

1. žadatelé soutěží pro rok 2016

2. muži - za umístění do 15. místa

3. ženy - za umístění do 5. místa

 

Účast 2 členů za sbor, každý sbor má 1 hlas.

Po přidělení soutěže je nutné hned na místě uhradit organizační poplatek a kauci.

Za radu ŠHL Zdeněk Pomahač.

Kandidáti na pořadatele ŠHL v roce 2016

Žadatelé o pořádání ŠHL v roce 2016:
 
1. SDH ÚNĚTICE - 5.6.  ZČHL + ŠHL
2. SDH NIŠOVICE - 25.6.
3. SDH VÝŚKOVICE - 18.6.
4. SDH DRACHKOV - 2.7.
5. SDH ZAHORČICE - 17.7.  EXČR + ŠHL
6. SDH PŘECHOVICE - 23.7.
7. SDH DRAŽEJOV - 23.7.
8. SDH NOVOSEDLY - 9.7.
9. SDH ŠTĚNOVICKÝ BOREK - 30.7.  ZČHL + ŠHL  - začátek ve 12 hod.
10. SDH ÚHERCE - 31.7.  ZČHL + ŠHL
11. SDH DOLANY - 27.8.  soutěži předchází v ten samý den Dětská ŠHL
12. SDH NIHOŠOVICE - 27.8.
13. SDH KALENICE - zatím bez termínu
 
Do rady nebyla zaslána žádná přihláška. 
 
Datum a místo schůze žadatelů bude v předstihu zveřejněna na stránkách firesportu. Žádáme ještě tímto sbory, které mají zájem pořádat vyhlášení ročníku 2016, ať si připraví svoji žádost na schůzi žadatelů nebo pošlou na můj mail:  pomdre@seznam.cz

Pravidla Šumavské hasičské ligy 2016

Celá pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2016 naleznete v tomto článku, změny v pravidlech jsou vyznačeny červeně.

Výzva pro pořadatele ŠHL dětí

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2016 a závěrečného vyhlášení,  zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz  do 30.11. 2015.

Příprava ročníku ŠHL 2016

Rada ŠHL žádá všechny pořadatele aby do 30.11.2015 zaslali návrh na pořádaní soutěže ŠHL v roce 2016, vč. předběžného termínu. Stejně tak všichni zájemci o členství v radě ŠHL zašlete do 30.11. 2015 své kandidatury. Kontakt - pomdre@seznam.cz 

Informace k vyhlášení ŠHL dětí

Slavnostní vyhlášení dětské ŠHL se uskuteční v sobotu 17.10. 2015 od 14.30 hod. v obecním sále U Milušky ve Vacově. Vyhlášeno bude 10 nejlepších týmů v kategorii mladší a 10 nejlepších týmů v kategorii starší. Protože je sál po celkové generální rekonstrukci, včetně nových parket a vyhlášení je první akcí u nás, žádáme vedoucí, aby dětem doporučili vhodnou, nejlépe sálovou obuv.

Poslední soutěž dětí – Žihobce

Poslední možnost, jak s tím celkovým pořadím něco udělat, nastala pro dětská družstva dne 26.9.2015. To jako poslední kolo dětské šumavské hasičské ligy uspořádali svou super, skvělou a tak nějak příjemně útulnou soutěž šikovní lvi ze Žihobec. 

Třísov 2015

Tam pod Kletí, tam je pěkný kraj. Tam je to krásný jako v Krumlově… V tomhle pěkném kraji omývaném řekou Vltavou vyrůstají taky pěkně šikovní hasiči. Prakticky co ves, to dětské družsto. Co dětské družstvo, to pomalu nutná účast na první soutěži dětské ŠHL na Krumlovsku. V sobotu 19.9.2015 tam kousek od Dívčího Kamene v Třísově. 

Informace k vyhlášení - 26.9.2015 v Nišovicích

Zde jsou informace k celkovému vyhlášení Šumavské hasičské ligy.

Finálové kolo – Kalenice

Tak už to tak bývá, že když něco začne, musí se taky jednou skončit. A tak po stachovském pořadatelském zklamání (i se to dá nazvat blamáží) tu máme to kolo poslední finálové. Vše a hlavně svou arénu k tomu nachystaly Kalenice na sobotu 12.9.2015. A než k večíru zahraje „Víla Análka“, je třeba rozlousknout to celkové pořadí. 

O pohár starosty obce

SDH Žihobce Vás srdečně zve na finálové kolo Dětské Šumavské hasičské ligy 2015 pořádané pod záštitou starosty obce Žihobce dne 26. září 2015 od 10:00 v areálu TJ Žihobce.

Pozvánka do Třísova

Pozvánka na dětskou soutěž do Třísova sobota 19.9.2015 od 9 30 hodin, start prvního družstva v 10 00 hodin

Pozvánka Kalenice 2015

S D H K A L E N I C E si Vás dovoluje pozvat na SEDMNÁCTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE „O POHÁR STAROSTY OBCE KALENICE“ která je součástí ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2015 

Tisková zpráva - Zrušení soutěže Stachy

Bohužel Vám s politováním musíme sdělit, že plánovaná soutěž dne 5.9.2015 v obci Stachy (PT) se neuskuteční. Tento fakt byl dnes oznámen pořadatelem předsedovi rady panu Zdeňkovi Pomahačovi. Místo této soutěže se nebude konat žádná jiná soutěž.

 

Za radu Šumavské hasičské ligy

Zdeněk Pomahač

Předseda

O pohár starosty obce Dolany

Konec srpna. Tento termín mají tradičně zarezervován myslivci v Dolanech, aby na svém cvičišti uspořádali hon za dalšími body do pořadí ŠHL nazvaný O poháru starosty obce Dolany. Tentokrát to vyšlo na příjemnou sobotu 22.8.2015. V Dolanech se cvičí, až to práská, už od rána. To proto, že si místní cvičiště přijede omrknout omladina a poté se dostaví dospěláci. A toto je tedy ona odpolední část. 

O pohár starosty Dolan – dětská kategorie

Jako první tak jako po každé, doráží na dolanský pažit dětští bojovníci, aby ve stylu dospělých notně zamotali to celkové pořadí obou kategorií. Nejinak tomu bylo i o té sobotěnce 22.8.2015.

Další kolo v Žernovicích

Tak jedeme dál. Nějak rychle utekly ty tři týdny od poslední soutěže ŠHL. Vlastně takhle rychle letí celé letošní prázdniny. A tak po aktivitách a hicech, kde voda byla jistě využita jinak, se vrátíme k vodě v hadicích hnané stříkačkou. A to rovnou do Žernovic dne 15.8.2015.

Pozvánka Dolany 2015

SDH Dolany Vás srdečně zve na 10. kolo Šumavské hasičské ligy Dudákcup 2015. „O putovní pohár starosty obce“ se uskuteční 22. srpna 2015 od 13:00 na hřišti v Dolanech.

Memoriál Jana Ludačky

SDH Žernovice Vás srdečně zve na soutěž Memoriál Jana Ludačky, který se uskuteční 15.8. 2015 od 14:00 hodin ve sportovním areálu obce Žernovice.

Memoriál Václava Maurice

Byl to příjemný den, ta sobota 25.6.2015. Sluneční Bůh vedl svůj kočár na obloze. Když pak jeho pouť skončila za Popelnou, nad krajem převzala vládu vládkyně noci. Ta ten kraj pod Javorníkem zahalila svým temným hávem. Ta tma zakryla vše – údolí, lesy, louky a vsi. I jedno malé, útulné, hasičské cvičiště tam nahoře v Hoře Benešové. Na to však místní hasiči čekali celý rok, aby na tomto plácku uspořádali další, již devátý díl svého legendárního, všude známého, průkopnického počinu: Memoriál Václava Maurice. Noční soutěž pro dětská družstva v požárním útoku, letos i pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje, p. Mgr. Jiřího Zimoly. 

Přechovice Vás vítají

Tak ještě než necháme usušit pořádně hadice, tretry a dresy, odpočnout stříkačce a

celému manšaftu dopřejeme pár týdnů dovolenky, nás v sobotu 25.6.2015 vítá cedule u obce

Přechovice s nápisem: „tady je Zdychyncovo…“. Další cedulka nás všechny nasměřuje na

přechovické cvičiště na další kolo ŠHL.

Vzhůru do Dražejova

Jak již bylo napsáno dříve, štafetu ligy si úspěšně převzal Dražejov a v neděli 19.7.2015 valíme s ligou dalším kolem. Úspěšný loňský pořadatelský nováček rozhodně nezklamal ani letos, byl to rozhodně příjemný hasičský víkend tam na hřišti v Dražejově. 

Další kolo v Zahorčicích

V hicu, který se už nedá ani vydržet se přesto koná další kolo šumavské hasičské ligy v sobotu 18.7.2015 ve spojení se západočeskou ligou, a to pro změnu v krásné Bobr-aréně v Zahorčicích. 

Noční soutěž pro děti

Benešova Hora - Dětská noční soutěž v Benešově Hoře – Memoriál Václava Maurice - je legendární svou atmosférou a tím, že hasiči v Benešově Hoře byli v tomto sportu průkopníky v oblasti pořádání noční soutěže pro děti.

Pozvánka - Zahorčice

SDH Zahorčice Vás srdečně zve na 7. ročník soutěže v požárním útoku,7. kolo Západočeské hasičské ligy 2015 6. kolo Šumavské hasičské ligy – Dudák Cup 2015

Nihošovice – liga jede dál

Sotva už mine sobota a je po nějaké soutěži ŠHL, tak minimálně od úterka dalšího týdne se mluví o té další. V tomto týdnu se jistě povídalo, jak asi to bude na té soutěži tam v Nihošovicích 11.7.2015? Myslím, že fajn a super. 

 

SDH Přechovice

Vás srdečně zve Na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Přechovice“ v požárním útoku dle pravidel Šumavské hasičské ligy (pravidla naleznete na www.firesport.eu) na sklopné terče

POZVÁNKA - Dražejov

Pozvánka do Dražejova

SDH Dražejov si Vás dovoluje pozvat na 7. kolo Šumavské hasičské

Ligy ( DUDÁK CUP 2015) konané v neděli 19.7.2015

na fotbalovém hřišti TJ Dražejov.

 

Program:

9:00 – 9:45h prezentace družstev

10:00h nástup družstev + zahájení soutěže

 

Propozice:

soutěž proběhne dle pravidel Šumavské hasičské ligy

terče sklopné – časomíra SDH Zahorčice

povrch- travnatý, základna- umělá tráva

rezervace od 05. 07. 2015 20:00h na www.shl.firesport.eu

startovné 200kč

Kontakt: e-mail: hasicidrazejov@seznam.cz

 Tel.: 604316667

Drachovská sobota

Tak ještě než Cyril s Metodem dorazili po útrpné cestě na tu naší Moravěnku a ještě před tím, než Jan Hus skončil tak neslavně, přišli v sobotu 4. července 2015 s dalším kolem ŠHL Lamičky drachkovské. A věřte mi, mohli se přetrhnout, aby se Vám u nich líbilo. Vzorně se starali i své hosty v neděli na okresu, to mohou potvrdit, ale to bylo jen tak na okraj.

Dětské zápolení v Budilově

Copak nám přinesla sobota 4.7.2015. Hic lidově řečeno jako kráva. Plné břehy řek, potoků a dalších kaluží. Stejně plné hospodské zahrádky, bary a osvěžovny. A v jednom pěkném místě tam v Pošumaví i jednu tradiční dětskou hasičskou soutěž. Řeč je o dětské části Poháru jistého „Hodboďáka“ (tímto ho opět zdravím po týdnu) jakožto starosty obce Bošice. Jako vždy výtečně pořádaný a konaný na krásné hasičské dráze v Budilově.

Dospělá bitva v Bohumilicích pod vedením Výškovic

Tak v mezipauze po skončení soutěže dětí se trošku vymetla voda od základny, jinak se poklidilo, připravili se terče v předepsané vzdálenosti a tradá, už se na nás valí třetí kolo dospělé Šumavské hasičské ligy.

POZVÁNKA - Budilov

Pozvánka na soutěž, která se koná 4.7.2015 od 10:00 v hasičském areálu Budilov. Na soutěži může probíhat namátková kontrola členských průkazů!

Výškovická zastávka ŠHL v Bohumilicích - Děti

V mokrou sobotu  27.6.2015 otevírají „domácí“ vrata své soutěže rudé dresy Výškovické a pořádají již třetí kolo dospělé ŠHL. Dráha v Bohumilicích je však široká a přehledná, tak si k tomu šikovní pořadatelé přidali ještě druhé kolo dětské ŠHL. V rámci přehlednosti začnu dříve s dětmi, protože i pořadatelé z Výškovic jim dali přednost.

POZVÁNKA - Memoriál Václava Maurice Benešova Hora

SDH BENEŠOVA HORA

POŘÁDÁ

Pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje p. Mgr. Jiřího Zimoly

IX. ROČNÍK DĚTSKÉ NOČNÍ SOUTĚŽE

MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE

O PUTOVNÍ POHÁR

KTERÁ SE KONÁ DNE 25. ČERVENCE 2015 OD 20.00

Dětská bitva na začátek- Dřešín 2015

Tak dobrá věc se podařila, výsledky dřešínští pořadatelé doplnili a můžeme tedy

pokračovat výčtem z této vždy perfektně zorganizované soutěže na Strakonicku.

Po generační výměně, která proběhla ve všech týmech SDH, která se věnují dětem, je tu

další nadupaný ročník dětské Šumavské hasičské ligy.

Memoriál Miroslava Holína – Nišovice 2015

Liga nám nabírá zběsilé tempo a už tady máme další sobotu. Ta s číslem dvacet v měsíci červnu nám přinesla další ročník Memoriálu Miroslava Holína v Nišovicích na hřišti. Tak držte si klobouky, jedeme z kopce. Bude to totiž pěkně pekelně rychlá jízda, kdy sedmnáctkové a šestnáctkové časy létaly při soutěži jak trumfy v mariáši.

Pozvánka

SDH Nihošovice s Vás dovoluje pozvat na 5. kolo Šumavské hasičské ligy – DUDÁK CUP 2015 konané v sobotu 11. 7. 2015 na hasičské dráze v Nihošovicích

POZVÁNKA - Drachkov 4.7.2015

SDH Drachkov a Drachkovské lamy Vás zvou na soutěž v požárním útoku „O pohár Drachkovské Lamy“

Zahájení 10. ročníku ŠHL - Horosedly

Tak už to je deset let. Co jste v této době před deseti lety dělali Vy? Možná jsme seděli ve školních škamnách a chystali se na prázdniny. Nebo jsme měli předchozí práci. Ale jedna parta hasičských nadšenců se domluvila a začala pořádat oblíbené hasičské soutěže. A celé to nazvali Šumavská hasičská liga. 

O POHÁR SDH VÝŠKOVICE

SDH VÝŠKOVICE si Vás dovoluje pozvat na SOUTĚŽ „O POHÁR SDH VÝŠKOVICE“  která je součástí ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DĚTÍ 27.6.2015 na hřišti v BOHUMILICÍCH

Šumavský den hasičů ve Dřešíně

Název akce: Dětská šumavská hasičská liga (ŠHL)

Termín: sobota 20. 6. 2015

Místo konání: Dřešín (u cesty do chalup, po levé straně) - od Strakonic – na konci obce po levé straně - od Vacova – na začátku obce po pravé straně

 

POZVÁNKA - druhé kolo ŠHL Nišovice

SDH NIŠOVICE

si Vás dovolují pozvat na 6. ROČNÍK soutěže

O POHÁR STAROSTKY OBCE A O PUTOVNÍ POHÁR MEMORIÁL MIROSLAVA HOLÍNA

započítané do ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY- DUDÁK CUP 2015

která se koná dne 20.6.2015 v NIŠOVICÍCH na fotbalovém hřišti.

POZVÁNKA - schůze rady+výboru ligy a pořadatelů

Dne 7.6.2015 se od 19:00 v Nišovicích uskuteční schůze výboru ligy, pořadatelů a rady ligy, ohledně podmínek pořádání soutěže pro ročník 2015. 

 

Zdeněk Pomahač

předseda spolku

Šumavská hasičská liga, z.s.

Pozvánka

SDH VÝŠKOVICE si Vás dovoluje pozvat na DRUHÝ ROČNÍK SOUTĚŽE „O POHÁR SDH VÝŠKOVICE“ která je součástí ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2015 27.6.2015 na hřišti v BOHUMILICÍCH

POZVÁNKA - Úvodní kolo ŠHL a OPEN AIR PARTY

SDH Horosedly Vás srdečně zve na zahájení jubilejního 10. ročníku Šumavské hasičské ligy - DUDÁK CUP. Soutěž se uskuteční 13.6.2015 od 15:00 v hasičském areálu Dolany.

Prohlášení předsedy Šumavská hasičská liga, z.s

Prohlášení předsedy ligy k aktuální situaci ohledně sponzorů je ke stažení v tomto článku.

Stanovy spolku Šumavská hasičská liga z.s.

Zde jsou stanovy spolku Šumavská hasičská liga z.s. Tyto stanovy byli odsouhlaseny na ustavující schůzi zakládajících čelnů spolku. 

 

Velké poděkování za pomoc při zakládání našeho spolku patří paní Váňové z Nišovic, děkujeme.

ZÁPIS - ustavující schůze spolku

Zde naleznete zápis z ustavující schůze spolku Šumavská hasičská liga z.s.

Založení spolku Šumavská hasičská liga z.s.

Oznámení o založení spolku Šumavská hasičská liga z.s.

 

Liga má nového mediálního partnera

Šumavská hasičská liga získala nového mediálního partnera, kterým je server pozary.cz. Veškeré pozvánky na soutěže a články týkající se Šumavské hasičské ligy, které by jste rádi viděli také na serveru pozary.cz a na stránkách ligy zasílejte prosím na můj email tlumic@sumhasliga.cz. 

Zápis ze schůze

Zápis ze schůze pořadatelů soutěží dětské ŠHL  konané dne 8.2. 2015 v hospodě “ U Marťana “ v Dolanech

Rada dětské ŠHL

Pozvánka na schůzi Rady dětské ŠHL a pořadatelů soutěží 2015, která se uskuteční 8.2. 2015 od 16 hod. v hospodě U Marťana v Dolanech. Hlavním tématem budou termíny soutěží a příprava ročníku 2015.

Pravidla Šumavské hasičské ligy 2015

V tomto článku naleznete aktuální pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2015. Změny v pravidlech jsou vyznačeny červeně.

ZÁPIS - jednání rady ze dne 18.1 Přechovice

Zápis z jednání rady a pořadatelů Šumavské hasičské ligy v Přechovicích ze dne 18.1.2015

POZVÁNKA - schůze rady ŠHL a pořadatelů

Pozvánka na schůzi rady ŠHL, pořadatelů ŠHL a zástupců týmů, která se bude konat dne 18.1.2015 (neděle) od 16 hodin v hasičské zbrojnici v Přechovicích.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

Rada Šumavské hasičské ligy - DUDÁK CUP přeje všem svým partnerům, příznivcům a závodníkům klidné prožití vánočních svátků a monoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2015

ZÁPIS - jednání rady ze dne 30.11.2014 v Dolanech

Zde je k dispozici zápis z jednání rady Šumavské hasičské ligy - DUDÁK CUP ze dne 30.11.2014.

Šumavská hasičská liga - DUDÁK CUP

Správná rychlost, vhodně zvolený postup, šikovnost, zručnost, fortel – tyto vlastnosti mají společné - Šumavská hasičská liga a Dudák Měšťanský pivovar Strakonice a.s. Právě strakonický pivovar je generálním partnerem největší šumavské soutěže v požárním sportu, které se každý rok aktivně účastní stovky lidí a další tisíce přihlíží.

Žadatelé a kandidáti do rady ŠHL pro ročník 2015

Zde je zveřejněn seznam žadatelů o organizování soutěže zařazené do seriálu soutěží Šumavské hasičské ligy - DUDÁK CUP v roce 2015 a seznam všech kandidátů do rady ligy pro rok 2015.

POZVÁNKA - Schůze rady Šumavské hasičské ligy

Schůze rady Šumavské hasičské ligy - DUDÁK CUP proběhne dne 30.11.2014 od 16:00 v Dolanech. Není nutná účast pořadatelů, ani kandidátů do rady, účelem schůze je příprava volební schůze rady a pořadatelů pro rok 2015.

Příprava ročníku ŠHL 2015

Rada ŠHL žádá všechny pořadatele aby do 9.11.2014 zaslali návrh na pořádaní soutěže ŠHL v roce 2015, vč. předběžného termínu. Stejně tak všichni zájemci o členství v radě ŠHL zašlete do 9.11. své kandidatury.
kontakt - josef.zabransky@seznam.cz 

Příprava ročníku ŠHL 2015 děti

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do Šumavské hasičské ligy dětí 2015 a závěrečného vyhlášení,  zašlete termín na email mi.roucka@seznam.cz  do 15.11. 2014. 

Dětské finále Dolany – Vacov

Tak v tomhle složení asi naposled. Málokterý tým starších dětí není zatížen odchodem nejstarších dětí do dorostu nebo k mužům. Proto je třeba udělat symbolickou tečku za tímto ročníkem dětské ŠHL. Proto v sobotu 27.9.2014 v Dolanech připravili důstojné finále této kategorie. A ve Vacově se to pak slavnostně vyhlásí a uzavře. 

INFORMACE - Dětská soutěž v Dolanech

Upozorňujeme týmy, které se zúčastní dětské soutěže v Dolanech dne 27.9.2014, že na této soutěži nebude probíhat kontrola členských průkazů!

Letos naposledy – Drachkov 2014

No, a jsme na konci. Možná to většinu z nás začalo pořádně bavit, ale letošní seriál, zvaný Šumavská hasičská liga 2014, se ukládá k podzimnímu spánku. Poslední třešnička na dortu v podobě poslední soutěže se konala 13. září 2014. Pro velký loňský úspěch opět v Drachkově, kde poté místní hospoda a sál zažily poslední to vyhlášení. 

Finále a vyhlášení

Finále a vyhlášení šumavské hasičské ligy dětí se uskuteční v sobotu 27.9. Od 12.30 soutěž v Dolanech, která bude započtena do celkového hodnocení ligy. Poté přesun do Vacova do obecního sálu, kde se uskuteční slavnostní vyhlášení 10 nejlepších týmů v obou kategoriích. 

Předposlední soutěž ročníku 2014 – Žernovice

Už to máme opravdu za pár. Ještě týden a zařezáváme. V předposledním kole 6.9.2014 všechny manšafty přivítali nad Kobylí horou na své fungl nágl nové dráze u hokejbalové arény Žernovičtí borci. Připravili pro nás soutěž pěknou, zajímavou a v některém důsledku přinesla i hodně poznatků do rozlousknutí celkového pořadí.

Neskutečná řežba dětí v Dřešíně

Tak se nám to neskutečně vybralo, to počasí. Slunečno, parno na konec léta. Však tomu dřešínští pomohli, poslali tam nahorů šestkrát Otčenáš a čtyřikrát Zdrávas. I tak připravili na sobotu 6.9.2014 opravdu nádhernou super soutěž. Děti se jim odměnily skvělými časy. 

O pohár Drachkovské Lamy

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ a DRACHKOVSKÉ LAMY. Vás zvou  na soutěž v požárním útoku „O pohár Drachkovské Lamy“ Soutěž je součástí seriálu Šumavské hasičské ligy Dudák Cupu 2014!   

 

Dolanský souboj starších hasičů

Po kratinké přestávce poté, co se vymění na parkingu auta s dětskými týmy s auty dospělých soutěžáků, plynule pokračujeme v tom 27. ročníku poháru Starosty obce Dolany. Takže zpátky ke strojům… Je to pěkně fousatý ročník, stejně jako legendární myslivec na jedné z hlavních cen, no ten, jak furt kouká… A tento fousatý chlapík na etiketě čeká na to, až vybraným jedincům proteče obsah láhve jejich hrdly. 

Pozvánka do Žernovic

SDH Žernovice si Vás dovoluje pozvat  na soutěž.

Dolanská bitva mladších hasičů

Již od rána 23.8.2014 Dolany žijí požárním sportem. Nejprve, tak jak to povětšinou bývá, se na startovní čáru postaví dětská družstva. Zeměpisně dáno – jsou tu pomalu skoro z celých Jižních Čech.

Pozvánka

SDH Dřešín si Vás dovoluje pozvat  na dětskou soutěž.

Pozvánka SDH Dolany

Vás srdečně zve na 9. kolo Šumavské hasičské ligy Dudákcup 2014.

Pravidla Šumavské hasičské ligy dětí

Pravidla Šumavské hasičské ligy dětí se řídí pravidly Šumavské hasičské ligy a směrnicemi hry Plamen pro požární útok s platností od 1.9. 2004  s výjimkami a dodatky schválenými Radou dětské ŠHL.

Nejvíc družstev a nejnižší časy

Benešova Hora (jv) – Už poosmé se sešli mladí hasiči v Benešově Hoře. Letošní Memoriál Václava Maurice byl výjimečný hned z několika hledisek. Podporu tomuto podniku v rámci Šumavské hasičské ligy poprvé projevil Jihočeský kraj a padl absolutní rekord v kategorii děti starší.

Pozor. Zrušení 9. kola

O pohár Jana Žižky v Sudoměři. Přes velkou snahu musíme bohužel pro tento rok požádat o zrušení soutěže v požárním útoku „O pohár Jana Žižky“, která měla proběhnout 16.8.2014 v Sudoměři.

Další zastavení ŠHL – Přechovice

Žlutá pole řepky již dozrála a mnohdy jsou již posečena. Takže jediná žlutá barva, která svítí do daleka, je ta, kterou nosí borci z Přechovic. Jakožto tradiční pořadatel i oni si všechny dovolili pozvat před delší přestávkou na svůj „fajr-plac“ o sobotě 26.7.2014. Po Volyňce přitekalo totiž dost bodů do celkového pořadí. 

O bobrův pohár

SDH Zahorčice si Vás dovoluje pozvat  na třetí ročník soutěže v požárním útoku. 

O pohár starostky obce Zahorčice

První zdvojené kolo a zároveň poslední letos nás čekalo o „vékendu“ 19. a 20. července 2014. Jakožto stálý pořadatel dostaly přednost Zahorčice na sobotu a nováček Dražejov na neděli. Obě soutěže se povedly na podtrženou jedničku, a tak nejprve v sobotu týmy dobývaly „bobr-arénu“. 

7. kolo ŠHL zavítalo do Dražejova

Za krásného nedělního dopoledne odstartovalo 7. kolo ŠHL v Dražejově.

5. kolo letošní ŠHL – Nihošovice

Tak je to tu po týdnu opět nová písnička. Vše, co se událo v Budilově, je už dávno zapomenuté. A další sobota 12.7.2014 přináší zase nové poznatky, nové boje v požárním útoku, nové setinky, desetinky, tisíciny. To vše v rámci pátého kola letošního ročníku ŠHL – na útulné návsi obce Nihošovice.

Budilov 2014 – dětský boj

Možná to někoho překvapilo. Možná to někoho zaujalo. Možná se to někomu zalíbilo. I dětská část boje o pohár starosty obce Bošice přinesla našlapané startovní pole, vynikající časy a skvělý souboj zúčastněných týmů. Kdo neviděl, přišel o skvělou soutěž. (Hm, tedy i já…)

O pohár starosty obce Přechovice

SDH Přechovice  Vás srdečně zve Na hasičskou soutěž „o pohár starosty obce Přechovice“  v požárním útoku 

POZVÁNKA na noční soutěž do Benešovy Hory

SDH Benešova Hora Vás srdečně zve na tradiční noční soutěž, která se koná 26.7.2014 od 20:00. Svůj hasičský um předvedou děti ve třech kategoriích: Starší žáci, mladší žáci a přípravka.

O pohár Dražejov

SDH Dražejov si Vás dovoluje pozvat na 7. kolo ŠUMAVSKÉ HASIČSKÉ LIGY DUDÁK CUP 2014 „O pohár Dražejov“. Oslava 110 let od založení Sboru dobrovolných hasičů Dražejov se uskuteční v sobotu  19. července od 13 hodin na fotbalovém hřišti v Dražejově.

O pohár starosty obec Bošice

V Budilově 5.7.2014 na perfektně připravené dráze si daly dostaveníčko jednak děti v rámci dětské ŠHL, dospělá ŠHL a potom i PBHL. To vše v rámci poháru starosty obce Bošice. Čtvrté kolo ŠHL také přineslo zajímavé útoky a opět ataky na sedmnáctky.

Nové články zde

Archiv zde

Počet článků: 320  Stránka: 

0 1 

Video nebo foto odkaz

Přechovice 2015 - 2. místo

Více informací zde

Nihošovice 2015 - 1. místo

Více informací zde

Okresní liga SY v požárním útoku - Desná 2019

Více informací zde

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky SDH VacovŠHL
Stránky Benešova HoraŠHL
Stránky VýškoviceŠHL
Stránky HorosedlyŠHL
Stránky MochtínŠHL
Stránky SDH ŽernoviceŠHL
Stránky SDH ZahorčiceŠHL
Stránky FacebookŠHL
Stránky SDH ČkyněŠHL
Stránky SDH Zdíkovec ŠHL
Stránky SDH Sudoměř ŠHL
Stránky SDH Doubravice u VolyněŠHL
Stránky SDH NihošoviceŠHL
Stránky SDH DrachkovŠHL
Stránky SDH PřechoviceŠHL
Stránky SDH DolanyŠHL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Benešova Hora20,94 ŠHL
 Budilov17,02 ŠHL
 Střelské Hoštice41,67 ŠHL
 Čkyně23,14 ŠHL
 Dřešín15,46 ŠHL
 Dřešín15,31 ŠHL
 Horní Poříčí20,67 ŠHL
 Horní Poříčí15,66 ŠHL
 Střelské Hoštice18,17 ŠHL
 Střelské Hoštice14,43 ŠHL
 Vacov18,20 ŠHL
 Vacov14,01 ŠHL
 Dolany18,44 ŠHL
 Vacov18,58 ŠHL
 Střelské Hoštice15,42 ŠHL
 Horní Poříčí17,52 ŠHL
 Budilov17,15 ŠHL
 Bohumilice42,78 ŠHL
 Horní Poříčí18,73 ŠHL
 Žihobce32,59 ŠHL
 Dřešín15,80 ŠHL
 Vacov22,23 ŠHL
 Dřešín16,03 ŠHL
 Budilov22,66 ŠHL
 Dolany19,91 ŠHL
 Výškovice32,44 ŠHL
 Žihobce26,95 ŠHL
 Vacov19,47 ŠHL
 Dražejov21,68 ŠHL
 VacovNP ŠHL
 DolanyNP ŠHL
 HejnáNP ŠHL
 Nišovice39,72 ŠHL
 Žihobce24,44 ŠHL
 Únětice 191122,33 ŠHL
 Výškovice21,21 ŠHL
 Budilov20,25 ŠHL
 Bezdědovice19,30 ŠHL
 Přechovice18,89 ŠHL
 Doubravice u Volyně18,08 ŠHL
 Zahorčice16,60 ŠHL
 Budilov15,95 ŠHL
 Vacov16,25 ŠHL
 Střelské Hoštice16,61 ŠHL
 Strakonice I18,47 ŠHL
 Dolany20,63 ŠHL
 Horní Poříčí15,42 ŠHL
 Dřešín14,76 ŠHL
 Dřešín15,12 ŠHL
 Střelské Hoštice15,62 ŠHL
Kdo Čas * Liga