Bookmark and Share

Krátce z vyhlášení dětí

Vydáno dne 20. 10. 2013 (1678 x přečteno)

Tak po dospělých, kteří řádně zapili konec sezóny, mají své vyhlášení za sebou také dětští bojovníci. Jenom pro ně patřilo příjemné podzimní odpoledne o sobotě 19.10.2013. To v Obecním sále u restaurace U Milušky ve Vacově pro ně místní, obětaví požárníci pro děti vyhlášení připravili. 

 


Ohlédnutí za touto sezónou bylo zahájeno oficiálním vyhlášením toho nejlepšího, co dětští bojovníci předvedli. Stupně vítězů jsou všeobecně známé, ale aspoň pro zopakování. Mladší – třetí – Vacov A, druhý – o bodík Třísov a první Horní Poříčí. Starší: Dřešín A na třetím místě, žihobečtí „lvi“ na druhém a na prvním Jáma. Nejrychlejší čas sezóny ukázala starší Jáma v Dřešíně a u mladších Třísov.


Místní hasiči se řídí heslem, kdo si hraje, nezlobí. Tudíž pro mládež vymysleli různé hry. Děcka si zkusila, v jakým že to frmolu se musí hasič obléknout k zásahu. Mladší dále nosili pingpongové míčky na lžíci a starší vyzkoušeli tradiční tancování s udržením balónku mezi hlavami.


Hlavní bylo, že se všichni bavili a poslední držáci (byla to pěkně velká smečka žihobeckch lvíčat) opouštěli sál okolo osmé večerní. Největší tržba byla z tzv. kofolové položky. Děkujeme tímto hasičům z Vacova za příjemné odpoledne. Všechny děti, kterým skončilo dovršením patnácti let dětství a tímto taky působení v dětských kategoriích, zaslouží velký dík. Snad jim hasičský kroužek přinesl jenom to dobré do života. A třeba je za čas uvidíme na dospělé lize. Všichni ostatní už jistě myslí na rok 2014 a další sezónu dětské ŠHL.


Zdroj: Martin.Kantner@seznam.cz