- v roce 2017

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dor-ky  Dor-ci  Přípravka  Muži >35 let  Profi
ID FireSport:   2
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Velké HeralticeOP14,2514,2614,262015/10/03 Zbora B
2.  ĎurďovéPB--14,442015/09/12Hodruše Hamre
3.  Velké HeralticeOP14,6014,4314,602015/10/03 Vrbice A
4.  Velké HeralticeOP14,3214,6214,622015/10/03 Podvysoká
5.  Velké HeralticeOP14,6414,1214,642015/10/03 Stará Říšě
6.  BijacovceLE14,6922,6014,692015/10/10Šenkvice
7.  Velké HeralticeOP14,7114,6614,712015/10/03 Stupné
8.  Velké HeralticeOP14,9114,4114,912015/10/03 Poľný Kesov
9.  Velké HeralticeOP14,5115,0315,032015/10/03 Nižné Ružbachy
10.  ĎurďovéPB--15,062015/09/12Topolecka
11.  Velké HeralticeOP15,3214,9715,322015/10/03 Stará Ves
12.  BijacovceLE15,38NP15,382015/10/10Topolecká
13.  Velké HeralticeOP15,4015,1015,402015/10/03 Štôla
14.  Velké HeralticeOP15,4215,2915,422015/10/03 Spišský Štvrtok
15.  Velké HeralticeOP15,8215,9315,932015/10/03 Stará Červená voda
16.  Velké HeralticeOP14,2615,9615,962015/10/03 Velké Hoštice A
17.  Velké HeralticeOP16,0615,7916,062015/10/03 Ruskovce
18.  Velké HeralticeOP16,1515,3416,152015/10/03 Rakša
19.  BijacovceLENP16,1516,152015/10/10Kecerovce
20.  Velké HeralticeOP16,1116,2816,282015/10/03 Vtačkovce
21.  PočeniceKM16,3716,4616,462016/06/04Zahnašovice KM
22.  TichovZL--17,102015/08/08 Streženice
23.  Velké HeralticeOP14,6417,1617,162015/10/03 Nosice
24.  Velké HeralticeOP16,5317,3117,312015/10/03 Vrbice B
25.  Velké HeralticeOP17,3416,7017,342015/10/03 Velké Hoštice B
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Aptar 2017/07/08 Budilov PBHL 25,50 8 8
Aptar 2017/07/01 Bohumilice ( rozstřel ) PBHL MS 4 13
FFW Großolbersdorf 2017/05/27 Klášterec nad Ohří KL 21,69 10 0
Grossolbersdorf 2017/08/20 Podsedice KL 21,19 13 0
Hrabice mix 2017/08/26 Svatá Maří ( noční ) PBHL 39,76 20 0
Hradištská Lhota 2017/09/02 Strážov PHLKT 30,08 10 6
Kecerovce 2017/04/22 Holice - Náměstí TGM - NP 25 0
Mělník - Blata 2017/08/05 Černuc KL 18,19 6 5
Mělník - Blata 2017/08/06 Předonín KL 18,42 8 3
Mělník - Blata 2017/05/06 Štrbice KL 20,28 15 0
Mělník - Blata 2017/07/15 Černčice KL 21,15 6 5
Mělník - Blata 2017/05/20 Lhenice KL 21,53 9 2
Mělník - Blata 2017/09/02 Duchcov KL 34,10 12 0
Mělník - Blata 2017/06/25 Nové Dvory KL 46,89 13 0
Mělník Blata 2017/08/20 Podsedice KL NP 18 0
Spišská Sobota 2017/06/24 Černovír VCU NP 16 0
Starý Waliszow 2017/06/24 Černovír VCU 62,19 15 1
Svatá Máří 2017/07/29 Krátošice THL 23,34 23 0
Šipoun 2017/07/22 Srubec JČHL 18,86 18 0
Zella 2017/08/20 Podsedice KL NP 18 0
A Hejná Sport 2017/08/26 Svatá Maří ( noční ) PBHL NP 23 0
B Hejná Sport 2017/08/26 Svatá Maří ( noční ) PBHL NP 22 0
B Hejná SPORT z.s. 2017/09/02 Bohumilice PBHL NP 13 0
Endemann Maik Team Lausitz 2017/04/01 Jablonec - 17,81 26 0
Gehlert Tom Team Lausitz 2017/04/01 Jablonec - 17,48 15 0
Jež Vojtěch Těrlicko-Hradiště 2017/04/01 Jablonec - 24,60 105 0
Kučera Jan Rokytnice nad Jizerou 2017/04/01 Jablonec - 17,68 20 0
Muži pod napětím (mimo body) E.ON 2017/08/26 Dolany ŠHL 30,92 13 5
Snášel Patrik Hradec u Stoda 2017/04/01 Jablonec - 17,72 22 0
Šmída Jakub Olešnice u RK 2017/04/01 Jablonec - 18,97 50 0
Volf Jakub Rokytnice nad Jizerou 2017/04/01 Jablonec - 18,36 36 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


17. místo MSP 201019. místo SMHL 201519. místo FSSK 201519. místo ŠH 201611. místo PBHL 201614. místo KL 201712. místo PBHL 2017

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Aptar, nejlepěí čas: MS FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 13 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Aptar, nejlepěí čas: 25,50 Výsledek mého týmu, body: 8 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - FFW Großolbersdorf , nejlepěí čas: 21,69 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - Grossolbersdorf, nejlepěí čas: 21,19 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Hrabice mix, nejlepěí čas: 39,76 Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x

Pošumavská hasičská liga

Tým: - Hradištská Lhota, nejlepěí čas: 30,08 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 6 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kecerovce, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - Mělník - Blata, nejlepěí čas: 18,19 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 15 počet výsledků: 7x

Krušnohorská liga

Tým: - Mělník Blata, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: - Spišská Sobota, nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: - Starý Waliszow, nejlepěí čas: 62,19 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 1 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: - Svatá Máří, nejlepěí čas: 23,34 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jihočeská hasičská liga

Tým: - Šipoun, nejlepěí čas: 18,86 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - Zella, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - A Hejná Sport, nejlepěí čas: NP Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - B Hejná Sport , nejlepěí čas: NP Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - B Hejná SPORT z.s., nejlepěí čas: NP Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Endemann Maik Team Lausitz, nejlepěí čas: 17,81 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Gehlert Tom Team Lausitz, nejlepěí čas: 17,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Jež Vojtěch Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 24,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kučera Jan Rokytnice nad Jizerou, nejlepěí čas: 17,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská hasičská liga

Tým: - Muži pod napětím (mimo body) E.ON, nejlepěí čas: 30,92 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Snášel Patrik Hradec u Stoda, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Šmída Jakub Olešnice u RK, nejlepěí čas: 18,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Volf Jakub Rokytnice nad Jizerou, nejlepěí čas: 18,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2017/08/26Dolany, O pohárhttp://youtu.be/--vZMWunI8M

František
2017/07/08Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2Bhttp://youtu.be/6UCSGcNEPZI

František Kordík
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Hřeby.cz http://www.hreby.cz
2015/04/18
FSCR
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017

      Kdy Kde St.č. Liga
      2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl 69
      -
      2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl 115
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře