Bookmark and Share

Drachkovské soutěžní zastavení

Vydáno dne 14. 07. 2017 (1899 x přečteno)

Tak i další soutěžní zastavení má už liga odškrtnuto. V sobotu 8. 7. 2017 se konalo druhé kolo v Drachkově. Tady je tedy resumé, pozdě, ale -  z důvodu mého pondělního odjezdu a čtvrtečního večerního příjezdu – přece.

 


Nepříjemnost však potkala dražejovské sršány, za neplatný pokus se bohužel body nedávají a vždycky to znamená úplný konec výsledkové listiny. Domácí lamy také nepředvedly svůj standart, on by úplně stačil ten středeční v rámci okresu, ale v sobotu byla situace jiná. 19,00 rovných znamenalo deváté místo. Drachkovská dráha je velmi rychlá, bohužel Dolanům chyběla tak vteřinka, vteřinka a půl dolů. 18,72 přináší osmé místečko. 18,48 předvádí bobři ze Zahorčic. Snad tento pořadatel extraligy bude běhat dál po šumavských drahách. Bobři se tetelí na sedmičce. Pak už kvalitu ligy ukazují sedmnáctkové časy. Žel ten s nejhorší hodnotou předvádí gepardi z Doubravice. A znamená to jen šesté místo. Časomíra gepardům stála v 17,91. První šestnáctku, ale na prvním teči, všem ukázaly Nišovice. Ale v hasičině se počítá ten druhý, který zastaví stopky. Knírači jej však zastavili v 17,78, což bylo místo páté nakonec. Setinkový souboj rozhodl o smůle a umístění na stupních vítězů. 17,73 předvádí Bezdědovice a čekají, co na to soupeři. Přecháni se předvádějí, sestřelují v 17,72. Tudíž místo čtvrté – Bezdědovice. Stupně vítězů, tedy aspoň bronzík, mají Přecháni. Mimo body ligy, ale zatraceně rychle šly novosecké pandy. 17,13 je nakopne na druhou pozici v této soutěži. Další tým mimo body jsou bábovky z Kalenic. Tenhle tým má končit??? Jak jdou různé fámy po okolí. Si děláte pr..l. 16,86 bezkonkurenční čas a ostatní se Kalenicím můžou koukat na záda.


Dívčí startovku obohatil nový tým, zatím sbírající zkušenosti. I když jestli to takhle půjde dívčím pandám stejně dobře, brzičko je uvidíme na podiu. 23,01 dobrý, páté místo. Myslivkyně z Dolan tak zůstaly pod čárou. V Drachkově holt za 21,78, za to starosta obce dával čtvrtý diplom.Sršánky z Dražejova jsou zase zpátky na místě činu a zase na bedně. 21,74 přináší bronzík. Nihošovické holky tentokráte čekalo místo druhé. No, tak se pro jednou našel lepší soupeř. Ale stříbro za 19,20 je super, ne. Krásný útok, vyrovnaný sestřik a nejmíň chybek tak předvedl Vacov s označením A. 18,45 přináší zasloužené zlato. Nikdo další na tento útok nenašel odpověď.


3. a 4. kolo se koná o dalším víkendu – 15. a 16. července. Dva okrskové sbory, dá se říci, parťáci, pořádají dvoukolo spolu s ZČHL. Kalenice a Novosedly se tímto na vás těší. Novosedly si ještě střihnou jejich úžasnou okresní noční. Tož ať vám stříká.

MaK