- v roce 2017

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dor-ky  Dor-ci  Přípravka  Muži >35 let  Profi
ID FireSport:   2
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  PrahaAB--25,972017/08/27Vysočina Petrovice u Třebíče
2.  PrahaAB--26,012017/08/27Středočeský Petrovice u Sedlčan
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Mělník - Blata 2017/09/02 Duchcov KL 33,87 7 0
Explosia Firesport 2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o - NP 40 0
Ihriště 2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o - 18,78 12 0
Ihriště 2017/10/07 FK Velké Hoštice - NP 23 0
Lhenice B 2017/05/20 Lhenice KL 77,61 9 0
Oldříš 2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o - NP 40 0
Sarišské Michalany 2017/10/07 FK Velké Hoštice - 21,85 17 0
Spišský Štvortok 2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o - 19,89 19 0
Spišsky Štvrtok 2017/10/07 FK Velké Hoštice - NP 28 0
Škoda Auto 2017/09/23 Kosořice FNC 22,92 4 5
Zavada 2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o - 19,21 14 0
Andrea MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,87 80 0
Blanka MEJZLÍKOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 18,99 43 0
Eliška SPILKOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 99,99 145 0
Elschner Claudia Taura 2017/04/01 Jablonec - 22,27 95 0
Eva VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 20,18 91 0
Grauová Dagmar Praha-Zličín 2017/04/01 Jablonec - 20,52 64 0
Hoffmannová Denisa Březová u Sokolova 2017/04/01 Jablonec - 23,53 102 0
Karolína WITOSZOVÁ Karviná - Hranice 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 17,69 11 1
Kateřina KLOUDOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 18,86 39 0
Kateřina VODIČKOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,85 78 0
Klára FOLTYNOVÁ Český Těšín - Mistřovice 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,74 74 0
Kristýna POSPÍŠILOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 20,98 110 0
Kubienová Michaela Těrlicko-Hradiště 2017/04/01 Jablonec - 26,47 107 0
Lucie MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,79 76 0
Lucie VŠETEČKOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 20,15 90 0
Marcela VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 18,31 22 0
Markéta ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,60 70 0
Martina DVOŘÁKOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,25 53 0
Miloslava PLAVCOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 18,18 19 1
Mueller Melanie Team Lausitz 2017/04/01 Jablonec - 20,43 62 0
Pavla PĚNČOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,38 60 0
Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště 2017/04/01 Jablonec - 23,75 104 0
Píchová Aneta Hradec u Stoda 2017/04/01 Jablonec - 18,23 11 0
Podlipská Karolína Hradec u Stoda 2017/04/01 Jablonec - 18,46 16 0
Středočeský Petrovice u Sedlčan 2017/08/27 Praha, Olymp, požární útok MČR 26,01 8 1
Středočeský Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, štafeta MČR 67,06 10 1
Středočeský Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 117,19 10 1
Tereza BŘEZNOVÁ Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 19,13 47 0
Vaňková Lenka Hradec u Stoda 2017/04/01 Jablonec - 20,24 59 0
Veronika ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 20,21 93 0
Vysočina Petrovice u Třebíče 2017/08/27 Praha, Olymp, požární útok MČR 25,97 7 1
Vysočina Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, štafeta MČR 67,10 11 1
Vysočina Petrovice u Třebíče 2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m MČR 115,32 7 1
Ženy pod proudem (mimo body) E.ON 2017/08/26 Dolany ŠHL 45,48 8 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


13. místo PHLKT 20147. místo SMHL 20157. místo KL 201513. místo FSSK 201513. místo KL 20168. místo MČR 20177. místo MČR 201719. místo VCT 201716. místo FNC 201712. místo KL 201713. místo KL 2017

Krušnohorská liga

Tým: - Mělník - Blata, nejlepěí čas: 33,87 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Explosia Firesport, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Ihriště, nejlepěí čas: 18,78 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Krušnohorská liga

Tým: - Lhenice B, nejlepěí čas: 77,61 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Oldříš, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Sarišské Michalany, nejlepěí čas: 21,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Spišský Štvortok, nejlepěí čas: 19,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Spišsky Štvrtok, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire night cup

Tým: - Škoda Auto, nejlepěí čas: 22,92 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Zavada, nejlepěí čas: 19,21 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Andrea MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 19,87 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Blanka MEJZLÍKOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 18,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Eliška SPILKOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 99,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Elschner Claudia Taura, nejlepěí čas: 22,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Eva VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 20,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Grauová Dagmar Praha-Zličín, nejlepěí čas: 20,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Hoffmannová Denisa Březová u Sokolova, nejlepěí čas: 23,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Karolína WITOSZOVÁ Karviná - Hranice, nejlepěí čas: 17,69 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Kateřina KLOUDOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 18,86 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Kateřina VODIČKOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 19,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Klára FOLTYNOVÁ Český Těšín - Mistřovice, nejlepěí čas: 19,74 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Kristýna POSPÍŠILOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 20,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kubienová Michaela Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 26,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Lucie MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 19,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Lucie VŠETEČKOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 20,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Marcela VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 18,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Markéta ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 19,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Martina DVOŘÁKOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 19,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Miloslava PLAVCOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 18,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Mueller Melanie Team Lausitz, nejlepěí čas: 20,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Pavla PĚNČOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 19,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 23,75 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Píchová Aneta Hradec u Stoda, nejlepěí čas: 18,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Podlipská Karolína Hradec u Stoda, nejlepěí čas: 18,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Středočeský Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 67,06 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Středočeský Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 117,19 PS tým 100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Středočeský Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 26,01 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Tereza BŘEZNOVÁ Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 19,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Vaňková Lenka Hradec u Stoda, nejlepěí čas: 20,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Veronika ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan, nejlepěí čas: 20,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Vysočina Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 115,32 PS tým 100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Vysočina Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 25,97 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 1 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Vysočina Petrovice u Třebíče, nejlepěí čas: 67,10 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 1 počet výsledků: 1x

Šumavská hasičská liga

Tým: - Ženy pod proudem (mimo body) E.ON, nejlepěí čas: 45,48 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2017/10/28Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důlhttp://youtu.be/qk_5e4uMUHo

Dalibor Velčovský
2017/10/28Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důlhttp://youtu.be/CLVtlDMGSp8

Dalibor Velčovský
2017/10/28Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důlhttp://youtu.be/5qSg2nVDLNM

Dalibor Velčovský
2017/10/28Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důlhttp://youtu.be/jcgH5KfkGXw

Dalibor Velčovský
2017/10/28Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důlhttp://youtu.be/2p0yIr76n9o

Dalibor Velčovský
2017/08/26Dolany, O pohárhttp://youtu.be/U_qVsQCF2-8

František
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Hřeby.cz http://www.hreby.cz
2015/04/18
FSCR
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017

      Kdy Kde St.č. Liga
      2017/07/22 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov 2
      PHL
      2017/08/20 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice 2
      PHL
      2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl 2
      -
      2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl 24
      -
      2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl 31
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře